Ana SayfaKripto ParaMiota Coin Yorumları ve Analiz
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Miota Coin Yorumları ve Analiz

Miota Coin, bloksuz ‘Tangle’ temel icadı ile ‘blok zincirinin ötesine geçen’ açık kaynaklı bir dağıtılmış defter protokolüdür. Miota Coin Yorumları ve Miota Coin Analizi de Miota Coin’in son zamanlarda yaptığı hareketlerden dolayı önem kazanmıştır. Miota Coin son zamanların en popüler kripto parası olma özelliğini elinde tutuyor. Miota Coin Yorumları ve Analizi de bundan dolayı öncelikli incelememize tabi olmuştur.

Miota Coin Tangle, işlemlerde herhangi bir ücret ve ağda saniyede kaç işlemin onaylanabileceği konusunda sabit bir sınır olmaksızın kuantum geçirmez bir Yönlendirilmiş Döngüsel Grafiktir. Bunun yerine, verim, ağdaki etkinlikle birlikte büyür; ne kadar fazla aktivite olursa, ağ o kadar hızlı olur. Blok zinciri mimarisinden farklı olarak, Miota Coin’in kullanıcılar ve doğrulayıcılar arasında bir ayrımı yoktur; daha ziyade doğrulama, defteri kullanmanın içsel bir özelliğidir, böylece merkezileştirmeden kaçınır. Miota Coin başlangıçta ortaya çıkan Nesnelerin İnternet of Things kavramının (IoT) bel kemiği olarak hizmet etmeye odaklanmıştır.

İlginizi Çekebilir: Nbs Coin Yorumları ve Geleceği

Miota Coin Yorumları ve Analiz
Miota Coin Yorumları ve Analiz

Miota Coin Şirket

MIOTA COIN, Temmuz 2017’de kuruldu. Kaynak kodu, GNU General Public License v3.0 lisansı altında Ekim 2016’da github’da herkese açık olarak yayınlandı. Miota Coin Yorumlarını oralarda da bol bol bulabilirsiniz.

Organizasyon açısından, Miota Coin Geliştirme Yarı Merkezidir ve Dominik Schiener liderliğinde geliştirilmektedir.

Miota Coin Teknoloji

Miota Coin ağının çalıştırıldığı fikir birliğine Tangle, temel algoritmaya Kerl adı verilir.

Miota Coin’in şu anki durumuna beta sürümü diyebiliriz

Teknik tartışmalara odaklanan resmi topluluk odaklı Miota Coin kanalını aşağıya bırakıyoruz.

Miota Coin Telegram

Miota Coin Yorumlarının yapıldığı ve acemi analizlerin yapıldığı kanallar aşağıdadır.

  • Telegram Ana Kanalı IOTA Tech
  • Genel tartışma: @IOTAcafe
  • Ticaret tartışması: @IOTAtrader
Miota Coin Yorumları ve Analiz
Miota Coin Yorumları ve Analiz

Miota Coin Yorumları ve Analiz

MIOTA COIN, Nesnelerin İnterneti Uygulaması’nın kısaltmasıdır ve Nesnelerin İnterneti’nde bulunan cihazlar arasında sorunsuz işlemler sağlar. Miota Coin Yorumları ve Analizinde bunu akılda tutmak önemlidir.

Miota Coin, Nesnelerin İnternet of Things kavramının (IoT) tüm işlemleri için ana para birimi olmaya çalışır. Bunun gerçekleşmesi için Miota Coin’nın, diğer kripto para birimlerini diken üstünde tutan mevcut ölçeklenebilirlik, işlem hızı ve merkezileşme sorunlarını çözmesi gerekiyor. Miota Coin, daha hızlı, daha güvenli, daha ucuz, daha küçük ve ölçeklenebilir finansal işlemleri işlemek için özel olarak tasarlanmış bir kripto para birimidir. Bu teknoloji, diğer kripto para birimleriyle bağlantılı ölçeklenebilirlik ve işlem ücretleriyle ilgili temel endişeleri giderir.

Miota Coin, blok zincirlere olan ihtiyacı ortadan kaldırarak işlemleri kolaylaştıran benzersiz bir teknik sunar. Diğer birçok kripto para biriminden farklı olarak, dağıtılmış defterler kullanır. Bu, ‘madencileri’ silmesini ve Yönlendirilmiş Döngüsel Grafiklerin matematiksel bir kavramını kullanarak daha hızlı ve daha ucuz işlemlerin amacına hizmet etmesini sağlar. Bu, Miota Coin’i diğer tüm kripto para birimlerinden ayıran Miota Coin teknolojisinin ana özüdür.

