Ana SayfaKripto ParaBinance Yüz Doğrulama Sorunu
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Binance Yüz Doğrulama Sorunu [Çözüm]

Binance son zamanlarda popülerliği artan bir platform. Geçenlerde güvenlik için bir dizi doğrulama prosedürü getirmişti. Binance Yüz Doğrulama Sorunu da bu doğrulama prosedürünün getirdiği hatalardan biri. Bazı kullanıcılar bu güvenlik önlemlerini gereksiz bulurken bazıları kendilerini daha güvende hissettiren ve gerekli bir uygulama olduğunu savunuyor. Kimin neyi savunduğunun bu işlem zorunlu kılındığı zaman bir önemi kalmıyor tabi.

Kimlik doğrulama sırasında en çok karşılaşılan sorunlardan biri yüz doğrulama sorunudur. Bu esnada Gözlük takmadığınızdan, filtreleri kullanmadığınızdan ve ışığın uygun olduğundan emin olun. Sorun devam ederse, selfienizi yükleyerek doğrulamayı deneyin. Selfie’niz kimliğinizi kanıtlayacak bir araç olacaktır. Binance Yüz Doğrulama Sorununun kesin çözmenin ise bazı yolları mevcut.

Daha Fazla Oku: Binance 20 Referans Kodu 2022 (%100 Resimli Kanıt)

Binance Yüz Doğrulama Sorunu

Binance Yüz Doğrulama Sorunu Çözümü

Binance bütün doğrulamaları yaptınız ve yüz doğrulama kısmına geldiniz ama bir türlü kabul etmiyor mu? Aynı problemi ben de yaşamıştım. Heyecan yapmanıza gerek yok. Bu yazılımsal bir hatadır. Sizden kaynaklı bir problem değil. Doğrulama sayfasından çıkıp tekrar girmeniz sorunu çözecektir. Sizden istediği hareketleri yapıp doğrulamayı doğru bir şekilde geçmeye çalışın.

Eğer doğrulamayı bitirip kayıt olduktan sonra yüzünüzü tanımıyorsa bunun çözümü için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Mutlaka çözüme kavuşacaktır. Buna ek olarak, doğrulama esnasında kimlik gibi bir çok belgeyi ve bilgiyi de onlarla paylaştığınız için hesabınızda herhangi bir güvensizlik oluşmayacaktır.

  • Uygulamayı kapatıp tekrar deneyin.
  • Eğer tarayıcıdan giriyorsanız tarayıcı değiştirin.
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin gerekirse DNS ayarlarını değiştirin.
  • Eğer ortamda ışık az ise ortamı değiştirin.
  • Doğrulamayı yaptığınız zamandaki durumunuza gelmeye çalışın.
  • Bir süre bekleyin kullandığınız cihaza restart atın ve tekrar deneyin.

Binance Destek ile İletişime Geçin

Bütün bunları yaptınız ama Binance Yüz Doğrulama Sorunu çözülmüyorsa son çare kalmış demektir. Bu da yüz doğrulama sayfasında bulunan sohbet bölümü yan chatbox. Bu kısımdan probleminizi önce Binance botuna daha sonra Binance yetkililerine aktarabilirsiniz.

Bot size anlık cevap sağlayacaktır. Binance yetkilileri ise 1-2 gün içinde size dönüş yapacaktır. Sizden yeni bir fotoğraf isteyceklerdir. Bu şekilde problemi çözenlerin sayısı bir hayli yüksek.

Binance Yüz Doğrulama Sorununa çözüm önerileri sunduğumuz eserimiz burada bitiyor. Binance TR üye olmak isteyenler bu linki kullanabilirler.