Ana SayfaOyunPUBGMsp Türkiye PUBG Mobile 2022 (Bedava UC)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Msp Türkiye PUBG Mobile 2022 (Bedava UC)

2022 yılında en çok oynanan mobil oyunlardan birisi olan PUBG mobile, çeşitli etkinlikler ve turnuvalar düzenleyerek oyun içerisine zenginlik katmaya devam ediyor. PUBG mobile oyuncuları bu turnuva ve etkinliklere katılarak oyun içerisinde bir takım ödüller kazanabiliyor. Bunların haricinde oyun içerisindeki silah kostümleri, karakter kıyafetleri ve teçhizatlar içinde birtakım kazançların olması ya da ödemelerin yapılması gerekiyor.

Oyun içerisinde bu ödüllerin nasıl kazanılacağını ya da ödemelerin nasıl olacağı herkesçe bilinmesi gereken konular arasındadır. Msp Türkiye PUBG mobile sitesinde ve forum sayfasında bedava uc ve oyun içi kazançları elde etmek mümkün olacaktır.

Msp Türkiye Pubg Mobile Bedava UC Nedir?

Unknown cash olarak açılımı olan UC, PUBG mobile oyunundaki para biri olarak bilinir. Bu oyunu oynayan oyuncular oyun içerisindeki birtakım kostümler, skinler, savaş biletleri ve daha fazlasını elde etmek için PUBG mobile parasını kullanmaları gerekmektedir. Bu oyun parasına sahip olmak isteyen kullanıcılar kredi kartlarından ya da diğer sanal bankalardan nakit olarak ödeme yapmaları zorunludur.

Ancak oyuncular Msp Türkiye Pubg Mobile web sitesinden faydalanarak hiçbir ödeme yapmadan bu oyun içi parayı elde edebilirler. Bedava uc almak isteyen bir oyuncu kendisine ya da bir diğer arkadaşına ait PUBG mobile hesabı ile Msp Türkiye PUBG mobile web sitesi üzerinden bu sanal eşyalara kolayca ulaşabilirler.

Daha Fazla Oku: PUBG Ücretsiz Mi Oluyor? [Sonunda]

2022 Pubg Mobile UC Fiyatları Nasıldır?

PUBG mobile oyununda hem sürükleyici vakit geçirmek hem de oyunda her zaman aktif bir görev olması açısında Battle Pass yani savaş biletleri sıkça tercih edilmektedir. Savaş bileti almak isteyen bir oyuncunun hesabında yeterli miktarda UC bulunmaması durumunda satın alması mümkündür. 10-15 dolar arasında olan savaş bileti yeterli UC olması durumunda satın alınabilir. 2022 yılı itibariyle PUBG mobile oyunundaki UC fiyatları şöyledir:

  • 60 Pubg Mobile UC : 16,50₺
  • 300 Pubg Mobile UC : 82,50₺
  • 600 Pubg Mobile UC : 165₺
  • 1500 Pubg Mobile UC : 410₺
  • 3000 Pubg Mobile UC : 830₺

PUBG mobile oyununda UC almak isteyen oyuncular birden fazla siteye bakarak en uygun fiyatlı yerden alış verişlerini yapabilirler.