Ana SayfaKripto ParaJoe Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Joe Coin Nedir?

Joe Coin kendi adında birde trader Joe borsası olan bir para birimidir. Joe Coin Nedir sorularının cevabını da yazımızda arayacağız. Piyasaya çıktıktan sonra hızla değer kazanan Joe borsası merkeziyetsiz bir ticaret ağıdır. Joe platformu üzerinde pek çok para ile işlem yapılabilmektedir.

Joe Coin Ne Kadar?

Bu coin piyasaya girdikten bir süre sonra fazla sayıda alım yapılmış ve değeri hızla yükselmiştir. 2021 Ağustosunda piyasaya giren coin dalgalı fiyat değişimi ile bu günkü seviyeye ulaştı. Joe coin için bazı veriler ise şu şekilde;

  • İşlem hacmi; Biraz serbest bir para birimi olması yani merkeziyetsiz ve borsalardan bağımsız olmasıyla kullanıcıların güvenini kazandı ve kısa sürede yüksek işlem hacmine ulaşıldı. 2022 başı itibariyle Joe coin bütün coinler arasında işlem hacminde 257. Sırada ki yeni bir para birimine göre iyidir.
  • 1 Joe Coin = 2,27 USD  1 Joe Coin = ortalama 26 Tl
  • Joe Coin günlük işlem hacmi Aralık/2019’da 513.131.000 TL,
  • Toplam piyasa değeri TL bazında 3,996,527,640 TL

Daha Fazla Oku: Hbar Coin Nedir?

Joe Coin Nedir

Joe Coin Nedir

  • Coin Bank ile Coe  coin borç alma ve borç verme.
  • Farmerlar ve likidite sağlayıcılara ödül Joe Coin verilir
  • Yönetişim tokeni ile coin sahipleri yönetime katılabilir. Bunun için ellerinde ki coini stake ederek yönetimde oy kullanabilirler.
  • Joe Coin stake eden kullanıcılar pasif gelir elde ederler.

Joe Coin Geleceği Nasıl?

Joe Coin geleceği nasıl olacağı merak konusu olabilir. Henüz yeni olması ve belirsiz olması joinin genel itibarıdır. Piyasaya girdikten sonra hızla yükselmiş olsa da temkinli yaklaşılması gerektiği vurgulanıyor. Joe Coini 2019’un Ağustos ayından Aralık ayına kadar 4 milyar dolar fon toplanmıştır. Yine de dalgalanmalar hesaba katıldığında son derece dikkatli alınması gereken bir coin olarak tavsiye edilir.

Joe Coin Nedir Yazımız burada sonlanıyor. Joe Coin almak isteyenler Binance’i tercih edebilirler. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.