Ana SayfaKripto ParaBake Coin Yorumları ve Geleceği
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Bake Coin Yorumları ve Geleceği

Bake Coin Yorumları ve Geleceğini anlatacağımız bu yazımızda en ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. Uniswap tarafından çok ünlü hale getirilen otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı (AMM) protokolünü izleyen artan sayıda merkezi olmayan borsa var ve en ilginçlerinden biri BakerySwap.

Bu özel AMM, yalnızca verim çiftçiliğini ve takaslarını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda kendi NFT’leri ve NFT pazarına sahiptir. Ayrıca Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerinde oluşturuldu, böylece Ethereum ağıyla ilişkili yüksek maliyetlerden zarar görmez.

Bake Coin Nedir?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, BakerySwap, otomatik piyasa yapıcı protokolünü kullanan Binance Akıllı Zincirinde bir DEX’tir. Çiftçilik ve takaslara ek olarak, BakerySwap NFT’leri desteklemede de özeldir.

Şu anda BakerySwap, Binance Akıllı Zincirindeki en iyi DEX’lerden biridir, ancak daha fazla AMM’nin daha düşük maliyetleri ve daha hızlı işlemleri için BSC’yi seçmesi nedeniyle artan rekabetle karşı karşıyadır. BakerySwap’ın popülaritesine katkıda bulunan faktörlerden biri, BSC’de oluşturulan ilk NFT DeFi platformu olmasıdır.

Bake Coin Yorumları ve Geleceğinde Bakery Swap çok önemlidir. BakerySwap, verim çiftçiliği için finansal olarak NFT belirteçlerini kullandığından bir NFT-Fi platformu olarak kabul edilebilir. BakerySwap ilk piyasaya sürüldüğünde, yerel BAKE coinini rastgele bir NFT “birleşik yemek” basmak için kullanmak mümkündü. Bunlar, yalnızca NFT olarak hizmet etmeyen benzersiz NFT’lerdi, aynı zamanda ek BAKE coinleri kazanmak için de kullanılabilirler.

Bake Coin Yorumları ve Geleceği
Bake Coin Yorumları ve Geleceği

Bake Coin Nasıl Çalışır?

Şu anda yeni kombinasyonlar basmak mümkün değil, ancak bunları yine de BakerySwap’ın NFT pazarında listelenmiş olarak bulabilirsiniz. Ek olarak, BakerySwap, sanatçıların NFT kreasyonlarını listelemekte özgür olduğu daha geleneksel bir NFT pazarına sahiptir.

Diğer AMM’lere benzer bir modelde, likidite havuzlarıyla ilişkili %0,3‘lük bir işlem ücreti vardır ve bu ücretlerin %0,25‘i likidite sağlayıcılarına (LP’ler), kalan %0,05‘i ise Bake Coin sahiplerine gider.

Daha Fazla Oku: Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası [Çözüm]

Bakery Swap Nedir?

BakerySwap, platforma yönetişim sağlamak için merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) kullanan isimsiz bir geliştirici grubu tarafından geliştirildi ve işletiliyor. Bu tür bir organizasyona bağlı prensiplere uygun olarak, takımın herhangi bir ön satışı veya takım için ayrılmış jetonları yoktu.

Temel olarak bu, geliştiricilerin yetiştirilen her 100 Bake Coin için 1 Bake alacağı anlamına gelir. Diğer DEX’lere ve blok zinciri projelerine eklenen geliştirici ücretlerine aşina olan herkes, bunun geliştirme ekibi için tahsis edilen çok düşük miktarda coin olduğunu bilir.

BakerySwap Önemli Özellikler

BakerySwap, tıpkı PancakeSwap gibi Ethereum tabanlı SushiSwap’ın bir çatalıdır. Bu, BakerySwap tokenomiklerinin SushiSwap ve PancakeSwap ile bulunanlara çok benzer olduğu anlamına gelir. Bake Coin Yorumları ve Geleceği BakerySwapla ilişkilendirilebilir.

