Ana SayfaOyunBrawl StarsHileli Brawl Stars Nasıl Yüklenir 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Hileli Brawl Stars Nasıl Yüklenir 2023

Hileli Brawl Stars oynamak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan birisi Hileli Brawl Stars nasıl yüklenir sorusudur. Oyun Supercell tarafından piyasaya sürülmüş olup kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmıştır. Ve eğlencesini katlamak isteyen kişiler bu oyunun hileli versiyonunu aramaktadır.

Hileli Brawl Stars nasıl yüklenir derseniz eğer bu oyunun farklı sunuculara sahip versiyonunun klonlanmış halini bulabileceğinizi söyleyebilir. Supercell sunucularında hile yapabilmeniz mümkün değildir. Hileli Brawl Stars sunucularına sahip olan APK bulduktan sonra cihazınıza kurabilirsiniz. İnternet üzerinde yer alan APK’lar genellikle güvenli olsa da indirdiğiniz uygulamanın cihazınıza risk durumu oluşturabileceğini unutmayınız. Peki Hileli Brawl Stars nasıl yüklenir?

Hileli Brawl Stars Apk

Hileli Brawl Stars APK indirmenizin ardından bu APK’yı cihazınıza kurmanız gerekir. İndirdiğiniz APK’lar sadece Android cihazlar için geçerli olduğunu unutmayınız. IOS cihazlara jailbreak işlemi olmadan mağaza dışı uygulama yüklenememektedir. İnternet üzerinden bulduğunuz klonlanmış Brawl Stars uygulamasının APK’sını indirdikten sonra aşağıda yer alan adımları takip ederek cihazınıza Hileli Brawl Stars APK kurulumu yapabilirsiniz.

  • Cihazınızın Android sürümünü göre bilinmeyen kaynaklara izin verme işlemi bulunmaktadır. Chrome üzerinden uygulamayı indirdikten sonra açınca direkt olarak yükle butonu gelmiyor ise yeni nesil Android sürümlerinde hemen orada yer alan ayarlar butonuna basarak Chrome üzerinden yabancı uygulama yükleme izni verebilirsiniz.
  • Android sürümünüz eski ise ayarlarda cihazınızın hakkında bölümüne gelip yapım numarasına art arda tıklamalısınız. Yapım numarasına tıklamanızın ardından geliştirici seçenekleri açılacaktır.
  • Geliştirici seçeneklerini açtıktan sonra o ayar bölgesine girip bilinmeyen uygulamaları yükle iznini vermeniz gerekmektedir.
  • Bu işlemin de ardından dosyalarım uygulamasından indirdiğiniz APK dosyasını bulabilir ve yükleme işlemini başlatabilirsiniz. Cihazınızın işlemci hızına göre kurulum süresi değişebileceğini unutmayınız.

Hileli Brawl Stars Nasıl Yüklenir

Hileli Brawl Stars indirme işlemini yapmak isteyen kişiler normal sunucularda hileli oynamak istese de bu pek mümkün değildir. Bunun için uygulamanın klonlanmış versiyonları piyasaya sunularak öğelerde tüm sınırlar kaldırılmış bir şekilde tarafınıza sunulmaktadır. Her ne kadar normal oyuncular ile karşılaşamamak can sıksa da sınırların kaldırıldığı bir Brawl Stars oynamak oyunculara keyif vermektedir.

Hileli Brawl Stars yükleme işleminin ardından sizler de istediğiniz skin ile oynayabilir, sınırsız altın ve elmas gibi çeşitli özelliklerden faydalanabilirsiniz. Normal oyunda zorla elde edilen karakterler ile oynamak size o harika deneyimi yaşatacaktır. Hileli Brawl Stars oynamanın dezavantajlarından birisi ise oyun içi verilerinizin silinme ihtimalidir.

Oyunun sunucuları genelde pek başarılı olmayan sunuculardan oluşmakta ve bu yüzden sık sık çökebilmekte. Bir süre ardından oyun çalışmayı sonra erdirebilir ve sizin de harcadığınız emekler boşa gidebilir. Normal Brawl stars gibi aktif bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyun olmadığını unutmayınız. Bu riski göze alarak eğlenmenin tadını çıkarmaya bakmalısınız. Hileli Brawl Stars Nasıl Yüklenir konusuna bu içeriğimizde değindik. Benzer şekilde “Brawl Stars Hesap Bedava Gmail 2022” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.