Ana SayfaKripto ParaBinance En iyi Gizemli Kutular
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Binance En iyi Gizemli Kutular

Binance’de yılbaşına özel gizemli kutu etkinliği sizi bekliyor. Binance En iyi Gizemli Kutular bu etkinlikte indirimli fiyatlarla alıcılarıyla buluşacak. Son zamanlarda yaptığınız en iyi yatırımı yapmaya hazır mısınız? Bu gizemli kutulardan efsane mi efsane ödüller kazanacaksınız. Bu kutulardan almak için yapmanız gereken Binance NFT Sayfasını ziyaret etmektir.

Binanace NFT Sayfası

Binance Gizemli Kutu Sayfası

Binance Gizemli Kutu Nedir

2021’in başlarında NFT piyasasının uçuşu sırasında, gizemli kutu da bu uçuştan nasibini alıp kripto para birimi endüstrisine yayıldı. Talipleri şaşırtmak için, birçok şirket de artık çeşitli NFT’ler içeren nadir gizemli kutulara yöneliyor ve üretiyor. Bu NFT Gizemli Kutularda efsane ödüller sizleri bekliyor.

Şu anda markette binlerce Binance gizemli kutu çeşidi ve serisi bulunmaktadır. Herhangi bir seriden gizemli kutu satın aldığınız zaman, ne çıkacağı hakkında bir fikir edinmek için kutu açıklamasını okumanız gerekecek. Gelin Binance En iyi Gizemli Kutular hangileriymiş bir bakalım.

Daha Fazla Oku: Binance Gizemli Kutu Nasıl Açılır?

Binance En iyi Gizemli Kutular

Binance En iyi Gizemli Kutular aşağıda sizler için ayrıntılı olarak listelendi.

  1. XWG Christmas Limited
  2. Miya-Common
  3. Eva-Epic
  4. Photon Power Beam Attack
  5. The Final Battle Front Light ver
  6. Silver Gloves
  7. 1inch × Parts of Four Unicorns
  8. Miya-Rare
  9. Monsters Clan Mystery Box
Binance En iyi Gizemli Kutular

1-XWG Christmas Limited

X World Games, daha fazla oyuncunun NFT’ye sahip olmasına ve kullanmasına izin vererek, blok zinciri işlevselliğini basit ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan blok zinciri tabanlı bir oyun ortamıdır. NFT kartları, NFT kart savaşları ve X World Games oyununda staking dahil olmak üzere çeşitli oyun oynama yoluyla kazanılabilir. Bu promosyon yalnızca Noel sezonunda geçerlidir ve sınırlı sayıda bayram kartına sahip olan oyuncuların Dream Card Noel ödüllerini kazanma şansı daha yüksek olacaktır.

Satın Alma Linki

Binance En iyi Gizemli Kutular

2-Miya-Common

Prenses Lancer’ın halası ve Drawn Empire’ın şu anki imparatoru ve aynı zamanda imparatorluğun ilk kadın imparatoru. Eski imparatorun ölümünden önce imparatorluğun tahtına devredildi ve o zamandan beri güçlü ve kararlı bir hükümdar oldu. Rüzgarlı Ova, Korku Dağı, Dokuz Deniz Sınırı, Vahşi Topraklar, Crescent Yarımadası, Glenn Highlands ve Cold Ground’a saldırın.

Satın Alma Linki

Binance En iyi Gizemli Kutular

3-Eva-Epic

Cennetten gelen bir haberci, ölümlü dünyanın çocuklarına her gelişinde hediyeler ve iyi haberler getiren arsız ve neşeli bir elf. Çizilmiş İmparatorluğun şu anki imparatoru Miya’ya barışçıl bir Düşler Ülkesi kurmasında her zaman yardım etmek istemişti.

Satın Alma Linki

Binance En iyi Gizemli Kutular

4-Photon Power Beam Attack

Yaklaşık 100.000 ton Güç. Robotiği hemen yen. Efsane ödüller bu kutuda seni bekliyor. Binance En iyi Gizemli Kutulardan birine hemen sahip olun.

Satın Alma Linki

Binance En iyi Gizemli Kutular

5-The Final Battle Front Light Ver

Mazinger Z ile ezeli düşmanı Infinity arasındaki son savaş burada geçiyor. Mazinger Z ve Robotic arasındaki ikonik Armageddon bu resimde tasvir edilmiştir.

Satın Alma Linki

Binance En iyi Gizemli Kutular

6-Silver Gloves

Herkes, Tyson Fury’nin yenilmez rekorunu temsil eden gümüş bir kart olan “Çingene Kralı”nı selamlıyor. Binance En iyi Gizemli Kutular listesinde nadide eserlerden biridir.

Satın Alma Linki

Binance En iyi Gizemli Kutular

7-1inch × Parts of Four Unicorns

Dört 1 inç (1P4) Tek Boynuzlu Atın Parçaları, rüyalar aleminde yapılmış NFT’lerdir. Yedi (7) farklı yoğunluk seviyesine sahip toplam 31 Tekboynuz vardır.

Satın Alma Linki

Binance En iyi Gizemli Kutular

8-Miya-Rare

Drawn Empire’ın şu anki imparatoru ve imparatorluk tarihindeki ilk kadın imparator, Prenses Lancer’ın halası. Bir önceki imparatorun ölümünden önce imparatorluğun tahtı kendisine verildi ve tahta geçtiğinden beri güçlü ve kararlı bir hükümdar oldu. Windy Plain, Fear Mountain, Nine Seas sınırı, Savage Land, Crescent Peninsula, Highlands of Glenn ve Coldground’a bir saldırı başlatın.

Satın Alma Linki

Binance En iyi Gizemli Kutular

9-Monsters Clan Mystery Box

Canavarlar Klanı Gizemli Kutular, Canavarlar Klanı oynamak, savaşa katılmak ve ödüller almak için elde edilmesi gereken çeşitli NFT’ler içerir. Monsters Clan NFT Oyunu söz konusu olduğunda, her NFT benzersiz bir rol oynar.

Satın Alma Linki

Binance En iyi Gizemli Kutular yazımız bu son kutu ile birlikte sonlanıyor.