Ana SayfaOyunMobile Legends Beta Sürümü Ne Zaman Bitiyor?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Mobile Legends Beta Sürümü Ne Zaman Bitiyor?

Çok sevilen Mobile Legends oyununun uzun süredir devam eden beta sürümü oyunculara Mobile Legends Beta sürümü ne zaman bitiyor sorusunu sordurtmaktadır.

Oyun içinde birtakım sürüm problemleri yaşandığından oyuncular bu sürümden çıkmak istese de çıkarken de sorunlar yaşanabilmektedir. IOS ve Android cihazlar arasında sürüm farklılığı olduğundan dolayı oyuncular arkadaşları ile oynamak isterken beta sürümü hatası ile karşılaşabilmektedirler. Bu yüzden de sıklıkla Mobile Legends Beta sürümü ne zaman bitiyor sorusunu sormaktadırlar.

Mobile Legends Beta Sürümü Ne Zaman Bitiyor?

Mobile Legends Beta sürümü ne zaman bitiyor sorusunu sorusuna yanıt verecek olursak tahmini olarak 4 Ağustos 2022 tarihinde bitmesi beklenmektedir. Ancak kesin bir tarih olmamakla beraber bu tarihte değişkenlik yapılabilir.

Beta sürümü hatasının giderilmesi için bu Beta sürümünün bitmesi gerekmektedir. Oyunun yapımcıları tarafından bu sorun bir süredir çözülemese de 4 Ağustos 2022 tarihli güncellemede sorunun çözülmesi beklenmektedir. Mobile Legends resmi hesaplarını takip ederek sizler de bu güncellemenin ne zaman geleceğini takip edebilirsiniz. 

  • Gelecek olan güncelleme oyunun sağlam sürümü olacaktır.
  • Beta sürümünden çıkamayan oyuncular için çözüm niteliğinde olacaktır.
  • Ios ve Android cihazlar arasındaki uyumsuzluk giderilecektir.
  • Daha önceden arkadaşları ile oyun oynamak isteyen kişiler Beta sürümü hatası ile karşılaşırken bu sorun giderilecektir.

Ve daha birçok yeniliği de beraberinde getirmesi beklenmektedir. Benzer bir içeriğimiz olan “Mobile Legends Beta Sürümü Hatası IOS” adlı makalemize göz atabilirsiniz.