Ana SayfaOyunPUBGGameloop PUBG Tuşlar Çalışmıyor
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Gameloop PUBG Tuşlar Çalışmıyor [ÇÖZÜM]

Gameloop PUBG Tuşlar Çalışmıyor sorusu profesyonel oyuncuların canını sıkıyor. Çıktığı günden beri yediden yetmişe, kadın erkek herkesin bulunduğu yerden arkadaşları ile günün her saatinde oynadığı oyunların başında tam anlamı ile bir strateji oyunu olan PUBG oyunu geliyor. Dünyanın her yerinde kullanıcı sayısı artıyor. Heyecanı da hız kesmeyen oyunda kimi zaman farklı sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Farklı hatalar görülebiliyor. Bunlardan bir tanesi de Gameloop PUBG tuşlar çalışmıyor sorunudur. Bu yazıda da ben debu konu hakkında sorunun giderilmesine yönelik bilgiler vereceğim.

Yapılması Gereken İşlem Adımları

Gameloop PUBG tuşlar çalışmıyor sorunun giderilmesi hakkında bilgi vermeden önce bilmeyenler için Gameloop nedir sorusunun yanıtını verelim. GameLoop gerek PUBG gerek ise diğer favori mobil oyunların bilgisayar ortamında oynanmasına izin veren özel bir PC emülatörüdür.

Bilgisayara kolay ve zahmetsiz bir biçimde indirilir, yüklenir ve sonrasında kullanılmaya başlanır. Uygulama Tencent firmasına ait olup PUBG için resmi olarak kabul edilmiş olan emülatördür. Diğer emülatörlere göre kullanımı çok daha kolaydır.

Şimdi bu basic bilgilerden sonra Gameloop PUBG tuşlar çalışmıyor konusuna tekrar dönecek olursak üstte de ifade edildiği gibi kimi kullanıcıların dönem dönem yaşadığı Gameloop emülatöründe tuşların oyun için kullanılamaması sorunudur. Bazen tüm tuşlar, bazen ise bazı tuşlar çalışmamaktadır.

Daha Fazla Oku: PUBG ve CODM İçin Bilgisayarda Android Gameloop Nedir?

Gameloop PUBG Tuşlar Çalışmıyor

Gameloop PUBG Tuşlar Çalışmıyor Çözümü

Böylesi bir durumda yapılması gerekenler ise adım adım şu şekildedir:

  • Öncelikli olarak PUBG Mobile olan tüm HD kaynak paketlerinin indirilmesi gerekir.
  • İkinci adımda GameLoop’ta sağ üstte bulunan tuş ayarlamaya basılır.
  • Üçüncü adımda sağ tarafta olan Smart 2K seçilir ve kaydedilir.
  • Tüm bu işlemlerden sonra GameLoop uygulamasının kapatılıp açılması gerekir.

Bu işlem adımları yapıldığı zaman sorun kendiliğinden hallolacak ve Gameloop PUBG tuşları eskisi gibi problemsiz bir biçimde çalışmaya başlayacaktır.