Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Kartları Nasıl Oynanır? | 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Brawl Stars Kartları Nasıl Oynanır? | 2023

Brawl Stars son dönemlerin en çok oynanan mobil oyunu olarak Supercell tarafından geliştirilmiştir. Brawl Stars Kartları Nasıl Oynanır diye merak etmenizin nedeni bu popüler kartlardan bir deste satın almış olmanız olabilir. Oyun severlerin ortaya çıkarmış olduğu Brawl Stars kartları ise neredeyse oyun kadar heyecanlı bir şekilde oynanmaktadır.

Kartları ilk defa görenlerin merak ettiği Brawl Stars kartları nasıl oynanır sorusunun yanıtına geçmeden önce bilinmelidir ki bu kartlar resmi olarak Supercell tarafından satılmamaktadır. Tamamen hayranların geliştirmiş olduğu kartlar şeklinde belirli kurallar çerçevesince oynanmaktadır.

Brawl Stars Kart Oyunu Kuralları

Brawl Stars kartları nasıl oynanır sorusuna yanıt verecek olursak öncelikle kapalı bir deste oluşturmak için 16 kartı karıştırmalısınız. Daha sonrasında ise destenin en üstünde yer alan karta bakmadan oyundan çıkarmalısınız.

Eğer 2 oyunculu oyun istiyorsanız da destenin en üstünden 3 kart daha almalısınız ve kartların yüzleri yukarı bakacak bir şekilde yana koymalısınız. Her oyuncunun ise desteden bir kart çekmesi gerekmektedir. Oyuncular çektikleri kartları diğerlerinden gizli tutmak zorundadır. En son kim çıktıysa da önce o gitmektedir.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Boyama Sayfaları – Gale, Leon, Edgar ve Diğerleri

Brawl Stars Kartları Nasıl Oynanır

Sırası gelen oyuncu desteden en üstteki kartı çeker ve eline ekler. Ardından ise iki karttan bir tanesini seçer ve önüne doğru yüzü yukarı bakacak şekilde koyar. Atılan karta efekt uygulanır. Atılan tüm kartlar ise oyuncuların önünde kalmaktadır.

Brawl Stars Kartları Nasıl Oynanır

Oyun efekti uygulayan oyuncunun solundaki oyuncuya geçmesiyle devam eder. Brawl Stars kartları nasıl oynanır sorusuna yanıt verecek olursak bu kurallara uygun bir şekilde oyun kurabilirsiniz. Onun dışında Brawl Stars ile ilgili başka merak ettiğiniz konulara aşağıdaki Brawl Stars kategori linkimizden ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Kategorisi