Ana SayfaHaberİnstagram Facebook Whatsapp Çöktü Mü | AÇIKLAMA GELDİ!
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

İnstagram Facebook Whatsapp Çöktü Mü | AÇIKLAMA GELDİ!

Günlük hayatta oldukça fazla kullanılan sosyal medya uygulamaları yeni bir kaosla başa çıkmaya çalışıyor. İnstagram Facebook Whatsapp çöktü mü sorusu milyonlarca kez aratıldı. Kullanıcılar saatlerdir uygulamalara erişemiyor. Gelin yetkililerden gelen açıklamalara geçelim.

İnstagram Facebook Whatsapp Çöktü Mü

Facebook Çöktü Mü?

Herkesin merakla arattığı facebook çöktü mü sorusunun cevabı ne yazık ki evet. Facebook şirketinin iletişim direktörü olan Andy Stone uygulamalarına dünya genelinde erişimde sıkıntı yaşandığını fark ettiklerini ve bunun üzerine çalıştıklarını belirten bir tweet attı. Verdikleri rahatsızlık için özür dilemeyi unutmayan Stone kullanıcıların aklındaki çoğu soru işaretini gideremedi.

Whatsapp Çöktü mü?

Whatsapp çöktü mü sorusunun cevabı da Facebook ile aynı. Zaten yakın zamanda Facebook bünyesine katılan Whatsapp bu krizden nasibini alan uygulamalardan biri oldu. Twitter üzerinden kullanıcılarına açıklama yapan Whatsapp işleri normale döndürmek için çalıştıkları en kısa zamanda bir güncelleme ile sorunu çözeceklerini dile getirdi.

İnstagram Çöktü mü?

İnstagram da Facebook bünyesinde olup bu kaosa katılan uygulamalardan biri. İnstagram çöktü mü yazısı milyonlarca kez aratılmasına rağmen Whatsapp ve Facebook gibi açıklama yapmadı. Twitter dan açıklama yapması beklenen İnstagram olayın ciddiyetini mi anlamadı yoksa iş cidden çok mu karışık sorusu milyonların aklında çığ gibi büyüyerek dolaşıyor.

Dikkatinizi Çekebilir : Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi Nasıl Yapılır?

İnstagram Facebook Whatsapp Çöktü Mü?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi üçü birlikte kayıplara karışan 18:44 den beri hiçbir uygulamasına erişilemeyen Facebook şuan neyle cebelleşiyor kimse anlamış değil. Ufak bir sistem arızası gibi gözükmeyen bu büyük kriz insanların kişisel bilgilerime bir şey olur mu korkusunu da tetikliyor. Sosyal yaşamdan ziyade iş hayatında da oldukça aktif kullanılan bu uygulamalar kısa sürede çözüme ulaşamazsa kullanıcıların başka uygulamalara geçmesini önleyemeyecek gibi duruyor.

İnstagram Facebook Whatsapp Çöktü Mü yazımızın sonuna geldik yeni güncellemelerin gelmesi durumunda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz takipte kalın 🙂