Ana SayfaDizi-FilmEn İyi Çocuk Masal Kanalı
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

En İyi Çocuk Masal Kanalı

Çocuklarımız bizler için çok değerli. Onların gördüğü dinlediği herşey gelişimlerini direk etkiliyor. En iyi çocuk masal kanalı yazımızı da bundan dolayı yazıyoruz. Çocuklarımıza güvenilir, eğitici ve öğretici masal kanalı bulması bir hayli zor. Youtube’de birbirinden saçma ve içeriksiz kanallar bulunmakta. Youtube Kids ise gerçekten daha kötü bir durumda.

Maddi ve manevi olarak çocukların masal dinlemesi onların eğitimi açısından çok önemli. Özellikle uyku öncesi çocuk masalları çocukların bilinçaltına işliyor ve onları büyük ölçüde etkiliyor. Eline telefon verdiğimiz çocuklarımızın hangi kanala girdiğini ise kontrol etmekte zorlanıyoruz. Bu tarz güvenilir çocuk masalı kanalları sayesinde çocuklarımız ellerindeki telefondan dahi güzel şeyler öğrenebilecek.

En İyi Çocuk Masal Kanalı

Sorunu Fırsata Çevirmek

Çocukların teknolojiyle etkileşimleri günümüz dünyasında pek de sağlıklı değil. Birçoğumuz teknolojinin çocuklara verdiği zararlardan şikayet ediyoruz. Bu sorun kaynağını fırsata çevirmek bizim ellerimizde. Verdiğimiz kanallar sayesinde çocuklara çok güzel eğitici masallar izletebileceksiniz. Normalde öğrenemeyeceği bir çok bilgili bu masallar sayesinde öğrenebilecek. Saçma sapan çocuk gelişim uzmanlarının gereksiz tavsiyelerini dinlemek zorunda kalmayacaksınız. En İyi Çocuk Masal Kanalı sizler için geliyor.

En İyi Çocuk Masal Kanalı

Bizim araştırmalarımıza göre En İyi Çocuk Masal Kanalını sizlerle paylaşıyoruz.

En İyi Çocuk Masal Kanalı

Masaldan Erdeme

Masaldan Erdeme kanalında birbirinden güzel ve öğretici masallar bulmanız mümkün. Değişik oynatma listelerinden oluşan kanal çocuklara manevi değerlerini öğretmede ve aynı zamanda gelişimlerine katkı sağlamada bir numara gözüküyor. Masaldan Erdeme kanalını En İyi Çocuk Masal Kanalı yapan ise bunlar. Aşağıda oynatma listelerini ve örnek videoları bulabilirsiniz.

Masaldan Erdeme Kanalı diğer platformlarda,

Mutluluk Çağı

Bu listede Asrı-Saadet zamanında yaşanmış ve bizlere örnek olabilecek videolar bulunuyor. Aşağıda bir örnek videoyu sizle paylaşıyoruz.

Allah’ın İsimlerini Öğreniyorum

Bu seri 3-7 yaş çocuklar için hazırlanmış. Sevimli hayvanlar Allah’ın isimlerini yaşadıkları maceralı olaylar neticesinde öğreniyor.

Masallarla Hadis Öğreniyorum

Bu serimizde ise iki farklı video tarzı var. Birinde yine hayvanların maceralarına tanık oluyorken diğerinde ise Zeynep ile Tarık’ın içimizi ısıtacak hikayelerine tanık oluyoruz.

Çoklu Zeka Geliştirici Masallar

Bu masal serisi de 3-6 yaş çocuk gurubu için hazrılanmış. Ve gerçekten çok orjinal.

En İyi Çocuk Masal Kanalı yazımız burada sonlanıyor. Soru ve önerilerinizi kanal sayfasında belirtebilirsiniz.

Güneşe Yolculuk

Güneşe yolculuk serisi gerçekten ufuk açan bir seri. Çocuklarımızın böyle hayal gücü yüksek masallar dinlemesi onların faydasına olacaktır.

İlginizi Çekebilir: En iyi Roblox Boyama Sayfaları