Ana SayfaKripto ParaHbar Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Hbar Coin Nedir?

Market sıralaması 39 olarak ölçülmekle beraber 2021 yılında çıkış yakalayan kripto para türlerinden Hbar coin nedir sorusu proje bazlı değerlendirilmektedir. Kısaca ifade etmek gerekirse Hedera Hashgraph, bireyler ve kurumlar için DApps oluşturma olanağı vermektedir. En önemli artılarının başında ise yavaş performanslı platformların çok önünde olması gelir. İstikrarsızlık durumuyla da karşılaşmaması diğer Blockchain ağlarından ayrılmasına neden oldu. Çok daha verimli bir sistem tasarlama yoluna giderek Eylül 2019’dan beri varlığını sürdürüyor.

Yenilikçi Hbar Coin Nedir?

Kripto para birimlerinin birçoğunda aynı sistem ve gelenekçi yapı vardır. Yeni defter teknolojisi ise Hbar coin nedir sorusunu anlamlı hale getirir. Hız ve maliyet konusunda da çok daha iyi olurken işlem ücretleri de ortalama olarak 0.0001 Dolar dolayındadır.

Hbar Coin Nedir

50 Milyar Hbar token dolaşımda olurken 2021 yılının başında bu veri 7 Milyar civarındaydı. Bir senelik dönemde ne kadarlık bir kazanım olduğunu sadece bu durum bile gösteriyor. 2022 yılı açısından da Hbar çok daha fazlasını vaat ediyor.

Hbar Coin Kurucuları

Binance ya da Bittrex üzerinden grafik okumaları yapılabilen Hbar için satın almalar sürüyor. Huobi Global borsa platformundan da işlemler yapılması söz konusudur. 2025 yılına dek ciddi hedefleri bulunurken iki kurucusu vardır.

Başında Leemon Baird var olurken bilgisayar bilimi konusunda uzmandır. Mance Harmon ise teknoloji yöneticisi ve CEO pozisyonunda çalışmalar yapar. Kripto para blok zincir bağlamında sahip olduğu tecrübelerde az değildir. 

Daha Fazla Oku: Orchid Coin Nedir?

Hbar Coin Canlı Grafik

Hbar Coin Hizmet Ağı

Platform özelinde verilen büyük ağ hizmetleri arasında jeton hizmeti gelir. Değiştirilebilir ya da değiştirilemez özellikte olan jetonların çok pratik bir tarzda yapılandırılması mümkündür. Basma işlemleriyle beraber yalnızca birkaç satır kod girişi yeterlidir. Bununla beraber güçlü ve verimli merkezi olmayan uygulamaların oluşturulması adına akıllı sözleşme araçları sunar.

Var olan Hbar Coin nedir soruları ile birlikte token alımları noktasında borsa özelinde üyelikler gereklidir. Sonrasında ise hemen HBAR yatırımları yapılabilirken uzman yorumları da uzun vadeli bir kazancı gösterir. Eğer Hbar Coin almak isterseniz %10 komisyon geri ödemeli bu Binance referans linkini kullanabilirsiniz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.