Ana SayfaOyunSteam Sonbahar İndirimleri Ne Zaman 2021
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Steam Sonbahar İndirimleri Ne Zaman 2021

Steam indirimlerin ne zaman olacağını kesin bir şekilde yayınlamaz. Steam Sonbahar İndirimleri Ne Zaman sorusunun cevabı için geçmiş indirimleri ve içeriden aldığımız bilgileri derledik sizlerin önüne sunduk. Bilgiler geliştiriciler ve oyun satan ortaklarla paylaşılır, eğer müşteriler bir satışın tam olarak ne zaman indirime gireceğini bilseydi, indirimi bekleyeceği için müşterilerle paylaşılmıyor.

Neyse ki, Steam indirimlerini yıl boyunca oldukça tutarlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve bu da onları tahmin edilebilir kılıyor. 2020’deki Covid-19 gecikmelerinin ortasında bile Steam indirimleri hiç değişmeden devam etti. Aynı şey 2021’de de geçerli gibi gözüküyor. Bu yüzden Steam Sonbahar İndirimlerinin tarihini tahmin etmesi kolay.

Sezonluk satışlar, en geniş ve en derin fiyat indirimlerini sunar ve genellikle İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış aylarında gerçekleşir. Her yıl olduğu gibi, Steam’in büyük sonbahar indirimine girecek binlerce oyun, Steam Sonbahar İndirimleri Ne Zaman sorusunun cevabıyla sizleri olabilecek.

Steam Sonbahar İndirimleri

Steam Sonbahar İndirimleri Ne Zaman 2021

Bir sonraki Steam İndirimi, Ekim ayının sonlarına doğru Cadılar Bayramı İndirimi olacak.

Bir sonraki Steam Next Festivali ne zaman?

  • Bir sonraki Steam Next Festivali, 17 Ekim 2021 ​​.
  • Steam Cadılar Bayramı İndirimleri: 27 31 Ekim 2021
  • Steam Black Friday (Sonbahar) İndirimleri: 24 – 30 Kasım 2021
  • Steam Kış İndirimleri: 21 Aralık 2021 – 4 Ocak 2022

Steam Festivalleri tam olarak indirim değildir, ancak ucuza oyun oynamanın başka bir yoludur. Steam, 2020’den beri yüzlerce yeni oyunun oynamanız için ücretsiz demolar sunduğu düzenli festival haftaları düzenliyor. İndirimler gibi sıralamak için göz korkutucu bir liste olabilir, ancak gözünüze çarpan bir şeyi denemek için harika bir yoldur.

İlginizi Çekebilir: Steam Random Key Nedir?

Steam indirimleri Genellikle Ne Zaman Olur?

Steam indirimleri(genellikle) yılın belirli zamanlarında gerçekleşir. Son birkaç yılın Steam indirim tarihlerine bakarak 2021 için yaklaşık tarihleri ​​tahmin edebiliriz.

Steam indirimleri, son birkaç yılda Çarşamba günleri yapılan Sonbahar/Kara Cuma indirimleri dışında, ilgili ayın üçüncü veya dördüncü Perşembe günü 18:00 de başlama eğilimindedir. Buyurun size geçmiş Steam indirimleri.

  • Steam Ay Yeni Yıl İndirimi 2021: 11 Şubat – 15 Şubat 2021
  • Steam Altın Hafta İndirimi 2021: 29 Nisan – 6 Mayıs 2021
  • Steam Bahar İndirimi 2021: 27 31 Mayıs 2021
  • Steam Yaz İndirimi 2021: 24 Haziran – 8 Temmuz 2021

Steam indirimleri Ne Kadar Sürer?

Yaz ve Kış indirimleri büyük olanlardır. İki hafta sürme eğilimindedirler. Ay Yeni Yılı indirimi ve Kara Cuma indirimi gibi diğer satışlar yaklaşık bir hafta sürer. Steam Sonbahar İndirimleri de en az 1-2 hafta sürecektir.

