Ana SayfaDizi-FilmEn Çok İzlenilen Kore Dizileri 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

En Çok İzlenilen Kore Dizileri 2023

Etkileyici anlatımlarının yanı sıra eşsiz hikayeleri ile de tüm dünyayı etkisi altına alan Kore dizileri çok seviliyor. En Çok İzlenilen Kore Dizileri romantik- komedi, bilim kurgu, fantastik, gerilim ya da aksiyon gibi birçok farklı türlerde olmaktadır. Bunlardan en iyileri ise şunlar olmaktadır.

2022 Yılında En Çok İzlenilen Kore Dizileri

En Çok İzlenilen Kore Dizileri 2022

Ghost Doctor

En çok izlenilen Kore dizileri arasında ilk sırayı hastane dizileri sevenlerin de sıkı takipçisi olduğu Ghost Doctor almaktadır. Dizinin konusunu ruhları yüzünden başları belaya giren 2 doktor oluşturuyor. Son derece kibirli olan bir doktorun inanılmaz bir olayla karşı karşıya gelmesi ve bunun sonucunda ruhumun aynı hastanede çalışan başka bir doktorunun bedenine girmesi ile olaylar başlamaktadır.

En Çok İzlenilen Kore Dizileri 2022

Bulgasal

2022 yapımı Kore dizileri içerisinde en çarpıcı dizilerden birisi olan Bulgasal, efsanevi bir yaratık olan Dan Hwal’ın hikayesini anlatmaktadır. İnsanların kanıyla beslenen bir yaratık olan Dan Hwal, bu sebeple ölümsüzlükle lanetlenmiştir. Dizide Dan Hwal’ın karşısına eski bir bulgasal çıkar ve bu bulgasal bir insan vücudunda yaşamaya başlamasının yanı sıra eski hayatlarında hatırlamaktadır. Daha sonrasında ikili korkunç yaratıklarla dolu bir tehlikenin içerisinde kendilerini bulur.

En Çok İzlenilen Kore Dizileri 2022

Bad And Crazy

Hırslı bir dedektifin içinden yeni bir kişiliğin ortaya çıkması ile olayların başladığı dizide dedektifin yeni kişiliğini çılgın bir kahraman oluşturmaktadır. Komedi ve gizem türünde olan dizi eğlenceli Kore dizisi yapımlarından birisi olmaktadır.

En Çok İzlenilen Kore Dizileri 2022

All Of Us Are Dead

En çok izlenilen kore dizileri birisi olan All Of Us Are Dead, korku ve gerilim türündeki Kore dizilerinden birisi olmaktadır. Konusunu zombi salgınının oluşturduğu dizide bir grup öğrencinin hayatta kalma maceraları anlatılmaktadır.

Daha Fazla Oku: En İyi Gizem Filmleri 2022

En Çok İzlenilen Kore Dizileri 2022

Weather People

Romantik dram türünde olan Weather People, hava servisinde çalışan ve soğuk biri olarak tanımlanan bir kız ile zeki ve sevimli bir gencin aynı yerde çalışmaya başlamasını ve daha sonrasında gelişen olayları konu almaktadır.

En Çok İzlenilen Kore Dizileri 2022

Twenty-Five, Twenty-One

Romantik komedi türündeki Kore filmlerinden biri olan Twenty- five Twenty- one ekonomik kriz yüzünden takımı dağılan yetenekli bir eskrim sporcusu ile yine ekonomik koşullar yüzünden aile şirketlerinin iflas eden genç kızın arasındaki ilişkiyi anlatmaktadır.

En Çok İzlenilen Kore Dizileri 2022

Our beloved Summer

Birbirlerine zıt karakterlerde olan iki öğrencinin zaman içerisinde birbirine aşık olması ve daha sonrasında yıllarca birbiriyle görüşmemesinin ardından tekrar bir araya gelmelerini konu almaktadır. Romantik komedi türündeki bu film en çok izlenilen ore dizileri arasında yerini almaktadır.