Ana SayfaHaberŞahane Bir Şey Yaşamak Şarkısı Ne Zaman Çıktı?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Şahane Bir Şey Yaşamak Şarkısı Ne Zaman Çıktı?

Şahane Bir şey Yaşamak Şarkısı Ne Zaman Çıktı sorusunun bu denli sık sorulmasının arkasında tartışmalı sözleri geliyor. Son dönemin en çok konuşulan konuların başında gelen ve Sezen Aksu’ya ait olan şarkı hem sosyal medyayı hem de medyayı son derece meşgul etti. İlk olarak bir gazetede yayınlanan bir yazının üstüne başlayan tartışmalar beraberinde şahane bir şey yaşamak şarkısı ne zaman çıktı sorusunu da beraberinde getirdi.

Şarkının sözlerinde yer alan selam söyleyin o cahil Havva ile Ademe mısrası alevli bir tartışmanın ilk fitilini ateşledi. İnsanların bir kısmı bunun dini bir hakaret olduğunu savunurken, bir kısmı ise bunun sadece bir şarkı sözü olduğunu ve Sezen Aksu’nun üzerine gereksiz yere gelindiğini iddia etti. Yaptığı bu cahilce şarkı sözlerinden dolayı ise bir özür gelmedi.

Şahane Bir şey Yaşamak Şarkısı Ne Zaman Çıktı?

Peki Şahane bir şey yaşamak şarkısı kime ait ve şahane bir şey yaşamak şarkısı ne zaman çıktı sorularının cevapları bu tartışmanın tam olarak neresinde yer alıyor? Öncelikle şarkının sözleri Yaşar gaga tarafından yazıldı. Şarkının sözlerinin yazılması ise 2017 yılına dayanıyor.

Ancak Sezen Aksu yeni şarkısı olan Şahane bir şey yaşamak adlı parçasını sevenlerinin yeni yılını kutlamak için yılbaşında YouTube hesabından paylaştı. Diğer bir deyişle tüm bu tartışmaların başlamasına neden olan şahane bir şey yaşamak şarkısı ne zaman çıktı sorusunun cevabını yılbaşı olarak vermek mümkün olmaktadır.

Sezen Aksu’nun hediye olarak düşündüğü bu şarkı şimdilerde hala tazeliğini koruyan ve ülkemizde her kesimden insanın içinde bulunduğu büyük bir tartışma haline geldi.

Daha Fazla Oku: İmar Affı Ne Zaman Çıktı?