Ana SayfaOyunSteam Cadılar Bayram İndirimi
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Steam Cadılar Bayram İndirimi

Bir çok oyuncu heyecanla Steam Cadılar Bayram İndirimi 2021’i bekliyor. Bu indirimlerde bir çok oyun inanılmaz bir indirime giriyor. Yeni çıkan Fifa 22 gibi oyunların yüksek ücretleri yüzünden indiremeyen oyun severler bu gibi indirimleri bekleyip oyunları öyle satın alıyor.

Steam cadılar bayramı indirimi de bu muhteşem indirimlerden sadece bir tanesi. Black Friday indiriminden sonra en çok rağbet gören indirim desek yalan olmaz.

Peki Steam Cadılar Bayram İndirimi 2021 ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor? Bu indirimler için özel bir sayfa var mı? Steam Cadılar Bayram İndirimi 2021 indirimlerinde hangi oyunlar indirime girecek gibi sorular soruyorsanız yazımız tam da size göre

Steam Cadılar Bayram İndirimi 2021 Ne Zaman?

İçerik güncellemelerine ve oyun içi etkinliklere ağırlık verilen Cadılar Bayramı İndirimi’ni sakın kaçırmayın. Cadılar Bayramı indirim etkinliğine dair daha fazla bilgiye ve ilgili promosyon fırsatlarına ulaşabileceğiniz kaynaklara erişmenize çok az azman kaldı.

Steam Cadılar Bayram İndirimi 2021 Tarihi: 27 – 31 Ekim 2021

Sadece 4 gün sürecek olan bu muhteşem etkinlikte oyunları kapmaya bakın. Bazı oyunlar neredeyse %90 indirime giriyor. Geçmişte, şimdiye kadarki en iyi Steam fırsatlarını topladığımızda, bazı dikkate değer indirimler gördük.

Mesela bi aralar 419.99TL olan Battlefield oyunu tam 41.99 TL ye satılmıştı.

Daha Fazlası İçin: Steam Sonbahar İndirimleri Ne Zaman 2021

Steam Cadılar Bayram İndirimi 2021 Hangi Oyunlar İndirime Girecek?

Steam Cadılar Bayramı indirimlerinde hangi oyunların indirime gireceği büyük merak sorusu. Ama biz sizler için geçen sennin indirim sayfasının linkini aradık ve bulduk. Bu sayfada geçen sene indirime giren oyunları bulabilirsiniz.

Bu oyunlar genel olarak senenin aynı zamanlarında çıktğı için inidirime girme tarihleri de benze oluyor. Aşağıdaki linkten hangi oyunların geçen sene indirme girdiğine göz atıp bu sene hakkında fikir sahibi olabilirsiniz

Geçen Sene Steam Cadılar Bayram İndirimi Linki

Steam Cadılar Bayramı ile ilgili yazımızın sonuna geldik Umarım sizler için yararlı bir yazı olmuştur.