Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Turnuva
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Brawl Stars Turnuva [Ödül]

Fin video oyun şirketi Supercell,Brawl Stars Turnuva 2021’in programını ve diğer ayrıntılarını açıkladı. Brawl Stars Turnuva 2021, Brawl Stars Esports Planlarının bir parçası olarak şampiyonluk mücadeleleri, aylık elemeler, aylık finaller ve dünya finalleri olmak üzere dört aşamada gerçekleşecek. Dünya Finalleri en az 5.000.000$ ödül havuzuna sahip olacaktır. Bir kavga yıldızı olmayı hedefliyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon veya tablet ve gitmeye hazırsınız. Burada, bilmeniz gereken her şeyi ele alacağız.

Brawl Stars Turnuva 2021’e nasıl katılabilirim?

Bir sonraki şampiyon olmak istiyorsanız, bir dizi maçla Şampiyonaya katılabileceksiniz. Maçlar oyun içi Challenge şeklinde olacaktır.

Brawl Stars Turnuva 2021 Formatı

Daha önce açıklandığı gibi Brawl Stars Turnuva 2021 dört aşamada gerçekleşecek. Dünya finalleri dışındaki tüm aşamalar çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Kromatik Karakterler

Brawl Stars Turnuva

2021 Brawl Stars Turnuvası Ne zaman

2021 Brawl Stars Dünya Finalleri 2628 Kasım tarihlerinde Romanya’nın Bükreş kentinde yapılacak.

Bu yıl 16 takımın Dünya Finallerinde yarıştığını görmekten heyecan duyuyoruz! Onlar:

 • INTZ (LATAM S)
 • Aphelion Esports (LATAM S)
 • Tribe Gaming NA (NA & LATAM N)
 • STMN Esports (NA & LATAM N)
 • ZETA DIVISION (East Asia)
 • Queen Nai (East Asia)
 • NAVI (EECA)
 • Team Flash (SESA & ANZ)
 • SK Gaming (EMEA)
 • AC Milan QLASH (EMEA)
 • Reply Totem (EMEA)
 • Tribe Gaming EU (EMEA)
 • BK ROG Esports (EMEA)
 • NOVA Esports (ML China)
 • Trick of China (ML China)
 • TIG Origin (ML China)

Hangi takımın muhteşem kupayı kazanacağını tahmin ediyorsunuz? Yorumlarda belirtin.

Gösteri her gün 10:00 CET’de başlayacak ve turnuva formatı Büyük Finalde Tekli Eleme 5 setin en iyisi ve 7 setin en iyisi olacak:

 • 26 Kasım: Son 16, 1. Kısım
 • 27 Kasım: Son 16, 2. Kısım
 • 28 Kasım: Çeyrek Finaller, Yarı Finaller ve Büyük Final.

Dünya Finalleri şimdiden 500.000 USD değerinde bir ödül havuzu sunuyor, ancak bu, topluluğun katkılarıyla ikiye katlanabilir! Dünya Finalleri temalı teklifler 22-24 Ekim’de oyunda görünecek ve katkıda bulunmanıza yardımcı olacak. Geçen yıl olduğu gibi, tekliflerden elde edilen gelir, toplam 1 MİLYON DOLARLIK ödül havuzuna eklenecek.

Turnuva Zorlukları

Şampiyona zorlukları, küresel bir uygulama içi etkinlik olarak gerçekleştirilecek. Bir sonraki tura kalabilmek için, katılan tüm oyuncuların üç maçı kaybetmeden önce 15 maç kazanmak için iki günleri olacak. Tüm maçlar, bir oyun formatının en iyisi ile ‘birinin en iyisi’ setinde olacaktır. Bu aşamada oyuncular herhangi bir takım oluşturmadan katılabilirler.

Aylık Elemeleri

Aylık elemeler tüm belirli bölgelerde yapılacak. Küresel uygulama içi şampiyonluk mücadelesinde kalifiye olan ve 16 yaşında olan oyuncular katılabilir. Oyuncuların aylık elemeyi tamamlamak için iki günü (günde 8 saat) olacak. Maçlar Best of 3 oyun formatında ve Best of 3 oyun formatında oynanacaktır. Aylık elemeler sırasında oyuncular 3 veya 4 kişilik bir takımın parçası olmalıdır.

Brawl Stars Turnuva

Aylık Finaller

Aylık finaller tüm belirli bölgelerde yapılacaktır. Burada tüm takımlar tekli eleme sisteminde yarışacak. Çeyrek finaller Best of 3 formatında, yarı finaller ve büyük finaller ise En iyi 5 formatında oynanacaktır.

Brawl Stars Turnuva 2021 Ödül Havuzu

Tüm bölgelerin aylık finallerini birleştirirsek, 6.00.000 doların üzerinde bir miktar elde edilebilir. Turuna katılmaya hak kazanan takımlar, son sıralamalarına ve bölgelerine göre para ödülü alacaklar.

Dünya Finalleri

Dünya finalleri, 7 bölgeden en iyi 16 takımdan oluşacak. Kendi bölgelerinde turnuva boyunca en fazla puana sahip takımlar, tahsis edilen noktalar olarak hak kazanacaktır. Kasım ayında şahsen gerçekleşmesi planlanmaktadır.

Brawl Stars Turnuva 2021 Programı

Brawl Stars Turnuva 2021’in 1. aşaması 20 Şubat 2021’de başlayacak. 18-19 Eylül 2021’e kadar her ay yapılacak. 2. aşama (aylık eleme) de her ay yapılacak. 27-28 Şubat 2021’de başlayacak ve 25-26 Eylül 2021’de sona erecek. 3. aşama (aylık finaller) her sezonu takip eden ayda oynanacak. Örneğin, Şubat ayının aylık finali Mart ayında, Mart ayının aylık finalleri ise Nisan ayında oynanacak vb. 4. aşamanın (Dünya Finalleri) kesin tarihi daha sonraki bir tarihte duyurulacaktır.

Brawl Stars Turnuva SSS

 1. Brawl Stars Turnuva 2021 2021’de yarışmak için kaç yaşında olmam gerekiyor?
  Resmi bildirime göre, BSC 2021’e katılmak için tüm oyuncuların en az 16 yaşında olması gerekiyor.
 2. Solo girersem yine de bir Takım bulabilir miyim?
  Kurallara göre, Şampiyona Mücadelesi sırasında solo girerseniz, takımınızı bulabileceğiniz LFT kanalına ekleneceksiniz.
 3. Şampiyona Müsabakasına hazır bir takımla girersem, Turnuvanın ilerleyen kısımlarında o Takıma bağlı kalmam gerekir mi?
  Hayır. Aylık Elemelere giden aynı takım arkadaşlarına sahip olmanız gerekmez. Aylık Elemeler, Aylık Finaller ve Dünya Finalleri için takımlar kalıcıdır ve MQ’larda, MF’lerde ve WF’lerde kazanılan puanlar Takımı takip eder.

Brawl Stars Turnuva 2021 yazımız burada sonlanıyor. İyi eğlenceler.

Daha Fazla Oku: Brawl Stars Yopmail Hesapları Kasım 2021