Miota Coin satın almak isteyenler için Binance Linki

Miota Coin Canlı Grafik

Miota Coin Fiyat Tahmini 2021-2022

Sadece iyimser evangelistlerle birlikte olmak için, Miota Coin’nin fiyatının 2021 yılında aya %70 oranında ulaşacağını düşünürsek, Kovid-19 aşısının sıradan bir insan için yalnızca ortalarına kadar mevcut olması gerektiği için hala olası değildir. 2021. Günlük bazda değer artışı ile Miota Coin fiyatı, dolaşımdaki 2.779.530.283 MIOTA arzı ile 2.22$ civarında yer alıyor. Para biriminin piyasa değeri 6,086,761,352 dolar.

Oynaklık, IOTA madeni parasının doğasında bulunan bir özelliktir ve bu nedenle, her türlü aşırıya kaçan fiyat tahmini, zorlu bir görev olacaktır. Ancak, uzman fiyat tahminine ve piyasa duyarlılığına bakıldığında, ruh hali oldukça olumlu görünüyor.

Miota Coin’in yeni ortaya çıkan özelliklerini saklamanın kolay olması ve diğer DLT odaklı çevresel avantajları da koruyarak, Miota Coin kriptosunun, ölçeklenebilirlik ve depolama için defter veritabanının teknolojik ilerlemesi için çok önemli olacağı düşünülebilir. Ayrıca, Miota Coin’in onu toplu olarak çalıştıran farklı cihazların mantığını ve veritabanını nasıl paylaştığını da göz önünde bulundurarak, işlemleri daha güvenilir ve verimli hale getirir. Bu, Miota Coin’in uyarlanabilirlik oranını artırabilir ve değerini 2021‘in sonuna kadar yaklaşık 4 dolara çıkarabilir.

Miota Coin Fiyat Tahmini 2023-2025

Ayrıca, Miota Coin fiyatı bugün olduğu yerde, sağlam ve yüksek, çarpıcı ve tutarlı bir şekilde performans göstermeye devam ederse, kesinlikle 2023’ün sonunda, Miota Coin fiyatının maksimum fiyatı olan 6 $’a ulaşacağı tahmin ediliyor. Önümüzdeki beş yıl için IOTA fiyat tahmini, 12 dolara yükselen tarihi yeniden yazan bir oyun değiştirici bile olabilir. Miota Coin Vakfı’nın medyaya yaptığı açıklamaya göre, “Miota Coin, blok zinciri teknolojisindeki en son yenilikleri gölgede bırakan yükselen bir güneş olarak ortaya çıkacak. Miota Coin, 2030 yılına kadar 15 dolarlık göz korkutucu yüksekliklere ulaşan herkesin beklentilerini aşabilir.

Miota Coin Yorumları ve Analiz
Miota Coin Yorumları ve Analiz

Miota Coin Kurucuları

Miota Coin, 2015 yılında David Sønstebø, Sergey Ivancheglo, Dominik Schiener ve Dr. Serguei Popov tarafından kuruldu. Dr. Serguei Popov, Ph.D. matematikte, yazılım dehaları Sergey Ivancheglo ve Dominik Schiener tarafından kod formuna dönüştürülürken ‘Tangle‘ dedikleri teknolojinin matematiksel modelini geliştirdi. Tüm proje, mükemmel bir iş adamı olduğu söylenen ve teknolojide eşit derecede yetenekli olduğu söylenen David Sønstebø tarafından yönetiliyor. Ekip, kariyerlerinde önemli bir süre boyunca Kripto endüstrisinde olmaları nedeniyle güvenilir ve güvenilirdir.

Miota Coin Yorumları ve Analiz yazımız burada son buluyor. Eğer Miota Coin Yorumları ve Analizimizde eksik veya yanlış bir şey varsa yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Yatırım Tavsiyesi Değildir. En güncel coin yorumları, coin geleceği tahminleri ve coin nedir sorunuza cevap almak istiyorsanız coininiz.com websitesini ziyaret edebilir ve yatırım yapmadan önce araştırma yapabilirsiniz.