Paylaş
İçindekiler

Call of Duty Karakterleri

Call of Duty Karakterlerini merak edenler için Efsane 15 Call of Duty Karakterlerini sizler için derledik. Listemizde bulunan Call of Duty Karakterlerini herkesin bildiğini umuyoruz. Bazılarını görünce gözleriniz dolabilir. Aynı zamanda bazılarının görünce de nefret duygunuz kabarabilir. Hepsi nostalji içeren bu Call of Duty Karakterleri listemizi incelemek sizleri eskiye götürecektir. Call of Duty oyunu hepimizin zamanında severek oynadığı efsane bir oyundu.

Şu anda Call of Duty serisinde, II. Dünya Savaşı’ndan uzak geleceğe kadar uzanan çatışmaları kapsayan 17 farklı oyun var. Her yeni giriş, bazıları diğerlerinden çok daha akılda kalıcı olan, tanımanız için yeni bir karakter grubu getiriyor.

Call of Duty serisi karakterlerden daha çok aksiyona odaklanmış olsa da, hepsi benzersiz nedenlerle hala franchise hayranları tarafından sevilen bir karakter koleksiyonu var. İşte tüm zamanların en iyi Call of Duty karakterlerinin sıralaması.

Daha Fazla Oku: Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Call of Duty Karakterleri Listesi

Call of Duty Karakterleri listesi sizler için resimleriyle birlikt geliyor.

Call of Duty Karakterleri

Vladimir Makarov

Oyunlar: Modern Warfare, Modern Warfare 2, Modern Warfare 3

Call of Duty Karakterleri listesi serimize çok karanlık bir yüzle başlıyoruz. Call of Duty serisinin tartışmasız en unutulmaz kötü adamı olan Makarov, rolünün asıl amacı olan serinin hayranları tarafından evrensel olarak hor görülmeyi başarıyor.

Call of Duty Karakterleri

Alex Mason

Oyunlar: Black Ops, Black Ops II, Black Ops: Cold War

Alex Mason, Call of Duty tarihindeki en ilginç hikayelerden birine sahip, bu yüzden Black Ops serisinin hayranları tarafından çok sevilen bir karakter. Call of Duty Karakterleri listesinde yer almasını istedik.

Call of Duty Karakterleri

David Mason

Oyunlar: Black Ops II

Alex Mason’ın oğlu David Mason, Call of Duty kahramanlarını doğru yapan bir başka örnek. Black Ops II’deki hikayesi birçok konuyu ele alıyor ve oyunun sonunda babasıyla yeniden birleşmesi gerçek bir gözyaşı dökücü. Call of Duty Karakterlerinde David Mason da kendine yer buluyor.

Call of Duty Karakterleri

General Shepherd

Oyunlar: Modern Warfare 2

Call of Duty dünyasında bile her büyük karakterin mutlaka bir kahraman olması gerekmez ve General Shepherd bunun mükemmel bir örneğidir. Hayranlar onu kötülüğü yüzünden seviyor, buna rağmen Call of Duty Karakterlerinde üst sıralarda yer buldu..

Victor Reznov

Oyunlar: World at War, Black Ops, Black Ops II

Victor Reznov, her zaman etrafındakilerin çıkarları doğrultusunda hareket eden özverili bir karakterdi. Dimitri Petrenko ve Alex Mason ile olan ilişkileri, Black Ops serisindeki ilk iki oyunun kilit parçalarıdır ve Reznov, World at War ile Black Ops oyunları arasındaki bağlantıyı kurmada önemli bir yapı taşı görevi görür. Call of Duty Karakterleri devam ediyor

Daha Fazla Oku: Call of Duty Mobile İçin En İyi Telefonlar

Call of Duty Karakterleri

Gaz

Oyunlar: Modern Warfare

Teğmen Gaz, Modern Warfare oyunlarından çok popüler bir başka karakterdir. Sadece iki oyunda görünmesine rağmen Gaz, oyunlarda SAS güçlerinin popüler bir üyesi olmaya devam etti. Call of Duty Karakterlerinde unutulmaz bir karakter olarak iz bıraktı.

Call of Duty Karakterleri

Captain John Price

Oyunlar: Modern Warfare, Modern Warfare 2, Modern Warfare 3, Modern Warfare 2019

Hiçbir zaman korku göstermeyen Captain Price, erkekler arasında gerçek bir liderdi ve muhtemelen Call of Duty serisindeki en ikonik karakterdi. Sert ama dürüsttür ve çoğu COD oyuncusunun kolaylıkla hatırlayabileceği geniş bir alıntı yelpazesine sahiptir. En sevilen Call of Duty Karakterlerinden biridir.

