Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Bakım Molası Ne Zaman Bitecek (2021)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Brawl Stars Bakım Molası Ne Zaman Bitecek (2021)

Brawl Stars oyunun da her oyun gibi belli aralıklarla bakıma girmesi gerekir. Bu bakım molası da Brawl Stars Bakım Molası Ne Zaman Bitecek sorularını akla getiriyor. Bu bakım aralarında canınız sıkılsa da beklemekte fayda var. Çünkü bu Bakım aralarında oyundaki hatalar gideriliyor. Yani oyunun hatasız olmasını bu bakımlara bağlayabiliriz

Brawl Stars Twitteri aktif kullanan bir oyun olduğu için bu bakım aralarını da yine kendi twitter hesabından paylaşıyor. Brawl Stars resmi Twitter hesabının linkini sizler için aşağıya bırakıyoruz.

Brawls Stars Twitter Link

Bu linkte bakım molasının ne zaman başladığını bulabilirsiniz. Bu şekilde molanın ne zaman biteceğin dair bir fikriniz olmuş olur. Çünkü her bakımın belli bir süresi vardır. Brawl Stars Bakım Molası Ne Zaman Bitecek sorusunun cevabı da bu sürede gizli. Her oyunda bu süreler farklılık gösterse de Brawl Stars için hemen hemen aynıdır

Daha Fazla Oku: Brawl Stars Karakterleri Listesi

Brawl Stars Bakım Molası Ne Zaman Bitecek?

Milyonlarca oyuncusu bulunan Brawl Stars oyun bakımlarını kısa bir süre içinde yapabiliyor. Bu düzenli bakımlar genelde 2-4 saat sürüyor. Bu da size bakımın ne zaman biteceğini söylemiş oluyor. Verdiğimiz Twitter Linkinden bakımın başlama saatine bakarsanız, o saate 4 saat eklediğiniz zaman bakımın maksimum ne zaman biteceğini öğrenmiş olursunuz. Ama unutmayın eğer olağandışı bir durum, bir saldırı veya bir güncelleme söz konusuysa bu bakım uzayabilir.

Bakım bittikten sonra hatasız bir oyuna giriş yapabilirsiniz. Biraz sabır her zaman iyi gelecektir. Bu arada oynadığınız karakterlerin profesyonel videolarını izleyerek oyun oynayışınızı da güçlendirebilirsiniz. Pratik kadar videolardan öğrenmede de profesyonel oyuna adım atmak isteyenler için çok güzel bir başlangıç.

Brawl Stars Bakım Molası Ne Zaman Bitecek

Sunucular Bakımda Daha Sonra Tekrar Dene Hatası

Endişe etmenize gerek yok bu hata aslında bakım molası geldiği zaman oyun ekranında gözüken yazıdır. Yani bir hata olduğu söylenemez. Bakım molasının ta kendisidir. Dediğimiz gibi 2-4 saat sürecek olan bakımın ne zaman başladığını kontrol edin ve Brawl Stars Bakım Molası Ne Zaman Bitecek sorusunu cevaplamış olun.

Daha Fazla Oku: Brawl Stars En Havalı Kulüp Açıklamaları

Brawl Stars Bakım Molasından Sonra Hata Alıyorum

Eğer bakım molası öncesi çalışan oyununuz bakım molasından sonra çalışmamaya başladıysa yapmanız gerekenler basit. Bu hata muhtemelen oyununuzun güncellenmesi sırasında oluşmuştur. Kritik zamanlarda internet kesintisi vs bu tarz hatalara neden olabilir

  • Oyununuzu telefonunuzdan tamamen silin. (bütün dosyalarıyla)
  • Oyunu sildikten sonra telefonunuza restart atmanızı öneririz.
  • Sonrasında oyunu tekrar indirin. (Appstore veya Google Play Store üzerinden)
  • İndirdikten sonra oyununuz güncellemeli bir şekilde gelecektir veya tekrar güncelleme yapacaktır.
  • Hesaba giriş yapın ve eğer hatanız çözüldüyse oynamaya başlayın! İyi Eğlenceler.
Brawl Stars Bakım Molası Ne Zaman Bitecek

Bakım Molası Ne İşe Yarıyor?

Bakım molasından sonra oyuna yeni güncellemeler gelebiliyor. Brawl Talk gibi programlar bakımlardan sonra başlıyor ve bakım ile ilgili notları aktarıyorlar. Hataların giderildiği ve geliştirmelerin uygulandığı bakımlarda nelerin değiştiğini öğrenmeniz sizin faydanıza olacaktır. Bu yüzden Resmi Twitter hesaplarını ve Brawl Stars yorum programlarını takip etmenizi tavsiye ederiz. Brawl Stars Bakım Molası Ne Zaman Bitecek sorunuzu yanıtladığımıza göre hepinize iyi eğlenceler!

Daha Fazla Oku: Brawl Stars Kulüp İsimleri 2021