Ana SayfaKripto ParaOrchid Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Orchid Coin Nedir?

Aralık 2019 itibariyle piyasalarda kendisine yer bulan Orchid coin nedir sorusu çokça sorulmaya devam ediyor. Güncel fiyatı 4 TL’nin üzerinde olan kripto paranın market sıralaması da 138. Her geçen gün yatırım talepleriyle adından söz ettirirken ilgilenme düzeyi de artıyor.

Piyasa değerinin 2021 yılında önemli bir artış gösterdiği bilinirken dört kurucu ortaya sahip. Bunlardan olan Steven Waterhouse halihazırda CEO olarak görevine devam ediyor. Jay Freeman, Brian Fox ve Gustav Simonsson gibi deneyimli ortaklar yer alıyor.

Blockchain dünyasına tanıdık olan bu isimlerin kurucu bölümünde yer alması da güven vermesi açısından önem taşıyor. Özellikle CEO Waterhouse Pantera Capital ile adını duyurmuştu. Risk sermaye aracının yönetilmesi ve kripto para sektöründe önemli kazanımlar yaratılması da bu şekilde olmuştu. Peki, Orchid coin piyasalarına nasıl yansıyor?

Daha Fazla Oku: SOS Coin Nedir?

Orchid Coin Piyasa Bilgileri

Orchid Coin Nedir

İnternette var olan kısıtlamaların önüne geçme adına projelendirme yapan Orchid bünyesindeki yerel token olan Orchid OXT artık piyasalarda önemli güce sahip. Herhangi bir katılım sağlayıcı üzerinden kolaylıkla bant genişliğinin alınmasını hedef alıyor. Bu bant genişliği satın alma durumlarında kripto para ödemelerinde Orchid coin kullanımı söz konusu.

Nano ödeme özeliğinin var olması da yenilikçiler arasında bulunmasını beraberinde getiriyor. Kullanıcı başına ödeme bulunması da işleme göre hesaplama sağlıyor. Bundan dolayı ne kadar kullanılırsa o kadarlık bir ödeme yapılıyor.

Aylık ya da yıllık bazda belirli bir ücret ödemesi yok. İşleyiş açısından Orchid coin nedir bilgisinden sonra satın alınabilecek kripto para borsalarına göz atalım. Orchid Coinin adı OXT olarak geçer

Orchid Coin Canlı Grafik

Orchid Coin Satın Alma

Halihazırda 1 Milyar birim arz durumu var olurken Orchid coin nedir sorusunda piyasa geleceği de mühim durumda. Özellikle güvenli olup olmadığı merak konusu olurken token satın alma sırasında dikkat edilmelidir.

Büyük borsalar üzerinden işlemler yapılır ve borsa cüzdanından saldırganların kullanıcı kimliklerini öğrenebilmesi söz konusu. Ancak bu durum düşük ihtimal olurken geleceği parlak token seçeneklerinden birisi olduğu da gerçek.

Bundan dolayı uzun vadeli iyi bir yatırım için orcid coin öne çıkıyor. Başta Binance ve Coinbase olmak üzere Kraken gibi kripto para borsalarından satın almalar yapılır. Binance üye olup Orchid OXT Coin satın almak isteyenler %10 bonuslu bu linki kullanabilir. Orchid Coin Nedir yazımız burada sona ererken şunu unutmayın ki bunlar yatırım tavsiyesi değildir.