Call of Duty Karakterleri

Ghost

Oyunlar: Modern Warfare 2

Ghost, özellikle geçmiş hayatı ve karakterin ne kadar yaşamak zorunda kaldığı ortaya çıktığında, yaşadığı işkenceler ve ailesinin öldürüldüğü gerçeğiyle COD hayranlarının bağlantı kurduğu bir diğer karakter. Call of Duty Karakterleri arasında en gizemli ve en eski olanlarından biri.

Call of Duty Karakterleri

Captain “Soap” MacTavish

Oyunlar: Modern Warfare, Modern Warfare 2, Modern Warfare 3

Çoğu oyuncu tarafından daha çok ‘Soap’ olarak bilinen Captain MacTavish, Call of Duty tarihindeki (bu noktaya kadar) sadece en büyük karakter olmakla kalmadı, aynı zamanda oyun dünyasının en sevilen karakterlerinden biri haline geldi, tam durak . Modern Warfare oyunlarının üçünün de bir parçası olan hayranlar karakterle çok fazla zaman geçirdiler, bu yüzden ölümü bu kadar etkiliydi, özellikle çoğu hayran Call of Duty’nin böyle öldürme cesaretine sahip olduğuna inanmadığı için popüler bir karakter. Call of Duty Karakterleri listemizin yıldızı kendisidir.

Call of Duty Karakterleri

Gary “Roach” Sanderson

Oyunlar: Modern Warfare 2

Modern Warfare 2’nin ana kahramanı, oyunun büyük bölümünde Gary Sanderson olarak oynayacaksınız ve Soap MacTavish ve Ghost gibi karakterlere sayısız görevde eşlik edeceksiniz. Sanderson, hiç konuşmamasına rağmen, dizideki en sevilen oynanabilir karakterlerden biri olarak kaldı.

Call of Duty Karakterleri

Jason Hudson

Oyunlar: Black Ops, Black Ops II, Black Ops 4, Black Ops Cold War

Hudson, Black Ops serisi boyunca sürekli bir varlıktır ve ilk oyunda Alex Mason’un sert konuşan CIA yöneticisi olarak tanıtılır. En ünlüsü, “Sayılar duvarcı, ne anlama geliyor?”

Call of Duty Karakterleri

Farah Ahmed Kerim

Oyunlar: Modern Warfare 2019

2019 Modern Warfare yeniden başlatmasında yer alan Farah, yeniden başlatılan serideki en ilginç karakterlerden biri olarak kendini hızla kurdu. Urzikistan Kurtuluş Gücü’nün Baş Komutanı ve ülkesini Roman Barkov’dan kurtarmak için Görev Gücü 141 üyeleriyle birlikte çalışıyor.

Ronald “Red” Daniels

Oyunlar: Second World War

Ronald Daniels, Balyoz’un COD İkinci Dünya Savaşı’nın ana kahramanıdır ve Avrupa’nın kurtuluşunda yer alan ABD Ordusu 16. Piyade Alayı’nın bir parçasıdır. İkinci Dünya Savaşı bölücü bir oyundu, ancak kampanyası iyi karşılandı ve Red’in kendisi oldukça popüler bir karakter haline geldi.

Call of Duty Karakterleri

Frank Woods

Oyunlar: Black Ops, Black Ops II, Black Ops: Cold War

Frank Woods, Call of Duty Black Ops serisindeki en eğlenceli karakterlerden biridir ve Master Çavuş, üç Black Ops oyununda destekleyici bir karakterdir ve uzun süreli arkadaşı Alex Mason ile hem sahada hem de saha dışında birlikte çalışır. Özellikle çelik gibi doğası ve hızlı zekası nedeniyle hayranların favorisi ve “Ben lanet olası bir soğanım, Mason” gibi alıntılara yol açıyor.

Raul Menendez

Oyunlar: Black Ops II

Raul Menendez, franchise’daki en iyi kötü adamlardan biridir. Yaratılan diğer kötü adamların çoğundan farklı olarak Menendez, yaptığı oldukça radikal eylemler için güçlü bir nedeni olan üç boyutlu bir karakterdir. Ayrıca, Black Ops II’nin sonunda elde ettiğiniz sona bağlı olarak, planlarında başarılı olabilen serideki tek kötü adamlardan biri.

Call of Duty Karakterleri listesi burada sonlanıyor. Umarım sizler için bilgilendirici bir liste olmuştur.

İlginizi Çekebilir