Ana SayfaTeknolojiExxen Paket Değiştirme Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Exxen Paket Değiştirme Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda dijital platformlara olan talep giderek artıyor. Exxen Paket Değiştirme Nasıl Yapılır diye merak edenlerde bu ünlenmiş platformda paket yükseltmek veya düşürmek istiyor. Ülkemizin genç girişimcilerinden Acun Ilıcalı, bu akımı yakalayarak 1 Ocak 2021’de Exxen’i piyasaya sürdü. Exxen, İnternet üzerinden sunulan bir dijital içerik platformu olarak öne çıkıyor. Acun Ilıcalı, Eylül ayında Instagram hesabından böyle bir platform açacağını duyurmuştu. Yaklaşık 1500 kişilik bir ekip tarafından kurulan Exxen, sadece ücret karşılığında hizmet veriyor. Birçok dijital içerik platformundan farklı olarak Exxen ücretsiz hizmetler sunmuyor.

İki farklı üyelik paketi ile Exxen’e üye olmak mümkündür. Acun Ilıcalı, Ali Taran’ın Exxen ismini bulduğunu açıkladı. Platform içerisinde farklı kategorilerde yayın hizmetleri verilmektedir. Exxen şemsiyesi, çocuk programları, belgeseller, diziler, spor, yarışmalar ve realite şovları gibi her yaştan insana hitap eden yapımları bir araya getiriyor.

Daha Fazla Oku: Exxen’den Tek Maç Satın Alma

Exxen Paket Değiştirme Nasıl Yapılır

Her dijital platformda olduğu gibi Exxen platformunda da en çok yapılan işlemlerden biri paket değiştirme işlemi olmakta. Siz de doğal olarak bir paket satın aldıktan sonra ihtiyacınız olan farklı bir pakete geçiş yapmak isteyebilir, Exxen deneyiminizi iyileştirmek için çabalayabilirsiniz.

Öncelikle Exxen paket değişikliği işleminin manuel olarak yapıldığını belirtmek isteriz fakat bu işlem oldukça kolay.

Canlı Destek ve Telefonla Exxen Paket Değiştirme

  • Exxen canlı sohbet destek hattından veya 0850 241 81 48 numaralı müşteri hizmetlerinden kolayca paket değişikliği yapabilirsiniz.
  • Müşteri temsilcisine veya destek hattına paket değişikliği yapmak istediğinizi iletmeniz yeterlidir.

Size her türlü gerekli yönlendirmeyi yapacaklardır. Exxen paket değiştirme nasıl yapılır sorusunun cevabını ise manuel olarak yapılır şeklinde verebiliriz. Yapmanız gereken tek işlem canlı destek veya müşteri hizmetleri temsilcileri ile iletişime geçmeniz olacaktır.