Ana SayfaSosyal MedyaİnstagramInstagram Beğeniler Nerede? (2023)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Instagram Beğeniler Nerede? (2023)

Instagram, sosyal medya platformlarında en popüler uygulamalardan biridir. Uygulamada çok sayıda gönderi beğenilebilir. Instagram Beğeniler Nerede diye soruyorsanız muhtemelen bu beğendiğniz gönderileri bulamıyorsunuzdur. Ancak geçmişte belirlediğiniz ve diğer profillerden edindiğiniz beğenilerinizi nasıl kontrol edersiniz? Bunu makalemizde açıklıyoruz

Sosyal medya platformları arasında Instagram en popüler uygulamalardan biridir. 2018’de, platformu her gün yaklaşık 500 milyon kullanıcı kullanarak bir milyar kullanıcı rekoru kırıldı. Instagram uygulaması fotoğraflar, videolar, hikayeler veya reelsler ile, dünya çapında birçok kullanıcıyı kendisine bağlamayı başarıyor.

Bu bağ sadece kendi resimlerinizi ve videolarınızı yüklemekle ilgili değil, aynı zamanda birileriyle iletişim kurmakla da ilgili. Diğer kullanıcıların gönderileri beğenilebilir, yorumlanabilir ve paylaşılabilir.

Instagram’a her gün yüklenen fotoğraf, video ve hikaye yığını ile buna göre sayısız beğeni gerçekleşiyor. Bir gönderiyi özellikle beğenirseniz, Instagram bunu sizin için hafızasına atıyor. Peki beğendiğiniz gönderileri nasıl buluyorsunuz?

Instagram Beğenilere Nasıl Erişilir?

Beş basit adımda geçmiş beğenileri kontrol etmek kolaydır. Diğer gönderileri beğenin ve uzun süre aramanıza gerek kalmadan daha sonra tekrar bulun. Bu mümkün!

Instagram “Hesap” bölümü, uygulamanın kullanımı hakkında birçok bilgi sunar.

Daha Fazla Oku: İnstagram Beğendiğim Gönderileri Göremiyorum

Instagram Beğeniler Nerede ve Daha Önce Beğendiklerinizi Nasıl Bulacaksınız?

  • Profilinize gidin.
  • Sağ pencerenin üst kısmındaki üç çizgiye tıklayın.
  • “Ayarlar”a gidin.
  • “Hesap” kısmına tıklayın.
  • Şimdi “Beğendiğin gönderiler”in üzerine tıklayın.
  • Tadaa! Beğendiğiniz her şey karşınızda.
Instagram Beğeniler Nerede

Beş adım tamamlandığında, kullanıcının beğendiği tüm fotoğrafları, videoları, resim galerilerini veya hikayeleri içeren bir ızgara görünür. Herhangi bir gönderiye tekrar tıklayabilir ve beğendiğiniz gönderiye geri dönebilirsiniz.

“Hesap” bölümü altında, yorumlar ve hikaye yanıtları için düğmeler de göreceksiniz. Burada ayrıca hangi gönderilere yorum yaptığınızı veya hangi hikayelere hangi cevapla yanıt verdiğinizi de kontrol edebilirsiniz. Harika fotoğraflar, ilginç videolar veya eğlenceli reelsler, bu adımlarla kolayca tekrar görülebilir.

Instagram artık “Hesap” klasöründe, silinen içerik de dahil olmak üzere uygulamanın kullanım süresi hakkında yönetilebilen birçok yeni bilgi sunuyor. Instagram Beğeniler Nerede sorusunu umarım çözebilmişizdir.