Paylaş
İçindekiler

Brawl Stars Sidekick Ne Demek? | ÖNEMLİ İPUCU

Brawl Stars Sidekick Ne Demek sorusu oyuncuların çok sorduğu sorulardan biri haline geldi. Şirketin Brawl Stars Sidekick adıyla açılan Brawl Talk videosunda herkesin beklediği yeni karakter açıklanacak. Yeni gelecek karakter için tek ipucu SideKick olunca herkes internette bunun anlamını aramaya başladı. Karakterin ismi cismi belli olmasa da sizin için yakaladığımız ipucuyla bu sır perdesini biraz olsun aralıyoruz. Gelin yazımıza geçelim 🙂

Brawl Stars Sidekick Ne Demek

Dikkatini Çekebilir : Brawl Stars Yopmail Hesapları Eylül 2021

Brawl Stars Sidekick Ne Demek?

Brawl Talk tarafından Youtube a yüklenen videonun başlığında geçen, SideKick kelimesi ingilizce kökenlidir. Kelimeyi çevirdiğimizde karşımıza çıkan kelime Yardımcı şeklinde gözüküyor.

Brawl Stars Yeni Karakter

Yukarıda anlattıklarımızdan yola çıkarak Brawl Stars yeni karakter için destek rolünde çıkacağı yorumunu yaparsak büyük bir sürpriz olmadığı sürece yanılmayız diye düşünüyoruz.

Yardımcı daha doğru adıyla destek pozisyonundaki karakterlerin amacı adam eksiltmekten ziyade takım arkadaşlarını korumak, iyileştirmek ve kill çıkarmalarına yardımcı olmaktır. Adı sanı belli olmasa da bu ipucu sır perdesini biraz araladı diyebiliriz. Brawl Stars Sidekick Ne Demek yazısının sonuna geldik.Yeni karakterle ilgili yeni haberler çıkması durumunda en doğru bilgiye infonuz.com üzerinden ulaşabilirsiniz 🙂

Brawl Stars Nedir?

SuperCell tarafından geliştirilen Brawl Stars mobil oyun sektörüne hızlı bir giriş yaparak kısa sürede oyuncuların çok sevdiği popüler oyunlardan biri haline geldi. Hem dünya genelinde hem de ülkemizde milyonlarca oyuncusu bulunan Brawl Stars her yayınladığı video ile sektörün kalbine bomba gibi düşmekte. Brawl Stars cephesinden yeni açıklamalar ya da videolar yayınlandığı zaman yorumlamak ve kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için burada olacağız.

İlginizi Çekebilir