Ana SayfaOyunMobile Legends Beta Sürümü Hatası IOS
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Mobile Legends Beta Sürümü Hatası IOS

Mobile Legends beta sürümü hatası ios cihazlarda sıklıkla karşımıza çıkabilmektedir. Beta sürümü, oyunun ana sürümü dışında yayınlanmakta olup, yenilikleri önceden alan versiyondur. Bu yüzden beta sürümünü kullanan oyuncular diğer oyunculara göre yenilikleri önceden alabilmektedir.

Ancak yenilikleri önceden alan oyuncular ile normal oyuncular arasında versiyon farkı bulunduğundan dolayı eş zamanlı olarak aynı oyuna girmek isterken Mobile Legends beta sürümü hatası ios cihazlarda bizi karşılamaktadır. Bu problem için belli başlı adımlar bulunsa da hepsi net bir çözüm olarak sizlere yardım sağlamayacaktır.

Mobile Legends Beta Sürümü Hatası IOS

Mobile Legends beta sürümü hatası ios cihazlarda karşımıza beta sürümüne katışmış arkadaşlar ile oynamaya çalışırken çıkmaktadır. Bu sorunun çözümü için bazı adımlar bulunmaktadır. Sizler de aşağıda yer alan adımları uygulayarak sorunu kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

  • Android cihazlardan ziyade arkadaşlarınızın ios cihazlarda oynamasını talep edebilirsiniz.
  • Android cihazlarda oynayan arkadaşlarınızdan Google Play Store’a girip Beta sürümünden ayrılmasını rica edebilirsiniz. Bu işlemin ardından oyun tekrar yüklenecektir.
  • IOS cihazlarda ise bu sorun için net bir çözüm bulunmamaktadır. Ancak oyunun beta sürümünün ana sürüme gelmesini bekleyerek de bu sorun çözülebilir. Ana sürüme gelen bu güncelleme sayesinde sürümler arasında yer alan dengesizlik giderilecek ve sorun ortadan kalkacaktır.

Yukarıda yer alan adımları uyguladığınızda Mobile Legends beta sürümü hatası ios cihazlarda karşımıza çıkan hatanın giderilmesi mümkün hale gelecektir. Eğer ki bu adımlar işe yaramadıysa ve hala sorun yaşıyorsanız Mobile Legends ekibine mail atarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Çünkü bu sorunun asıl çözümü yetkili birimlerde olacaktır. Mobile Legends beta sürümü hatası ios cihazlarda tek yaşandığını söylemek mümkün değildir. Bu sorunu Android cihazlarda yaşayan kişiler de bulunmaktadır. Gelin onlar için de ne tür işlemler yapılması gerekir, birlikte görelim.

Mobile Legends Beta Sürümü Hatası Android

Mobile Legends beta sürümü hatası ios cihazlar ile beraber Android cihazlarda da karşımıza çıkabilmektedir. Bu sorun genellikle Google Play üzerinden Beta sürümüne katılmış olan kullanıcılar tarafından yaşanmaktadır. Sizler de Beta sürümünden ayrılarak bu sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Peki bu Beta sürümünden nasıl ayrılacağınızı merak ediyorsanız aşağıda yer alan adımları takip etmeniz sizler için yeterli olacaktır.

  • Google Play’de Mobile Legends oyununu bulun.
  • Sayfayı aşağı kaydırın ve beta programı kısmına gelin.
  • Beta programından ayrıl butonuna basarak programdan ayrılın.
  • Bu işlemin ardından oyun tekrardan yüklenecektir. Ve normal sürüm yüklü olacaktır.

Bu adımların ardından sizler de Beta sürümünden çıkarak hatanın giderilmesini sağlayabileceksiniz. Eğer ki bu sorun güncel olarak devam etmekte ise Mobile Legends ekibine mail atarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Sizler en kısa sürede dönüt sağlayarak yaşadığınız mağduriyetin giderilmesi için çaba göstereceklerdir. Konu ile ilgili benzer bir makalemiz “Steam 50 TL Altı Oyunlar 2022” adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.