Ana SayfaHaberStarbucks İçecek Önerileri (Soğuk-Sıcak)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Starbucks İçecek Önerileri (Soğuk-Sıcak)

Kahve severlerin en çok tercih ettiği yerlerin başında şüphesiz Starbucks gelmektedir. Starbucks İçecek Önerileri almak isteyenler haklı olabilirler, çünkü çok fazla kahve çeşidi bulunmakta. Kışın içleri ısıtan çeşitli aromalardaki sıcak içecekleri, yazın ise enerji verecek ve ferahlatacak soğuk içecekleri ile dört mevsim gönülleri fethediyor. Zengin menüsünden ne içeceğine karar veremeyenler için size en sevilen Starbucks içecek önerileri sizlerle paylaştık.

Starbucks İçecek Önerileri Soğuk

Her ne kadar Starbucks kahve ile özdeşleşmiş bir marka olsa da kahvenin dışından en az kahveleri kadar lezzetli birçok içeceği bulunmaktadır. Özellikle sıcak yaz günlerinde serinlemenizi sağlayacak çaylarından kahvelerine kadar birçok farklı seçenek sunmaktadır.

Iced Shaken Black Tea

Iced Shaken Black Tea

Çay severler için vazgeçilmez lezzetlerden birisi olacak içerisinde siyah çay şeker ve buz bulunmaktadır. Siyah çayın tadının tamamen alınabildiği bu soğuk çay aynı zamanda doğal bir serinlik kaynağıdır.

Starbucks İçecek Önerileri

Cold Brew

Yaz kış kahveden vazgeçemeyenlerin en sevdiği Starbucks lezzetlerinden olan cold brew, kahvenin soğuk demlenmiş halidir. Sütlü ya da sade tercih edebileceğini bu içecek yanında buz ile servis edilmektedir.

Starbucks İçecek Önerileri

Iced Americano

Kahveden vazgeçemeyenlerin listesinin en başında yer alan Iced Americano espresso, buz ve soğuk su ile yapılmaktadır. İçeriğinde yoğun espresso bulunmasından dolayı hem enerjinizi arttıracak hemde serinlemenizi sağlayacak Ice Americano, aynı zamanda espressonun seyreltilmesinden dolayı espresso kadar sert değildir.

Starbucks İçecek Önerileri

Shaken Iced Passion Tango

Serinlemek için meyvenin doğal takımdan vazgeçemeyenler için en uygun Starbucks içecekleri arasında yer alan Shaken Iced Passion Tango buz, limonata ve içerisine eklenen diğer karışımlardan oluşmaktadır.

Starbucks İçecek Önerileri

Iced Misto

Kahvesini hafif ve serinletici sevenlerin tercih edebileceğiniz Iced Misto, filtre kahve, buz ve sütten oluşmaktadır.. Starbucks’ın en çok tercih edilen kahveleri arasında yer alan içecek aynı zamanda diğer soğuk kahvelere oranında daha düşük kaloriye de sahip olmaktadır.

Daha Fazla Oku: 2022 Coin Önerileri – Kısa Vade ve Orta Vade

Starbucks Kahve Önerileri

Starbucks içecek önerileri içerisinde kahveler olmazsa olmazların başında gelmektedir. Soğuk ve sıcak Starbucks kahve önerilerini bulabileceğiniz bu başlığa geçmeden önce her birini denemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Starbucks İçecek Önerileri

Frappucino

Starbucks’ın çok satılan kahvesi frappuccino olmaktadır. Kahve ve buzun yanına diğer aromaların eklenmesi ile oluşturulan frappuccino özellikle yaz aylarının en çok tercih edilen içeceklerinden birisi olmaktadır.

Starbucks İçecek Önerileri

Caffé Latte ve Iced Caffè Latte

Kahvesini yumuşak içimli sevenlerin favorisi olan caffé latte, yaz aylarında ise soğuk olarak iced caffé latte olarak da tercih edilebilir. Espresso ve buharda ısıtılmış süt ile hazırlanan caffé latte diğer kahve seçeneklerine göre daha yumuşak içime sahip olmaktadır.

Starbucks İçecek Önerileri

Flat White

Avustralya ve Yeni Zelanda kökenli bir kahve türü olan Flat White, espresso ve sütün karışımından oluşmaktadır. Orta sertlikte olan kahve, özellikle kahve yeni başlayanlar için biraz sert gelebilir.

White Chocolate Mocha

White Chocolate Mocha

Espresso ve beyaz çikolatanın enfes birleşiminden oluşan white chocolate mocha aynı zamanda bol şekerli ve kremalı olarak servis edilir. Soğuk ve sıcak olarak tercih edebileceğiniz White Chocolate Mocha, aynı zamanda yüksek kaloriye sahiptir.

Starbucks İçecek Önerileri Sıcak

Soğuk içecekleri ile olduğu kadar sıcak içecekleri ile göz dolduran Starbucks, soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak birbirinden farklı lezzetlere sahip kahve ve çaylar sunmaktadır. Starbucks içecek önerileri içerisinde yer alan sıcak içecekler ise şunlar olmaktadır.

Salted Caramel Mocha

Salted Caramel Mocha

Kahvenin içerisinde tuz olması size biraz endişelendirebilir. Ancak tuzlu karamelli moka Starbucks en çok sevilen sıcak içeceklerinin başında gelmektedir. Sıcak karamelli mocha olarak da sipariş verebileceğiniz karamel mocha kış aylarında içinizi ısıtacak en iyi kahve çeşitlerinden birisi olmaktadır.

Caramel Waffle Latte

Caramel Waffle Latte

Starbucks’ın yeni içeceklerinden birisi olan Caramel Waffle Latte, waffle sosu ile yapılan ve hafif içimli kahve çeşitlerinden birisi olmaktadır. İçerisinde krema ve karamel bulunan Caramel Waffle Latte aynı zamanda şekerli bir tada sahip olmaktadır.

Americano

Americano

Klasik kahveden vazgeçmeyen ancak orta sertlikte kahvelerden hoşlananların favorisi olan Americano, aynı zamanda içerisinde az miktarda kremada barındırmaktadır. Daha yumuşak içimli kahvelerden hoşlalananlar ise Americanolarını yumuşak içimli olarak isteyebilirler.