Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Güncelleme Ne Zaman Gelecek
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Brawl Stars Güncelleme Ne Zaman Gelecek

Eğer siz de Brawl Stars Güncelleme Ne Zaman Gelecek 2021 nin cevabını merak edenlerdenseniz yazımıza hoş geldiniz. Size bu yazımızda güncellemede nelerin beklendiği ve güncellemenin ne zaman geleceği hakkında bilgi vereceğiz.

Brawl Stars en son güncelleme geleli çok uzun bir zaman oldu. Güncellemelerinde büyük değişiklikler yapan ve yeni Herolar tanıtmasıyla ünlü olan Brawl Stars bu aralar güncelleme ne zaman gelecek sorularıyla karşı karşıya. En son 15 Temmuzda güncelleme alan oyun, yeni hero tanıtmayı bekliyor.

Brawl Stars Güncelleme Ne Zaman Gelecek 2021

Brawl Stars Güncelleme Ne Zaman Gelecek 2021

Brawl Stars gibi oyunlarda çok fazla belirleyici faktör olduğu gibi bol bol güncellenmesi gerekiyor. Nerf ve boost yiyen heroların dengelenmeleri gerçekten çok önemli.


Brawl Stars Güncelleme Ne zaman Gelecek 2021 sorusu adı altında verilen bilgiler 2021 Ağustos ayında gerçekleşecek olan güncellemelerin tarihini ve içeriğini barındırmaktadır. Malum pandemiden dolayı aksaklıklar Brawl Stars ekibinde de gözüküyor. Brawl Talk bu konuda dinlenmesi gereken en önemli merci konumunda. Bizim tahminimiz 25-30 Ağustos tarihleri arasında güncellemenin geleceğin yönünde. Bu güncellemenin oyuna getirecekleri heyecanla bekleniyor.

Brawl Stars Güncelleme Ne Zaman Gelecek 2021

Brawl Stars Güncelleme İçeriği

En son Temmuz ayında iki kere güncellenen Brawl Stars’ın, uzun süren güncelleme araması nedeniyle bir kez daha güncellemeye gideceği tahmin edilirken içerik hakkında tahminler havada uçuşuyor. 

Brawl Stars’ın kurumsal Twitter adresinden yapılan bir açıklamaya göre, oyuncuların kullanımına sunulmak üzere yeni harita geliştirildiği bilgisi bütün takipçilerle paylaşılırken aynı zamanda gelecek yeni Hero ile ilgili ayak seslerini de Brawl Talk programlarından duyar gibiyiz.

Daha Fazla Oku: En İyi Brawl Stars İsimleri (2021)

Brawl Stars Güncelleme İp Uçları

Brawl Talk’ın tarihi, WKBRL YouTube kanalının afişinde alay konusu oldu. Banner’ın sağ üst köşesinde yazan yazı Brawl Pass’ın 7. Sezonu bu ayın sonuna kadar devam edeceğinden bahsediyor. Ve brawl talk’ın bu ayın 21’i olan “Planlı Yayın: 021-A” metni var. genellikle güncelleme yayınlanmadan yaklaşık 1 hafta önce verilen bu yazının görülmesi alay konusu oldu.

Yakın zamanda piyasaya sürülen kötü rastgele şarkı, 55. saniyedeki arbede konuşmanın tarihini de gösteriyor. Merdivenlerin sağ tarafında bir poster göreceksiniz. Posterdeki metinde Brawl Talk 21/08 yazıyor. Brawl Stars Güncelleme Ne Zaman Gelecek 2021 yazısının sonuna geldik. İyi güncellemeler