Bu model, ekosistemin likidite sağlayıcılarını çok yoğun bir şekilde teşvik ediyor ve bu da büyük miktarda likiditeyi ve kullanıcıları platforma çekiyor. Ancak bu aynı zamanda, bu teşviklerin yüksek oranda enflasyonist bir Bake Coin blok ödülü ile beslenmesi gerektiği anlamına gelir.

Ekip, tokenomik üzerinde çalışmaya devam ediyor ve Bake Coin’i gelecekte deflasyonist bir token yapmak gibi nihai bir hedefi var. Bu nedenle, BakerySwap şu anda enflasyonla mücadele ediyor olsa da, protokolün likiditesini ve kullanıcı tabanını yeniden başlatmasına yardımcı olmak gerekiyor.

Bake Coin Yorumları ve Geleceği
Bake Coin Yorumları ve Geleceği

Bake Coin Ekonomisi

BakerySwap’ta uygulanan AMM’lerin karşılaştığı sorunlara yönelik çeşitli çözümler vardır. En önemlisi, likidite sağlayıcılarının teşvik edilmesi nedeniyle karşılaşılan sabit enflasyonla mücadelede kullanılan yöntemlerdir.

BakerySwap geliştiricileri, bu enflasyona Bake Coin arzını azaltırken aynı zamanda token talebini artırarak yanıt veriyor. Elbette bunu söylemek yapmaktan çok daha kolay, ancak şu ana kadar ekip başarıyı görüyor.

Ayrıca daha fazla ürün geliştirmek için varlıkları ve birleştirilmiş sözleşmeleri kullanma planları da var. Bunların en yenisi, yükselen en iyi sanatçılar için küratörlüğünde bir NFT platformu olan Bakery Gallery olmuştur. Bake Coin Yorumları ve Geleceğine değinmeden önce aşağıdaki canlı grafiği inceleyebilirsiniz.

Bake Coin Canlı Grafik

Bake Coin almak için Binance’ye buradan üye olabilirsiniz.

Bake Coin Yorumları ve Geleceği

İyi getirisi olan sanal para birimleri arıyorsanız, BAKE Coin karlı bir yatırım seçeneği olabilir. 2021-11-03’te Bake Coin fiyatı 2.258 USD’ye eşittir. Bugün 100 dolara Bake Coin satın alırsanız, toplam 44.289 Bake Coin alacaksınız. Tahminlerimize göre uzun vadeli bir artış bekleniyor, 20261031 için fiyat tahmini 16.272 ABD Doları. 5 yıllık bir yatırımla gelirin %+620.64 civarında olması bekleniyor. Mevcut 100$’lık yatırımınız 2026‘da 720.64$’a kadar çıkabilir

Bake Coin Yorumları ve Geleceği 2022

BAKE, Binance gibi iyi bilinen borsalarda işlem gördüğünden, yakın gelecekte bu kripto para için düşüş eğilimi olasılığı çok düşük. Ancak uzun vadeli bir yatırım olduğu için Bake Coin 2021 yılına kadar 20$‘a ulaşacak.

Bake Coin Yorumları ve Geleceği 2025

BAKE, coinini parayı tüm zamanların en yüksek seviyelerine taşıyabilecek ve 100$ işaretine ulaşabilecek daha fazla ölçeklenebilirlik ve güvenlik sağlamayı vaat ediyor. 2025‘te token, diğer kuruluşlarla daha başarılı bir şekilde işbirliği yapabilirse daha fazla çekiş kazanabilir.

Bake Coin Yorumları ve Geleceği yazımız burada sonlanıyor. Eğer Bake Coin Yorumları ve Geleceği hakkında daha fazla sorunuz varsa yorumlar kısmını kullanabilirsiniz. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

İlginizi Çekebilir: En İyi Kripto Telegram Grupları [Altcoin]