Ana SayfaDizi-FilmLabirent 4 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak?

Labirent serisi herkes tarafından sevilen efsane film serilerinden birisi! Peki Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak? Labirent kitap serisinden beyaz perdeye uyarlanan serinin bu kadar çok sevilmesi ve kitapların 5 tane olmasından dolayı da Labirent 4 ne zaman çıkacak soruları sıklıkla sorulmaktadır. Serinin hayranları son iki kitabın da beyaz perdeye aktarılacağına inanmaktadır.

Labirent kitap serisinin 4. kitabı Ölüm Emri olmaktadır. Bu sebeple film serisinin 4. filminin de Ölüm Emri olması beklenmektedir. Serinin ilk filmlerinin yakın tarihlerde vizyona girmesine rağmen 3. filmden sonra uzun bir süre geçmesine rağmen henüz 4. filmin açıklanmaması hayranların daha fazla Labirent 4 filmi ne zaman çıkacak sorusuna yöneltmiştir. Bazı kişiler serinin 4. filminin gelmeyeceğini düşünülse de çok fazla hayranı olan bu serinin tamamlanmadan bitirilemeyeceği sinema otoriteleri tarafından savunulmaktadır.

Labirent 4 Ne Zaman Vizyona Girer?

Labirent serisinin yapımcısından herhangi bir resmi açıklama gelmemesine rağmen yapılan tahminler Labirent 4 ne zaman çıkacak sorunun cevabı olarak 2023 yılının sonları olmaktadır. Çünkü filmin henüz senaryosunun dahi hazır olmadığı düşünülürse filmin çekimlerinin tamamlanmasının en az 1 yıl olacağı için en erken vizyona girebileceği tarih olarak düşünülmektedir. Ancak Labirent 4 ne zaman çıkacak sorusunun resmi bir açıklaması bulunmamaktadır.

Labirent 4 Çıkacak Mı?

Dizinin popülaritesinin gün geçtikçe azaldığını söyleyebiliriz. Maze Runner 4 piyasaya sürülmeyecek ve yapımcıların filmi daha fazla geliştirmekle ilgilenmiyor gibi görünüyor.

Filmin yazarı T.S Nowlin, daha önce “dördüncü bir filmin olma ihtimalinin önemli ölçüde daha küçük olduğunu” belirtmişti ve sonuç olarak, Labirent 4 hakkında gerçekten makul tahminlerde bulunamayız. Labirent 4 yakın zamanda çıkacak gibi görünmüyor.

Filmin hayranları için gerçeği kabul etmenin zor olabileceğini anlıyoruz, ancak The Maze Runner 4’ün geri dönme olasılıkları zayıf, çünkü yapımcıların çıkış tarihine dayanarak, gelecek film iki yıldan kısa bir süre içinde vizyona girecek.

Daha Fazla Oku: Labirent Filminin Konusu Nedir?

Labirent 4 Filmi Konusu

Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak

Edebi bir uyarlama olduğu için, yaklaşmakta olan olay örgüsünü tahmin etmenin tek yolu edebi temeline dönmektir. değil mi? Önceki üç film de romanlara dayanıyor ve aralarında aile bağı yok. ‘The Walking Dead’in ilk bölümünün adı ‘Yeni Bir Başlangıç’, temel aldığı çizgi romanın adı ise ‘All Out War’. TV uyarlaması 2010 yılında gösterime girdi ve altı sezonun ardından İskenderiye’nin kurulmasıyla tamamlandı. “TS-19,” “TS Yani, ‘Öldürme Emri’ veya ‘Ateş Kodu’, daha fazla bilgi için gidilecek bir sonraki yerdir. Güney Kore’de çıkış yapan dizinin ikinci sezonu 2 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.

Henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için yapımcıların ya da oyuncu kadrosunun nasıl biteceğini söylemesini beklememiz gerekecek. Hepinizin aynı anlatıyı aradığınızı anlıyorum, ancak kayda değer hiçbir şeye güvenilir kaynaklardan erişilemiyor. Bununla birlikte, bu konuda sık sorulan sorularımızı okuyarak bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak?

Dürüst olmak gerekirse, yapımcılardan, showrunner’lardan veya oyunculardan hiç kimse bir Maze Runner 4’ün çıkacağına dair söz vermedi. Girişimci bunu sürdürmeye karar verirse, tiyatro franchise’ı olma konusunda güçlü bir potansiyele sahiptir. Eğer olursa, 2022’de olacak.

İyi haber şu ki, bazı resmi olmayan kaynaklar, hikayeyi uzatmak için bir prequel romanın kullanılabileceğini öne sürdü. Yani uygulanıp uygulanmayacağını bilmiyoruz ama hazırlıklı olmalısınız. Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak adlı makalemiz burada son buluyor.