Ana SayfaKripto ParaCSTR Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CSTR Coin Nedir?

Cstr coin, bir diğer ismi ile Corestarter coin olarak da bilinmektedir. Bu çerçevede son dönemlerde giderek daha fazla tanıması ile birlikte CSTR coin nedir sorusu açısından da Solana, Polkadot, Cardano, Ethereum ve Binance Smart Chain Matic sistemlerine dayalı yüksek verim sağlayan bit stalking vasıtasıyla çok zincirli bir ön satış platformu olduğu ifade edilebilir.

CSTR Coin Nedir? CSTR Coin Özellikleri

CSTR Coin Nedir

Günümüze kadar oluşturulmuş birçok launchpad büyük yatırımcılar için önemli bir artış sağlarken, onların daha fazla zengin olmasını sağlamıştır. Bu durumda küçük yatırımcı önemli bir dezavantaj ile karşılaşırken, bu dezavantaja karşı Corestarter küçük yatırımcı için yüksek bir yıllık faiz vermesiyle avantaj sağlıyor.

CSTR coin tarafından geliştirilen bu model, günümüzde ters algoritma olarak adlandırılırken, büyük yatırımcının daha yüksek faiz alması yerine küçük yatırımcıya daha yüksek faiz vererek, sadakate karşı bir ödüllendirme sağlıyor. Bu sistemde düşük sayıda kripto para sahibi olan kişiler eşit bir dağılım içerisinde daha yüksek bir ödül kazanabiliyor.

CSTR Coin Özellikleri Nelerdir?

Temel olarak CSTR coin nedir sorusu cevaplandıktan sonra bu platformun özelliklerinden bahsedilebilir. Aslında CSTR, Corestarter şeklinde adlandırılan bir platform içerisinde kullanılan kripto para birimi şeklinde bilinmektedir. Bu kripto para birimi için maksimum 100 milyon arz miktarı çıkarılırken, ilk ön satışlar sonrasında da bugün piyasada 6 milyon coin bulunması planı yer almaktadır.

Nasıl CSTR Coin Alınır?

CSTR coin, bugün gate.io platformu üzerinden borsada gerçekleştirilecek üyelik ardından ön satışlara katılarak satın alınabilir. Daha önce Kasım 2021 ayında gerçekleştirilen ilk ön satış sonrasında yeni bir satış dönemi yapılacağı düşünülmektedir.

Corestarter platformu içerisinde her zaman kaliteli projeler ve kurucular tercih edilirken, kabul edilecek projeler her zaman detaylı bir incelemeden geçirilmekte ve merkeziyetsiz blokzincir projeleri üzerinde durulmaktadır. Son noktada CSRT coin nedir sorusu ile birlikte bu projenin dünyada birçok büyük yatırımcıdan toplam 1.32 milyon dolar ön yatırım aldığı da ifade edilebilir. Binance üzerinden de CSTR Coin alabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir.

İlginizi Çekebilir: Grimace Coin Nedir?