Ana SayfaOyunCS GOCS GO Restart Kodu
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CS GO Restart Kodu

Halihazırda en iyi FPS oyunları arasında bulunan CS GO restart kodu işlemlerinin nasıl yapıldığı merak edilmeye devam ediyor. Çeşitli kodlarla çok daha zevkli hale gelen oyunda alınacak keyif düzeyi de oldukça yüksek. İlk kez 2012 yılında çıkan FPS oyunu, günümüzde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Sizlerde Steam üzerinden ücretsiz indirilen bu oyuna başlayabilir, restart kodu ile oyun tekrarları sağlayabilirsiniz. Peki, CS GO oyununda restart kodları neler?

CS GO Restart Kodu Uygulaması

Oyunun yeniden başlaması olarak bilinen CS GO Restart kodu kullanımları oldukça yaygındır. Konsol üzerinden yapılırken hem online arkadaşlarla hem de bot oyunları sırasında işlemler geçerlidir. Kolaylıkla sizde oyun sırasında yeniden başlayabilirsiniz. Genelde birkaç el ısınma turu yapıldıktan sonra oyunun yeniden başlanması sağlanır. Oyun içi otomatik ayarlarda bu Restart özelliği bulunmamaktadır. Bundan dolayı oyunun çok daha heyecanlı ve iddialı olmasını sağlayan bu Restart işleminde kod kullanımı lazımdır. Botlarla oynanan oyunlarda da yine aynı durum söz konusu olurken kolaylıkla yapılabilir.

Daha Fazla Oku: CS GO Bunny Açma Kodu – Bunny Hızlandırma Kodu

CS GO Restart Kodu Tuşa Atama

CS GO Restart kodunu tuşa atamak için aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.

 • CTRL:bind ctrl "+duck; mp_restartgame"
 • SHIFT:bind shift "+speed;mp_restartgame"
 • TAB: bind "TAB" "+showscores;mp_restartgame"
 • ENTER: bind "ENTER" "mp_restartgame"
 • WASD: bind w "+forward;mp_restartgame"
  • bind a "+moveleft;mp_restartgame"
  • bind s "+back;mp_restartgame"
  • bind d "+moveright;mp_restartgame"
 • SPACE: bind space "+jump;mp_restartgame"
CS GO Restart Kodu

CS GO Restart Kodu

İki takımın karşı karşıya gelerek heyecanlı bir mücadelenin ortaya konduğu oyunda farklı dokuz mod bulunur. Özel harita ve modların yanı sıra CS GO Restart kodu da oyunun çok daha bambaşka olmasını beraberinde getirir. Özel sunucu üzerinden oynanma imkânı var olurken kodlarda çeşitlilik gösterir.

Söz konusu oyunda mp_restartgame koduyla oyunun anında baştan başlaması sağlanır. Burada herhangi bir farklı durum olmadığı gibi beklenmesi de söz konusu değildir.

Bir diğer kod olan mp_restartgame[Saniye] ile ise belirlenen saniye sonrasında oyunun yeniden başlaması mümkün olmaktadır. Burada saniye olarak istenen sayı girişi yazılır. Buna göre o kadar saniye sonra oyun başlatılır. Konsol üzerinden yapılan işlemlerde é tuşuyla kutucuk açılır ve belirtilen kod buraya girilir. Hatasız ve eksiksiz olmasıyla bu kod oyunun tekrardan başlamasını sağlayacaktır.