Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Güncelleme Sorunu 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Brawl Stars Güncelleme Sorunu 2023

Brawl Stars son zamanlarda çok sevilen ve oynanan bir mobil oyundur. Bu mobil oyuna sık sık güncelleme geliyor. Brawl Stars Güncelleme Sorunu da bundan dolayı sık sık karşımıza çıkabiliyor. Bu sorunu çözmek için yapmamız gerekenler aslında basit. Çok zor ve kompleks bi sorun olmamakla birlikte çözümünü aşağıda göstereceğiz. Önce Brawl Stars’ı bir tanıyalım.

Brawl Stars, Finli video oyun şirketi Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası ve üçüncü şahıs kahraman nişancı video oyunudur. Biraz uzun bir tanım olabilir ama tam manasıyla böyle anlatılabilirdi 😀

12 Aralık 2018’de iOS ve Android’de dünya çapında piyasaya sürüldü. Oyun, her biri farklı bir amaca sahip çeşitli oyun modlarına sahiptir. Oyuncular, bir oyun maçında ekrandaki joysticklerle kontrol edilebilen karakterler olan çeşitli Brawlers arasından seçim yapabilir.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Bakım Molası Ne Zaman Bitecek (2021)

Brawl Stars Güncelleme Sorunu Çözümü

Öncelikle sorun otomatik güncellemeden dolayı olabilir. Yani Appstore veya Google Play Store’ye girip el ile manuel olarak güncellemeyi denemeniz gerekiyor. Bu genellikle hatayı çözüyor. Apple Store kullanıcılıları için bu problemi ortadan kaldıracaktır. Ancak Android kullanıyorsanız ve hala güncelleme olmuyorsa aşağıda bu problemin çözümünü anlatacağız.

Brawl Stars Güncelleme Sorunu Andorid

  • Ayarlarınıza gidin ve ardından uygulamalarda Google Play’e gidin.
  • Önbelleği ve verileri temizleyin ve Brawl Stars’ı tekrar açın.
  • Oynat düğmesi yerine güncelleme düğmesi orada olacaktır.
  • Hala orada değilse, cihazınızı yeniden başlatın.
  • Frank bize bunu sezon başlamadan önce twitter’da anlatmıştı.

Aşağıda o twiti görebilirsiniz.

https://twitter.com/Frank_Supercell/status/1405082579854925827

Diğer Çözüm Önerisine de bu linkten ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin: Brawl Stars Yopmail Hesapları Eylül 2021

Brawl Stars Güncelleme Sorunu yazımızın sonuna geldik. Eğer problem hala çözülmediyse yorumlar kısmında tam olarak hatayı yazabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan bizim için bir zevktir.