Ana SayfaDizi-FilmEn iyi iPTV Uygulamaları Listesi - Android TV
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

En iyi iPTV Uygulamaları Listesi – Android TV

Android cihazınızda isteğe bağlı TV programlarını ve istediğiniz filmleri izlemek aslında çok kolay. En iyi iPTV Uygulamaları listemizdeki beğendiğiniz bir uygulama ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

En iyi iPTV Uygulamaları listesinden iyi bir seçim yapabilirsiniz. iPTV lerin pahalı planlarına abone olmanıza gerek yok. Bunun yerine ücretsiz IPTV de sizlere yeterli olacaktır. Sadece bir iPTV uygulamasına ve bir IPTV kaynağı işinizi görecek.

Peki Android TV deki En iyi iPTV Uygulamaları hangileridir? Ancak Android ve Android TV için en iyi iPTV uygulaması hangisidir? Öğrenmek için okumaya devam edin.

iPTV Uygulaması Nedir?

iPTV lerde herhangi bir kullanıcı girdisi olmadan bir şey yapmanız biraz zor. Kanalları, oynatma listelerini ve diğer kaynakları ekleme sorumluluğu size aittir.

Genellikle iPTV uygulamalarını Netflix, Hulu veya diğer üçüncü taraf platformlardan doğrudan içerik izlemek için kullanamazsınız. iPTV uygulamasına kendiniz bir M3U dosyası eklemeniz gerekir.

En iyi iPTV Uygulamaları Listesi

En iyi 5 iPTV Uygulamasını sizler için seçtik. Hepsinin öne çıkan farklı özellikleri mevcut. Bizim tavsiyemiz hepsini okuyup kendinize en uygun olanı seçip kullanmaya başlamanız.

1- IPTV Smarters Pro

En iyi iPTV Uygulamaları Listesi

Ücretli bir IPTV hizmetine daha önce abone olduysanız, sağlayıcının size IPTV Smarters Pro uygulamasının markalı bir sürümüne erişme şansı verme olasılığı yüksektir. Birçok distribütör arasında en çok tercih edilen yazılımdır diyebiliriz.

Ancak, illa da marka olmuş bir platforma girmeniz gerekmiyor. Sağlayıcınızdan bir M3U URL’niz olduğu sürece, onu uygulamaya ekleyebilir ve diğer marka olmuş iPTV lerle aynı özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Daha da iyisi, Smarters Pro birden fazla oturum açmayı da kabul ediyor.

Uygulama, isteğe bağlı filmleri ve TV şovlarını destekler. Gerekli arayüzlerini kullanmayı tercih ederseniz, harici video oynatıcılarla bile entegre olan bu sistem gerçekten En iyi iPTV Uygulamaları Listesinde olmayı hakediyor..

İlginizi Çekebilir: Exxen Televizyona Nasıl Bağlanır

2- TiviMate

En iyi iPTV Uygulamaları Listesi

Bizce TiviMate, Android TV için rahatça En iyi iPTV Uygulamalarında birinci sıradadır. Ama sizlere bir kötü haberimiz var. TiviMate’yi mobil platformlarda kullanmanız şimdilik mümkün görünmüyor.

Uygulama, birden fazla oynatma listesini, kanalların ve kategorilerin yeniden adlandırılmasını ve hatta gizli kategorileri bile sunuyor. Özel kanal logolarını içe aktarabilir, kanalların TV rehberinde görünme sırasını yeniden düzenleyebilir ve arama özelliğinden faydalanabilirsiniz.

TiviMate’in ücretsiz sürümü, tek oynatma listesi olan ve çok sık izlemeyenler için yeterli olacaktır. TiviMate premium ile ilgileniyorsanız, 5 günlük ücretsiz deneme ile test edebilirsiniz. Ancak biz ücretli olanı kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

3- Perfect Player IPTV

En iyi iPTV Uygulamaları Listesi

Perfect Player IPTV, oldukça popüler bir başka uygulamadır. Yerel Canlı Kanallar uygulamasına bir alternatif arayan Android TV kullanıcıları arasında özellikle popülerdir.

Uygulama, M3U ve XSPF çalma listelerini destekler. Elektronik program rehberi eklemek isterseniz XMLTV (ZIP, GZ, XZ) ve JTV kullanabilirsiniz.

Ayrıca Otomatik, Yerel, Yazılım, Donanım ve HW+ arasından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı kod çözücü seçeneği vardır. Diğer özellikler arasında yerel olarak kaydedilmiş içeriği izleme özelliği, UDP’den HTTP’ye proxy sunucu desteği ve tutarlı bir deneyim için uygulamanın masaüstü sürümüyle otomatik senkronizasyon yer alır.

4- OTT Navigator

En iyi iPTV Uygulamaları Listesi

OTT Navigator, Android TV platformunda TiviMate’in en büyük iPTV rakibidir. TiviMate gibi, ileri düzey kullanıcılar arasında popülerdir. En iyi iPTV Uygulamaları Listesinde TiviMate’nin gerisinde olmasının nedeni ise dizaynı.

OTT Navigator filtreleri kanalların ve kategorilerin özelleştirilmesini ve bir arama aracını destekler. Bu özellikler ile TiviMateye çok benziyor.

TiviMate’ye kıyasla arayüzü biraz daha karışık ve kötü dizayn edilmiş olsa da işlev olarak gayet yeterli. İhtiyaçlarınız için hangisinin en iyi iPTV uygulaması olduğuna karar vermeden önce her iki seçeneği de deneyebilirsiniz.

5- IPTV

Açıkça adlandırılmış IPTV uygulaması, 10 milyondan fazla kurulumla Android için en çok indirilen iPTV uygulamalarından biridir. Bunun nedeni sade ismi olabilir 🙂

En iyi iPTV Uygulamaları Listesine bu uygulamayı almazsak ayıp olurdu. Beklediğiniz gibi, uygulamaya hem M3U hem de XSPF çalma listeleri ekleyebilirsiniz. EPG desteği, XMLTV ve JTV biçiminde gelir.

Uygulama ayrıca bazı özelleştirme seçenekleri de sunar. Tercihinize bağlı olarak eklediğiniz kanalları farklı şekillerde görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak, iPTV uygulaması profesyonel sürüme yükseltmeye değer. Tabi bunun için özel bir iPTV cihazına ihtiyacınız olacak. Ana cihaz açıldığında uygulamanın otomatik olarak başlamasına izin veren bir özellik içermesi bu profesyonel sürümü mantıklı kılıyor. Profesyonel sürüm ayrıca reklamları kaldırır ve en son izlediğiniz kanalı otomatik olarak oynatır.

En iyi iPTV Uygulamaları Listemizin sonuna geldik. Umarım sizin için en mantıklı olan seçimi yapmışsınızdır.

Daha Fazla Oku: Evden Para Kazanma Yolları