Ana SayfaSosyal Medyaİnstagramİnstagram Dm Mesajları Siyah Görünüyor
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

İnstagram Dm Mesajları Siyah Görünüyor [Çözüm]

İnstagram kullanıcılarının son birkaç gündür sıklıkla karşılaştığı sorunlardan birisi de İnstagram dm mesajları siyah görünüyor olmaktadır. Bu sorunun su yüzüne çıkmasını sağlayan ise sosyal medya mecraları hakkında sızıntı haberleri ile ünlü olan Matt Navarra oldu. İnstagram’da yaşanılan bu problemin kaynağının ise yeni yazı fontlarının olduğu düşünülüyor.

Instagram kullanıcılarının önemli bir kısmının bu sorundan etkilenmesinin ardından ise kullanıcılar Instagram dm mesajları siyah görünüyor sorunu ile ilgili çözümlerini sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başladı.

Kullanıcılar İnstagram Dm Mesajları Siyah Görünüyor Sorunun Nasıl Çözdü?

Instagramın logosunu güncellemesinin ardından hem hesaplara ulaşmada hem de uygulamanın kullanılmasında bazı sorunlar yaşanmaya başlandı. Bu sorunlardan birisi de İnstagram dm mesajları siyah görünüyor problemi oldu. Birçok ınstagram kullanıcısının yaşadığı bu problem Matt Navarra’nın Instagram hesabında bu durumu paylaşması ile gün yüzüne çıktı.

Dm mesajlarında gönderilen yazıların üzerine denk gelen siyah şeritlerin neden olduğunu ve nasıl çözülebileceğini soran Matt Navarra’ya gelen cevaplar içerisinde ise iki çözüm sunuldu.

  • Instagram dm siyah görünüyor sorunun ilk çözümü olarak Instagram uygulamasını silmek ve yeniden yüklemek olduğu söylendi.
    • Birçok kullanıcının dm mesajlarında olan bu problemi çözebilmek için bu yöntem yeterli oldu.

Bazı kullanıcılar ise İnstagram dm mesajları siyah görünüyor sorunun çözümü için ise daha kolay bir yöntem sundu.

  • Bu yöntem ise Instagram’ı gece ya da siyah modda kullanmak.
    • Sizler de bu problemi yaşıyor iseniz yukarıda belirttiğimiz çözüm yollarını deneyebilirsiniz.

Daha Fazla Oku: Instagram Sürekli Olarak Duruyor Çözümü