Ana SayfaOyunV Rising Sistem Gereksinimleri Kaç GB?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

V Rising Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Eğer siz de V Rising Sistem Gereksinimleri Kaç GB sorusunun cevabını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Perfomans ve grafiklere göre ortalama düzeyde gereksinimleri bulunan bu oyunu normal bir bilgisayarda çalıştırmanız mümkün. Oyunu hızlı bir şekilde oynamak istiyorsanız gamer bilgisayarı kullanmanızı öneriyoruz. V Rising Sistem Gereksinimleri Kaç GB sorusunun cevabı aşağıdadır.

V Rising Sistem Gereksinimleri Kaç GB? (Minimum)

V Rising minimum sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: Intel® Core™ i5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 or equivalent
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Daha Fazlası İçin : NBA 2K22 Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

V Rising Sistem Gereksinimleri Kaç GB

V Rising Kaç GB Ram İstiyor?

V Rising Teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesine göre ortalama denilebilecek seviyede bir ram isteği bulunuyor. Oyunu standart düzeyde kasmadan oynayabilmek için en az 8 GB Ram e ihtiyacınız olacak.

V Rising Kaç GB Depolama Alanı İstiyor?

V Rising ortalama sayılabilecek bir depolama alanı kaplıyor. Oyun bilgisayarınızın hafızasında ortalama 5 GB yer kaplayacaktır. Yeni gelen eklentiler ve güncellemeler oyunun kapladığı alanı arttırabilir.

V Rising Oyunu Kaç TL?

V Rising Hızla artan oyun fiyatlarına göre ortalama bir fiyata satılıyor. Oyunun piyasa satış fiyatı 49 TL. Bütçenizi aştığını düşünüyorsanız bu oyun önümüzdeki günlerde steam, epic games gibi platformlarda yeni indirimler ile fiyatının daha da düşebileceğini düşünüyoruz.

Daha Fazlası İçin : In Sound Mind Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

V Rising Oyununun Oynanabildiği Platformlar?

V Rising bir çok platformda oyuncular tarafından sevilerek oynanıyor. Eğer siz de oynamak isterseniz sahip olmanız gereken platformları aşağıda mevcut.. İşte V Rising hangi platformlarda çıkıyor sorusunun cevabı sizlerle.

  • Microsoft Windows