Ana SayfaSosyal MedyaTelegramTelegram Fake Hesap Açma
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Telegram Fake Hesap Açma [Ücretsiz]

Telegram hayranı mısınız? Telegram Fake Hesap Açmak mı istiyorsunuz ve en sevdiğiniz kanallardaki güncellemeleri kontrol etmeden hayatınızı hayal edemiyor musunuz? Telegram kullanıyorsanız, bir gün iş için ikinci bir Telegram hesabı oluşturmak isteyebilirsiniz. Maalesef aynı telefon numarasını kullanarak birden fazla Telegram hesabı oluşturamazsınız. Fakat Telegram Fake Hesap Açmanın bazı püf noktaları var. Bunlardan biri, hücresel veri veya kablosuz servislerinizle birlikte VoIP uygulamalarını kullanmaktır.

Telegram’ı Telefon Olmadan Kullanabilir Misiniz?

Telegram, her yeni hesap oluşturmak istediğinizde telefon numarasını girmenizi ister. Gerçek sahibi olduğunuzu doğrulamak için bu telefon numarasına bir doğrulama kodu gönderilecektir. Doğrulama kodunu girmeden devam edemezsiniz. Ancak, Telegram Fake Hesap Açmak için kullanabileceğiniz basit bir numara var. Bu, sanal bir telefon numarası kullanılarak yapılabilir.

İlginizi Çekebilir: Telegram Tradingview Botu Nasıl Eklenir

Güvenlik veya başka bir nedenle Telegram’a sanal bir telefon numarası kullanarak kaydolmak isteyenlerden biriyseniz, doğru yere geldiniz. Burada, Telegram’da doğrulamayı tamamlamak için gelen SMS mesajlarını ve aramaları almayı amaçlayan gerçek bir ABD telefon numarası sağlayacak birkaç ücretsiz VoIP uygulaması bulabilirsiniz.

Telegram Fake Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Telegram Fake Hesap Açmanız, ikinci bir telefon numaranız olması gerekir. Telefon şirketleri bir kişiye iki telefon numarası vermeye istekli değiller, bu nedenle birden fazla Telegram Fake Hesap Açmanın yollarını ararken daha farklı yollara bakmak gerekiyor. Aşağıda Telegram Fake Hesap Açmanın en kolay yolunu anlatacağız.

TextNow

TextNow, size gerçek bir Amerikan veya Kanada telefon numarası sağlayan ücretsiz bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Uygulamanın dezavantajı, aktif olarak kullanmazsanız numarayı kaybedebilmeniz ve başka birinin kendi amaçları için kullanabilmesi için tekrar dolaşıma girmesidir. TextNow telefon numaranızı haftada en az birkaç kez kullanırsanız, hiçbir sorun olmayacaktır.

Neyse ki, TextNow uygulamasının Premium sürümüne abone olarak veya kablosuz hizmetlerine abone olarak kalıcı bir telefon numarası alma seçeneği de var.

Telegram Fake Hesap Açma

TextNow Telegram Fake Hesap Açma

Sanal bir telefon numarasıyla ikinci bir Telegram hesabı oluşturmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir:

 1. TextNow’u Telefonunuza Yükleyin.
 2. Uygulamayı indirip yükledikten sonra ücretsiz sanal telefon numaranızı seçin.
 3. Uygulama, seçebileceğiniz 5 farklı seçenek oluşturmak için alan kodunuzu isteyecektir.
 4. Buradan bir numara seçin ve kurulumu tamamlayın.
 5. Ardından, mobil cihazınızda Telegram uygulamasını bulun ve başlatın.
 6. Ayarlar > Profil Ayrıntılarınız > Hesap Ekle’ye dokunun.
 7. TextNow’dan aldığınız ücretsiz sanal telefon numaranızı girin.
 8. Ekranın sağ üst köşesindeki İleri’ye dokunun.
 9. Telegram size kısa mesaj yoluyla bir doğrulama kodu gönderir veya hesabınızı bir telefon görüşmesi yoluyla doğrulamayı seçebilirsiniz.
 10. Eğer gelmezse, Yeniden Gönder’e dokunabilirsiniz.
 11. Doğrulama kodunu yine almazsanız, TextNow uygulamasında farklı bir sanal telefon numarası seçebilirsiniz.
 12. Hesabınızı doğrular doğrulamaz, Adınızı ve Soyadınızı yazın. Ve hepsi bu kadar.
Telegram Fake Hesap Açma

NOT: Bir Telegram hesabını doğrulamak için TextNow numaranızı kullanmakta sorun yaşıyorsanız, numarayı hesabınıza manuel olarak ekleyip ekleyemeyeceklerini veya doğrulama için farklı bir VoIP uygulaması seçip seçemeyeceklerini belirlemek için Telegram desteği ile iletişime geçebilirsiniz.

Telegram Fake Hesap Açmak için Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama Uygulamaları

Doğrulamayı tamamlamanın alternatif yollarını arıyorsanız, aşağıdaki sanal telefon numarası uygulamaları, ikinci bir Telegram hesabının doğrulanması için ücretsiz bir ABD telefon numarası edinmenize de izin verebilir.

 • Google Voice, size yeni oluşturulmuş bir telefon numarası sağlayan web tabanlı bir arama uygulamasıdır. Yardımı ile uluslararası aramalar yapabilir, kısa mesaj gönderip alabilirsiniz. Uygulama birçok kullanışlı özellik sunar. Belirtilmeye değer tek uyarı, hizmeti kullanmak için kişisel Google hesabınızın olması gerektiğidir.
 • Burner, ikinci Telegram hesabınız için sanal bir telefon numarası almanın alternatif bir yoludur. Bu uygulamayı özel yapan şey, her telefon numarasının tek bir kullanıcıya atanması ve tamamen şifrelenmiş olması, tüm dünyadaki tüm Burner kullanıcıları için tam anonimlik sağlamasıdır.

Daha Fazlası İçin: Telegram Maç Linkleri -Telegram Canlı Yayın Veren Kanallar Listesi (2021)

Kapanış

Telegram telefon doğrulaması, yeni bir Telegram hesabının kaydı sırasında atmanız gereken zorunlu bir adımdır. Özel bir Telegram hesabını iş kanalınızdan ayırmak istiyorsanız, ücretsiz VoIP uygulamaları aracılığıyla kimliğinizi doğrulamanın yollarını aramanız gerekir. Bu, TextNow, Google Voice, Burner ve size sanal bir telefon numarası sağlayan diğer VoIP uygulamalarının yardımıyla yapılabilir.

Umarım Telegram Fake Hesap Açma rehberimiz işinize yaramıştır.