Ana SayfaOyunRobloxRoblox Hacker Prank Simulator
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Roblox Hacker Prank Simulator

Roblox farklı oyun modlarıyla meşhur olan bir oyun. Roblox Hacker Prank Simulator‘da bu modlardan biri. Bu muhteşem modu yazımızda tanıtacağız ve size bedava promo kodlarını sunacağız.

Haritada dolaşan diğer NPC’lerin Paralarını hacklemeniz ve yavaş yavaş şimdiye kadarki en iyi bilgisayar korsanı olmak için çalışmanız gereken Hacking Simulator’a modu gerçekten çok eğlenceli! Oyun içinde çok farklı eşyalar satın alabilir daha iyi hacklemek için gerekli eşyaları satın alabilirsiniz.

Daha Fazlaz Oku: Roblox Pet Simulator X Merch Codes (2021)

Roblox Hacker Prank Simulator

Roblox Hacker Prank Simulator Nasıl Oynanır?

Başlarken, telefonunuzu donatın ve kaldırımda yürüyen NPC’leri hackleyin. Para kazanmak için hacklemek istediğiniz NPC’ye tıklamanız yeterli! Ayrıca bazıları, saldırıya uğramak için daha yüksek düzeyde bir “hackleme yeteneği” gerektirir. Bu hackleme yeteneğini zamanla arttırabilirsiniz. Ayrınca verdiğimiz kodlar da bu yeteneği arttırma hızınızı 1.5 kat arttıracaktır.

İlginizi Çekebilir: İstiklal Marşı Roblox ID

Roblox Hacker Prank Simulator Kodu

Bu kısımda size güncel promo kodlarını sıralayacağız. Aşağıda gördüğünüz kodlar güncel ve çalışan kodlardır. Yeni kodlar geldiği zaman yazımıza ekleyeceğiz.

🎁 Güncel Twitter kodu: MINIUPD 🎁

Rocky Studios’a katılmak size oyunda 1,5 kat daha fazla kazanç sağlayacak ve yeni bir güncelleme veya yeni bir Twitter Kodu olduğunda sizi bilgilendirecek!