Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiğinin merak edilmesi çok doğal. Oyun dünyasının en bilinen oyunlardan birisi olan Clash of Clans’ın yapımcısı olan Supercell’in en çok sevilen oyunlarından birisi de Brawl Stars olmaktadır. Son derece eğlenceli bir oyun olan Brawl Stars kısa süre içinde oyuncuları kendisine bağlamaktadır.

Birbirinden farklı karakterler bulunan oyunda daha fazla karakter elde ettikçe daha da eğlenceli olan bir yapısı bulunmakta. Hal böyle olunca da oyunla ilgili olarak en çok merak edilen konu Brawl Stars karakter çıkarma taktiği olmaktadır.

Brawl Stars Karakter Çıkarmak İçin Yapılması Gerekenler

Brawl Stars karakter çıkarma taktiği için hazırlamış olduğumuz listeyi dikkatli bir şekilde okuyarak birbirinden farklı karakterlere sahip olabilir ve oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

  1. Öncelikle Brawl Stars oyununa giriş yapmanız gerekmektedir.
  2. Daha sonrasında ekranın sağ üst köşesinde yer alan ve menünün açılmasını sağlayan 3 çizgiye tıklamanız gerekir.
  3. Açılan menü sayfasında ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra karşınıza yardım ve destek seçeneği çıkacaktır.
  4. Bu bölümden oyun ile ilgili istek ve yardım beklentilerinizi oyun yöneticilerine iletebilirsiniz. Yardım ve destek butonuna tıkladığınızda ilk konuşma sayfası açılmaktadır. Bu sayfaya isteğinizi net bir şekilde ifade ederek yazmanız gerekir. Yetkililer sizlerin yeni bir karakter istediğinizi net bir şekilde anlayabiliyor olmalıdır.
  5. İsteğinizi belirttikten sonra ise gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede yeni karakter isteğinizi yetkililere mesaj yoluyla iletmiş olursunuz.
  6. Mesajı göndermenizi ardından sistem tarafında sizlere birkaç seçenek sunulan bir pencere açılacaktır. Açılan bu seçeneklerin içerisinde savaşçılar kısmını seçmeniz gerekmektedir.
  7. Savaşçılar seçeneğinden sonraki adım ise yeni bir savaşçı istiyorum butonuna tıklamak olacaktır. Bu sayede gönderme işleminiz tamamlanmış olur.
  8. En son aşamada ise yine sistem tarafından sizlere yönetilen tüm sorulara yanıt verdik mi sorunu evet olarak cevaplamanız gerekmektedir.
  9. Son olarak oyuna olan teşekkürlerinizi iletmek için kısa bir mesaj ve 5 yıldız vermeniz gerekmektedir.

Daha Fazla Oku: Brawl Stars Karakterleri Listesi

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği Sonuç

Yukarıda belirtilen bu dokuz adım tam anlamıyla tamamlandığınızda büyük kutunuzu açarak efsane karakter şansını da yakalamış oluyor ve Brawl Stars karakter çıkarma taktiği ile kolaylıkla yeni bir karakterin sahibi olabiliyorsunuz.