Paylaş

Litentry Coin Nedir? Lit Coin Yorum

Son zamanda öne çıkan bir Coini ele alacağız. Litentry Coin Nedir sorusunu cevaplarken Lit Coin Yorumlarına da değinmeyi unutmayacağız. Haydi başlayalım. Litentry, kripto sektöründe topluluk kabul etse de etmese de kaçınılmaz olan tartışmalı bir konuyu ele almayı amaçlıyor.

Kimlikleri blok zinciri tabanlı cüzdanlara bağlamaya çalışır, böylece üçüncü bir taraf yerine blok zinciri, kullanıcıların kimliklerini doğrular. Kripto ve blok zinciri girişimleri, kimliğin nitelikli verilerine dayalı özel hizmetler sağlamak için Litentry’yi kullanabilir.

Bu blog yazısında, Litentry projesinin potansiyeline ve yerel belirteci LIT coin’in neden iyi bir yatırım olabileceğine bakacağız. Haydi gelin bakalım bi Litentry Coin Nedir ne değildir.

İlginizi Çekebilir: Request Coin Nedir? Req Coin Yorum

Litentry Coin Nedir

Litentry, kullanıcıların farklı zincirlerden kimlik toplamasına olanak tanıyan, merkezi olmayan bir kimlik ve kullanıcı etkinliği veri toplama altyapısıdır. Aynı zamanda bir kimlik eşleştirme ve stake mekanizması içerir. Litentry Coin Nedir sorusunda bu kısım çok kritik.

Blok zinciri projeleri, toplu zincirler arası kimlik ile kimliğin nicel verilerine dayalı olarak özel olarak derecelendirilmiş hizmetler/işlevler sunabilir. Örneğin, yeni bir proje, bir hesabın bir Polkadot doğrulayıcısı olduğunu keşfederse ve yarım yıl boyunca başka bir parachain üzerinde yüzlerce DOT harcarsa, proje hemen bu kullanıcıya oynamaya başlaması için bazı coinler hediye edebilir veya ona çekici bir mesaj gönderebilir.

Yeni DeFi ürününün teklifini kabul edin veya onu onaylanmış bir seçmen olarak akredite edin. Litentry Coin Nedir sorusunda en önemli cevapları sizler için aşağıda derledik.

Topluluk Tarafından Yönetilir

LIT coin paydaşları, kredi hesaplama yöntemlerinden, veri kaynaklarından ve kimlik kayıt şirketlerinden sorumludur. Topluluk üyelerinin bağlantıları ve faaliyetleri blok zincirine kaydedilebilir ve bu da topluluk yönetişim kredisi ile sonuçlanır. Tüm yönetim kredisi gelecekte oy verme gücüne uygulanacaktır.

Maksimum Düzeyde Merkezi Olmayan

Litentry Coin, hizmet talep edenlerin DID doğrulama, toplama ve hesaplama isteklerini gerçekleştirir ve güvenilir sonuçlar verir. Gerçekten merkezi olmayan ve şeffaf bir şekilde süreç, ağdaki rastgele bir doğrulayıcı grubu tarafından gerçekleştirilecektir.

Blockchain Tarafından Desteklenir

Litentry Coin, endüstrinin en iyi özelliklerinin ve teknolojisinin çoğunu miras alan bir Blockchain platformu olan Substrate’a dayanmaktadır. Litentry, ağın büyüyen zincirler arası ekosisteminden ve paylaşılan güvenlikten yararlanan bir Polkadot Ağı para zinciri olmayı hedefliyor.

Gizlilik Bir Önceliktir

Litentry ağı gizlilik üzerine kuruludur ve blok zinciri ağlarının sözde anonimliğini tehlikeye atmak istemiyoruz. Zincir üstü veri işleme gizli modu, Litentry Coin tarafından desteklenir. Litentry Coin Nedir sorunu tam anlamak için Kimlik eşleştirme ve belirleme süreçlerine hakim olmak lazım.

Litentry Coin Nedir Lit Coin Yorum

Kimlik Eşleştirme

Aday kimlik verileri, zincir üstü kimlikler havuzundan seçilen rastgele anonim kimliklerle bir kör eşleştirme prosedürü olan Kimlik Eşleştirme sırasında alt tabaka zincir dışı çalışanı tarafından işlenir. Ağ, eşleşen bir fırsat olarak eşleşen alıcıya eşleşme kazananın DID’sini döndürür. Alıcının, kimlik havuzunda başka herhangi bir kimliğe erişimi yoktur, yalnızca maç kazananın DID’sine erişimi vardır, bu nedenle maç alıcısı, eşleşme şansı karşılığında LIT coinini (Litentry Network’ün yerel coini) ödemelidir.

Kimlik Belirleme

Kimlik Belirleme, bir kimlik sahibinin kimlik belgesinin ve DID’nin bir anlık görüntüsünü blok zincirinin kimlik havuzuna yüklediği ve doğrulayıcı düğüme okuma izinleri vererek sonraki bloklarda stake etme ve eşleştirme ödülleri ile sonuçlanan prosedürdür. Kimlik belgesi şifrelenir ve IPFS gibi merkezi olmayan bir veri tabanında veya zincir üstü anahtar/değer deposunda korunurken, DID blok zincirinde depolanır. Gelin şimdi de Lit Coin Yorumlarına geçelim.

Lit Coin Yorumları

Aşağıdaki popüler tahmin sitelerinden Litentry (LIT coin) için en güvenilir fiyat tahminlerini derledik.

1- TradingBeasts 2022 için LIT Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

TradingBeasts’in Lit Coin’in değerli bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıtı yüksek sesle hayırdır. Bu madeni paranın fiyatının 2021‘de 3.80596 dolara ulaşması ve 2022‘nin sonunda 5.33113 dolara yükselmesi bekleniyor.

2- DigitalCoin LIT Coin için 2021-2025 Fiyat Tahminleri

DigitalCoin araştırmasına göre, Litentry coin biriminin fiyatı önümüzdeki beş yıl içinde 4.104456 dolardan 17.6567533 dolara tırmanacak. 2022‘ye kadar 6.827086 dolara yükselecek ve 20232024‘te yükselmeye devam edecek. Litentry, bu tahmine dayalı olarak karlı ve uzun vadeli bir yatırımdır.

3- WalletInvestor 2021-2025 LIT Coin Yorumları ve Fiyat Tahminleri

WalletInvestor’a göre Lit Coin yorumlarında, fiyatının bir yılda 4.455450 dolardan 0.325 dolara düşmesi bekleniyor. Sonuç olarak, LIT zayıf bir yatırımdır. Uzun vadede kazanç potansiyeli yüzde –92.71. Gelin Lit Coin yorumlarında canlı grafiği de inceleyelim.

Lit Coin Canlı Grafik

Litentry Coin Nedir Lit Coin Yorum

Lit Coin Nereden Alınır?

Litentry Coin almak isterseniz sizin için en güvenli borsa tabi ki Binance olacaktır. Aşağıda verdiğimiz linklerden Binance ve Binance TR ye kayıt olabilirsiniz

Litentry Coin Nedir sorusuna cevap aradığımız ve Lit Coin Yorumların paylaştığımız yazımız burada sonlanıyor. Yatırım Tavsiyesi Değildir.