Paylaş
İçindekiler

Bloodlines 2 Ne Zaman Çıkacak?

Oyuncuların dört gözle beklediği Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ne zaman çıkacak? Herkes bu sorunun cevabını bekliyor. Tüm mikrofonlar oyunun yapımcı firması Paradox Interactive çevrildi. İşte firmanın Bloodlines 2 Ne Zaman Çıkacak sorusuna cevabı şu şekildedir:

Bloodlines 2 Ne Zaman Çıkacak?

Rol yapma oyunu denilince akla gelen oyunlar arasında olan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oyuncular tarafından istek listesine eklenmiş durumdadır. World of darkness serisinin bir parçası olan bu oyun grafikleri, karakter ve mekan tasarımı ile oyuncuları cezbetmiş durumdadır. Tüm beklentilere rağmen Paradox Interactive Bloodlines 2 için net bir çıkış tarihi söylemedi fakat 2021 yılının son aylarında çıkabiliceğini açıkladılar. Oyunseverler ve yazarlar ise oyunun 2022 başlarında satışa çıkacağını söylediler. Bloodlines hayranlarının biraz daha beklemeleri gerecek.

Daha Fazlası İçin : Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Bloodlines 2 ne zaman çıkacak

Bloodlines 2 Desteklenen Diller

ArayüzSeslendirmeAltyazı
Türkçe
İngilizce
Fransızca
Almanca
Japonca
Rusça
Basitleştirilmiş Çince
Latin Amerika İspanyolcası

Daha Fazlası İçin : İcarus Ne Zaman Çıkacak?

Bloodlines 2 Nasıl Bir Oyundur?

Bloodlines oyunu vampirlerin, insanların ve farklı birçok yaratığın olduğu aksiyon rol yapma oyunudur. İlk oyunun üstünden uzun bir süre geçtikten yapımcıları 2022 yılının en iyi oyunlarından olacağını iddia ettiler. Tek oyunculu ve oyun kumandası desteği olan Bloodlines 2 oyuncuları bayağı zorlayacak türde bir oyundur. Oyunun fiyatı henüz belli olmasa da istek listesine alan birçok kişi bunun önemsiz olduğunu düşünüyor.

İlginizi Çekebilir