Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatEski Snapchat Hesabı Nasıl Bulunur?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Eski Snapchat Hesabı Nasıl Bulunur?

Snapchat, 2011 Eylül ayından beri hayatımızda olan bir uygulamadır. Son zamanlarda eski Snapchat hesabı nasıl bulunur sorusu herkesin dikkatini çeker oldu diye Son zamanlarda yeni sosyal medya araçlarının türemesi ile bir düşüş yaşasa da tekrar eski popülerliğine kavuşmaya başlamıştır.

Snapchat Nedir?

Snapchat’te fotoğraf ve videolarınızı arkadaşlarınız ile süreli olarak paylaşabilirsiniz. Tabii bunları yaparken de çeşitli efektler, çıkartmalar ve filtreler ile taçlandırabilirsiniz. Özellikle gençler arasında çok popüler olan bu uygulama günden güne kendine yeni özellikler katmaktadır. Peki ya uygulamaya giriş bilgilerimizi unutursak veya yıllar önceki hesabımıza erişmek istersek ne yapabiliriz? Gelin hep birlikte eski snapchat hesabı nasıl bulunur sorusunun cevabına vakit kaybetmeden göz atalım.

Eski Snapchat Hesabı Nasıl Bulunur?

Eski snapchat hesabı nasıl bulunur diye incelersek karşımıza birçok öneri çıkacaktır. Biz de sizler için bu önerileri derleme halinde sunuyoruz.

  1. Snapchat giriş kısmında sizden iki adet bilgi ister. Birisi kullanıcı adı veya e-posta adresiniz diğeri ise şifrenizdir. Eğer şifrenizi unuttuysanız ama kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi hatırlıyorsanız sorun yok demektir. Bilgileri girdikten sonra şifremi unuttum seçeneğine basarak şifresini bildiğiniz e-posta adresinize şifre sıfırlama linki olarak veya telefonunuza sms olarak kod gelmesini sağlarsınız.
  2. Şifrenizi ve üstüne e-posta adresinizi de bilmiyorsanız, bonus seçenek olarak Google Password Manager’a bakabilirsiniz. Şifreniz oraya kaydedildi ise giriş yapabilir ve eski snapchat hesabı nasıl bulunur sorunuza cevap bulmuş olursunuz. Yine arkadaşlarınızın hesabından kullanıcı adınız veya rehbere erişim verdiler ise hangi numara ile kaydolduğunuz gibi bilgileri de bulabilirsiniz.
  3. Bunların haricinde denemenize rağmen hesabınıza erişim sağlayamıyorsanız giriş bilgilerim yok, giriş yaptığımda bir hata mesajı görüyorum, şifremi unuttum, e-postamı doğrulayamıyorum veya hesabım saldırıya uğradı gibi yardım seçeneklerinden size uyanı seçtikten sonra Snapchat’in hesabınızı bulma konusundaki önerilerini bulabilirsiniz.

Bunlara ek eğer hesabınız kalıcı olarak kapatıldı, kilitlendi veya banlandı ise maalesef hesabınızı geri getiremezsiniz.

Daha Fazla Oku: Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme iPhone – Android