En iyi Steam İndirimi hangisi?

En büyük indirimleri Yaz ve Kış indirimlerinde görme eğilimindeyiz ve Yaz indirimleri en iyisi olma eğilimindedir. Sonbahar ve Kış satışları, yeni sürümlerde önemli indirimlere izin vermek için oyun çıkış sezonuna biraz fazla yakın olma eğilimindedir. Önümüzdeki yaza kadar nispeten yeni oyunlarda büyük indirimler alabilirsiniz.

Geçmişte, şimdiye kadarki en iyi Steam fırsatlarını topladığımızda, bazı dikkate değer indirimler gördük. Mesela bii aralar 419.99TL olan Battlefield oyunu şu sıralar 41.99 TL ye satılıyor.

Steam Sonbahar İndirimleri

Steam İndirim Kovalama ipuçları

Steamde indirimleri takip etmek için size bir kaç ipucu vereceğiz. Steam Sonbahar İndirimlerini de bu şekilde takip edebilirsiniz.

İstek Listenizi Kullanın

İstediğiniz bir oyun gördüğünüzde, onu istek listenize ekleyin. İstek listesindeki oyunlar indirime girdiğinde bildirim alacaksınız ve bir listeye sahip olmak, anlık olarak listelenmemiş oyunları satın almaya karşı koymayı kolaylaştırıyor. Listenizde bir oyun yoksa, gerçekten istiyor musunuz?

İstek listenizi hızla doldurmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Bugün PC’de oynayabileceğiniz en iyi 100 oyun listemize göz atın. Algoritma tarafından Steam’deki en iyi gizli mücevherler olarak değerlendirilen diğer 100 küçük oyun. Ve bunlar şu anda önerdiğimiz en iyi PC oyunları.

Yayıncı Paketlerine Göz Gezdirin

Yayıncı paketleri, tüm seri veya kataloglardan alırsanız daha uyguna alabilirsiniz. Tek bir Hitman oyunu satın almak istiyorsanız, o zaman bir dizi paketi kontrol etmeniz iyi olacaktır.- tüm oyunları daha ucuzuna alma şansınız yoktur.

Eklentileri ve DLC’yi Kovalayın

Eklentiler, özellikle oyununuza yalnızca birkaç saatlik yeni şeyler ekliyorlarsa, genellikle biraz pahalı gelebilir. Steam satışlarında sadece birkaç dolara çok sayıda DLC alabilir ve oyunları yeniden canlandırabilirsiniz.

Sıradaki İndirimi Bekleyin

Bir sonraki büyük Steam indirimi başlamadan önce oyun oynamayacaksanız, bekleyebilirsiniz. Birikmiş iş listenizi temizlerken, yıllık indirimler geçtikçe indirimlerin artacağı ihtimali vardır. Steam Sonbahar İndirimleri de beklenmesi kayda değer indirimlerdir.

Ayrıca bugünlerde bir satın alma işlemini beklemek çok daha kolay çünkü günlük veya flaş fırsatlar yok. Bir indirim görürseniz, bunun indirimin sonuna kadar sabit kalacağını bilirsiniz, böylece karar vermek için birkaç gün bekleyebilirsiniz. Belki bu size en iyi oyun bilgisayarlarından birine geçmeniz veya yükseltmeniz gerekiyorsa yeni bir grafik kartı seçmeniz için zaman verir.

Yayıncı veya Temalı Satışlar için Hafta Sonlarını Bekleyin

Bir yayıncının, genellikle bir tür ana sayfa devralma ile işaretlenen bir etkinlik olan bir hafta sonu boyunca tüm ürünlerini indirimde sergilemesi alışılmadık bir durum değildir. Daha iyi bir fiyata gişe rekorları kıran bir oyunun peşindeyseniz bunlara dikkat edin.

Steam Sonbahar İndirimleri yazımızı burada noktalıyoruz. Umarım sorularınıza cevap olabilmişizdir.