Ana SayfaOyunSteam Kış İndirimleri Ne Zaman 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Steam Kış İndirimleri Ne Zaman 2023

Bir sonraki Steam İndirimini yani Steam Kış İndirimleri Ne Zaman olduğunu öğrenmek istiyorsanız tam da doğru yere geldiniz.. Oyuncular tarafından hevesle beklenen ancak cüzdanları tarafından korkulan Steam Satışlarının 2022’de bitmesi pek olası görünmüyor ve her biri yaklaştıkça birçok geri sayıma yol açıyor. Yılın en büyük yayınlarından bazıları da dahil olmak üzere çok sayıda başlığın büyük ölçüde indirimli olduğu yıllık etkinlikler haline geldiler.

Steam İndirim Etkinliklerini önceden planlamak, dikkatli harcama yapanlar için hayati önem taşıdığından (en azından çok sayıda indirimli ürünle karşılaşana ve kaçınılmaz olarak oynamayı umduğumuzdan fazlasını satın alana kadar), işte Steam Kış İndirimleri Ne Zaman sorusunun cevabı.

Daha Fazla Oku: Steam Sonbahar İndirimleri Ne Zaman 2021

Steam Kış İndirimleri Ne Zaman 2021

Steam Kış İndirimleri Ne Zaman?

Steam en çok indirimi sonbahar ayında yapıyor. Bu nedenle kış ayında yaptığı indirim sayısı pek az.

  • Steam Sonbahar İndirimi 2021 – 24 Kasım – 1 Aralık
  • Steam Kış İndirimi 2021 – 22 Aralık5 Ocak
  • Steam Lunar İndirimi 2022 – 11 Şubat15 Şubat

Steam Kış İndirimi 2022

  • 22 Aralık – 5 Ocak tarihleri ​​arasında aktif olması bekleniyor

Steam Kış İndirimi 2022 yılın son geri sayımı, büyük, herkesin dört gözle beklediği indirim, cüzdanları boşaltacak ve kitaplıkları genişletecek indirim. En büyük indirimler ve yıllık Steam Ödülleri için oylama artık mevcut. Önceki yıllarda her yeni Kış İndirimi, kendi mini oyununa eşlik ediyordu, ancak 2021’de durum böyle değildi.

Steam Lunar İndirimi 2021

  • 11 Şubat – 15 Şubat tarihleri ​​arasında aktif olması bekleniyor

Steam Ay İndirimi 2021, kime sorduğunuza bağlı olarak ya yılın ilk indirimi ya da “büyük Steam kış indiriminden sonraki indirim”dir. Nasıl bakarsanız bakın, Steam Ay İndirimi 2021 bir dizi indirim ve yeni bir mini oyun olasılığı ile Şubat ayını başlatıyor.

Steam Kış İndirimleri Ne Zaman yazımız burada son bulmaktadır.