Ana SayfaOyunBrawl StarsFriday Night Funkin Brawl Stars Mod Nedir
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Friday Night Funkin Brawl Stars Mod Nedir

Friday Night Funkin Brawl Stars Mod 2 farklı oyun tarzını barındırıyor. Müzik ile olan ve karakterleri eski haline getiren 2 ayrı türü mevcut. Modlama topluluğu, en sevdikleri ritim bulmacasının evrenini genişletmeye devam ediyor. Ücretsiz Friday Night Funkin Brawl Stars Modunda çevrimiçi yeni karakterlerle tanışabilirsiniz.

Başka bir popüler franchise’ın Brawlersleri savaşmaktan bıktığını varsayarsak yaratıcı bir şekilde birbirlerine meydan okuyarak kendilerini daha sanatsal bir şekilde kanıtlamak isteyen bu yeni savaşçılar oyuna eğlence katacak. Underdogun rakiplerini yenmesine ve serbest stil şarkı söyleme şampiyonu olmasına yardım edebilirsiniz.

  • Her yeni düşman kendi ayrı haftasını kullanır (chapter)
  • Kahramanlar da orijinalinden biraz farklıdır.
  • Şarkılar ve kalıpları değişmeden aynen tutulmuştur.

Bu aslında, tanıdık varlıklara yeni bir görünüm kazandıran kozmetik bir revizyondur. Türün profesyonelleri onu yenmekte zorlanmayacaklar diye umuyoruz. Yine de, size kontrol etmeye değer canlandırıcı bir deneyim yaşatacak.

Friday Night Funkin Brawl Stars Mod

Friday Night Funkin Brawl Stars Mod Oyunu Nasıl Oynanır


Şarkıcıları kontrol etmek için WASD veya Ok tuşlarına basın. Amaç, tuş vuruşlarını ekranda akan renkli görseller ile eşleştirmektir. En iyi sonuçlar için tempo ile senkronize olarak tuşlara basın. Tüm boss aşamalarının kilidini açmak ve hikayenin tamamını öğrenmek için her aşamayı tamamlamanız gerekmektedir.

Friday Night Funkin Brawl Stars Modu, oynayabileceğiniz en iyi FNF Modlarından biridir. Bu oyun modern tarayıcılarda mükemmel çalışır ve kurulum gerektirmez.

Brawl Stars ilk çıktığında 6. haftasına kadar yer alan tüm karakterleri derleyip hepsinin görünümünü editleyen bu oyunu herkes sevecek. Friday Night Funkin Brawl Stars Mod sizi oyunun taa ilk başlarına götürürken aynı zamanda yeni bir deneyim yaşatacak.

Bu retro tarzlı Brawl Stars modu inanılmaz derece popüler konuma geldi. Son zamanlarda popüler canlı yayın yapan oyuncular, ve içerik üreticileri Friday Night Funkin Brawl Stars Modunu oynamaktan kendilerini alamıyor. Friday Night Funkin Brawl Stars Mod Nedir diye aratarak bu süreçte var olmak istiyorlar.

Daha Fazla Oku: En iyi Brawl Stars isimleri (2021)

Şuanda bu mod ve üzerine kurulabilen dosyalar herhangi bir ban sebebi taşımamaktadır. Sadece oyun içerisindeki görseller ile oynayıp oyunun oynanışına farklılık getirmeyen bu mod eski ve yasaklı modlarla karıştırılmamalı. Kurulumu bitirdiğiniz zaman size nostaji yaşatacak ve eski Brawler ile vakit geçirdiğinizi hissettirecek. Bu durumdan sıkıldığınız zaman yüklediğiniz dosyaları silebilir ve tekrar oyunu eski haline döndürebilirsiniz.