Ana SayfaOyunDLS 22 Ne Zaman Çıkacak
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

DLS 22 Ne Zaman Çıkacak

Futbol, dünya genelinde 3,5 milyarın üzerinde en büyük hayran kitlesine sahip spor. DLS 22 Ne Zaman çıkacak sorusu bu yüzden çok soruluyor. Dünyadaki en yüksek taraftara sahip spor olarak zirvedeki yerini korumaktadır. Bu spor, canlı oyunun yanı sıra oyun versiyonlarından da zevk alan hayranlarına sahiptir.

Dream League Soccer, diğer adıyla DLS, yaygın olarak kullanılan kısaltması, İngiliz şirketi First Touch Games tarafından oluşturulan bir Android ve iOS derneği futbol video oyunu serisidir. Şimdi oyunun en son sürümünü görelim ve sıkça sorulan soru hakkında daha fazla bilgi edinelim DLS 22 Ne Zaman Çıkacak?

DLS 22 Nedir?

DLS oyunu bütün ülkelerden ilgi görmüşe benziyor. Şimdiye kadarki en ünlü mobil futbol oyunlarından biri olarak kabul edilir ve ilk piyasaya sürülmesinden bu yana tüm öfke olmuştur.Kendi ekibinizin gelişimi, tasarımı ve yönetimi üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Cep telefonlarındaki en popüler futbol oyunlarından biri Dream League Soccer. Oyunun yapımcıları onu geliştirmeye devam ettiğinden, oyunun popülaritesi yıldan yıla artıyor. Daha fazla bilgi edinmeden önce oyunun kökenleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olalım.

DLS 22 Tarihçesi

Oyun ilk olarak 200 yılında 6 Mayıs’ta “First Touch Soccer” adıyla piyasaya sürüldü. FTS (First Football touch), adını DLS (Dream league soccer) olarak değiştirmeden önce 2 basım daha üretti. O zamandan beri, “DLS” takma adı altında başka sürümler üretildi. En son sürüm olan DLS21, 2 Kasım 2020’de yayınlandı. En çok beklenen soru olan DLS 22 ne zaman çıkacak?

Daha Fazla Oku: Pes 2022 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

DLS 22 Yenilikler

Dream League Soccer’ın en son sürümü olan DLS 22, piyasaya sürülmeye hazır. En son sürüm, tüm yeni yükseltmeler ve değişiklikler ile geldi. Birçok yeni özelliğe sahiptir. DLS 22 APK, Dream League serisindeki en son taksittir ve Android’deki en iyi futbol oyunlarından biri olarak kabul edilen DLS 21’i takip eder. Peki DLS 22 Ne Zaman Çıkacak?

Dream League Soccer MOD APK’nın en son 2022 sürümü, oyuncular, yetenekler, özellikler ve derecelendirmelerde bir yükseltme içerir. Oyun hile kodları, oyuncu transferleri ve özelleştirilmiş kitlerle DLS 22, bir futbol taraftarının isteyebileceği her şeydir.

DLS 22 Ne Zaman Çıkacak


Dream League Soccer 2022, çevrimdışı ve “Arkadaş Maçı” modunda oynayabileceğiniz için hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabilmesi avantajına sahiptir. Bu harika görünse de, DLO modunda ve kariyer modunda bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. DLS 22’de yeni müzikler eklendi.

Bu sürüme yükseltilmiş görseller uygulandı. Artık oynamak için üç farklı çok oyunculu mod arasından seçim yapabilirsiniz. Dream League Soccer 22, çok oyunculu bir özellik ile birlikte gelir. Öne çıkan FIFPro oyuncularının sayısı 3.500’den 4.000’in üzerine çıktı ve dünyanın her yerinden yeni ve genç oyuncuların dahil edilmesine izin verdi. DLS 22 Ne Zaman Çıkacak sorusunun cevabı hemen aşağıda.

DLS 22 Ne Zaman Çıkacak? DLS 22 Çıkış Tarihi

Dream League Soccer’ın (DLS 22) en son sürümü, her şey plana göre giderse, Aralık 2021’de veya 2022 bin başlarında yayınlanacak. Çıkışını beklerken popüler oyun Dream League Soccer’ın (DLS 22) gelecek sürümü için her şeyi hazırlayalım ve hazırlayalım. Yükseltilmiş özellikler, hile kodları ve çok daha fazlası gibi sunabileceği çok şey var.

DLS 22 Ne Zaman Çıkacak kadar DLS 22 hangi plataformda çıakcak da önemli bir soru. PlayStore ve AppStore’da oyunun yüz milyondan fazla kurulumu var. Video oyunu da en son transferlerin tümü ile yükseltildi. Oyun becerilerinizi sergilemek için çevrimiçi maçlar bile oynayabilirsiniz. Tasarım o kadar gerçekçi ki, oyun alanının yan duvarları bile bugün kullanılan en son sponsorlularla değiştirildi ve değiştirildi.

DLS 22 Özellikler

Oyunun beklediğimiz en önemli yükseltme özellikleri aşağıda listelenmiştir. DLS 22’nin çıkışını beklerken heyecanınızı besleyin. Oyunun özellikleri arasında Menajer Modu, Özelleştirilmiş Top Tasarımı, Efsanevi Oyuncuların eklenmesi, Güncellenmiş Yorum özelliği, Daha Fazla Taktik ve Formasyon, El Topu Faul öğesi, Oluşturma seçeneği yer alıyor. oyuncu, Reak Takım Logoları, Bundesliga Oyuncuları, Hızlı Maç Modu, ek Turnuva Modu, Taktik Kontroller ve çok daha fazlası.

Ayrıca, oyuncunun müsait olup olmadığını gösteren oyuncu arama özelliği de vardır. En son güncellemeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizden haber bekleyin. DLS 22 Ne Zaman Çıkacak sorusunun yanıtladığımız bu yazımız gibi yazılarımız olacaktır.

DLS 22 Ne Zaman Çıkacak yazısının sonuna geldik. Umarım faydalı bilgiler verebilirmişizdir.