Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek sorusunu cevaplamadan önümüzdeki efsane etkinliklerden bahsetmek isterim. Aralık 2021 ayı için Brawl Talk, Brawl Stars tarafından yayınlandı. Güncelleme, Noel sezonunu, yeni Brawl Pass sezonunu ve Brawl Stars’ın küresel yayınlanmasından bu yana üçüncü yıldönümünü anmak için sezonluk Brawlidays temasını içeriyor. Güncellemeye iki yeni savaşçının yanı sıra yeni bir oyun modu ve Brawl Pass’ta ayarlamalar dahil edildi. Bu yazıda, gelecek sezonun tüm duyurularını gözden geçirecek ve tarihleri açıklayacağız.

Ödüle ek olarak, oyuncular Brawl pass’den daha hızlı ilerlemelerine yardımcı olmak için ek günlük hedefler alacaklar. Unutulmamalıdır ki günlük ödüller ve görevler sadece 24 saatlik bir süre için geçerli olacaktır. Sonuç olarak, oyuncular kaybolmadan önce onları talep etmeyi unutmamalıdır. Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek sorusuna da cevap arayacağız.

Daha Fazla Oku: Brawl Stars Turnuva 2021 [Ödül]

Brawlidays Etkinlikleri

Bu yıl Brawl Stars‘ın Noel yorumu Brawlidays geri dönüyor. Festival ortamının yanı sıra yeni mevsimlik görünümleri ve 2020 Brawlidays’deki skinleri geri getirecek. Ayrıca yeni destansı savaşçı Grom’un ücretsiz bir kopyasını kazanmak için bir yarışma var. Peki Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Yeni Skinler

  • Ho Ho Ho Bo
  • Hediye Ekspres Jacky
  • kızak griff
  • Logmas Spike

Geri dönen kostümler

  • Kardan Adam Ken
  • Tatil Partisi Frank
  • Fındıkkıran Gale

Brawl Stars’ın 10. Sezonu “Kaplan Yılı” Başlığını Taşıyor.

Her sezonun uzunluğu, brawl pass “The Year of the Tiger”ın 10. Sezonundan başlayarak kısaltılacaktır. Her iki ayda bir sezonlar dördüncü Pazartesi günü başlayacak. Gelecek sezon, kullanıcıların bir arcade oynamasına izin vererek Street Fighter gibi eski okul dövüşçülerine saygılarını sunan yeni bir atmosfere sahip olacak. Fang, Sezon 10’un kromatik savaşçıdır.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Efsanevi Karakterler

İki Yeni Savaşçı Geliyor!

Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek
Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

Grom

Grom son derece nadir bir atıcıdır. Starr Park’ın Castle Courtyard Trio üyesidir. Saldırıları yere çarptığında bölünür ve çok fazla hasara neden olur. Süper’si, duvarları delip geçebilen olağan saldırısının daha güçlü bir versiyonudur. Ekipmanı, kalabalık yönetimi ve dar noktalar üzerindeki baskı için idealdir.

Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek
Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

Fang

Brawl Pass’in 10. Sezonu, en yeni kromatik savaşçı Fang’ı tanıtıyor. Fang, yakın mesafeden çok fazla hasar veren bir yakın dövüşçü. Rosa ve El Primo’nun aksine sadece bir yumruk atıyor. Fang, yakın mesafeden bir saldırıyı ıskalarsa, aynı zamanda bir menzilli unsura sahip olması bakımından benzersizdir. Bu, süper gücünü uzaktan şarj edebileceği ve rakiplerin iyileşmesini engellemek için çip hasarı vermeye devam edebileceği anlamına gelir. Bull ve Darryl’e benzer şekilde, süper gücü uzun menzilli bir hücum saldırısıdır. Ancak, sadece bir hareket asistanı olmaktan ziyade, yoluna çıkan herhangi bir savaşçıya da zarar veriyor.

Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi ile Gelen Etkinlikler

Grom’un kilidini açma zorluğu, mücevherleri kullanarak birden fazla yeniden deneme içeren 3v3 oyun modlarını içerecek. 23 Aralık 2021’de başlayacak. Harita ve modlar daha sonraki bir tarihte açıklanacak. Oyuncular, mücadeleyi kazandıklarında Grom’a erken erişim elde edecekler. Tamamlayamayanlar, Aralık ayı sonunda kutulardan veya dükkandan alabilecekler. Yaklaşan bir El Primo kostümü için bir meydan okuma da Ocak 2022’nin sonlarında gelecek. Gelin bakalım Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Daha Fazla Oku: Brawl Stars Destansı Karakterler

Düellolar

3v3 oyunlar ve solo hesaplaşma ile ilgilenmeyenler için yeni bir solo oyun modu yayınlanacak. Düellolar, oyuncuları oyunun başında her iki oyuncunun da 3 savaşçı seçtiği 1v1 bir savaşa sokar. Seçilen savacılardan birini yendiğinde, diğer savaşçı savaşa girecek. Kazanmak için oyuncuların üç düşman savaşçıyı da alt etmesi gerekecek. Kazanan, tüm dövüşçüler için kupa alacak.

Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars’ın üçüncü yıldönümünde Supercell tüm oyunculara ücretsiz hediyeler verecek. 12 Aralık26 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında tüm oyuncular, yıllık yıl sonu hediye sezonunun bir parçası olarak toplam 15 ödüle sahip günlük hediyeler alacak. Madeni paralar, kutular, joker güç noktaları, nadir iğneler ve özel bir Dynamike sezonu ödüller arasındadır. Dyanmike kaplaması, önceki iki yıl dönümünde olduğu gibi, Beta döneminden oyun içi modeline bir övgü olacak. 26 Aralıktan sonra ise Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi gelecek. Yani Tarih olarak 27 Aralık’ı verebiliriz.

Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek yazımız burada sonlanmış bulunmaktadır.