Ana SayfaOyunPUBGPUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu Çözümü
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu Çözümü

PUBG Mobile oyundan atma sorunu PUBG severler tarafından sık sorgulanan bir sorun olarak göze çarpmaktadır. PUBG çökme sorunu, PUBG’ye erişmenizi engelleyen en büyük sorunlardan biridir. Sorun çözülene kadar oyuna katılamazsınız; İçeri girse bile oyun başlamadan oyundan arılıyorsunuz.

Oyundan atma sorunu, birçok insan için ortak bir sorundur. Düşme sorununun nedeni hem PUBG hem de cihazınız ya da internetiniz olabilir. Oyunu başlatma sorunu genellikle internet bağlantısının yavaşlamasından kaynaklanır.

PUBG Mobile Neden Oyundan Atıyor?

PUBG’yi bir bilgisayardan oynuyorsanız, bilgisayarınızın donanım özellikleri oyunu çalıştırmak için yeterli olmayabilir. Mobil cihazlarda oynarken arka planda çok fazla uygulamayı açık bırakmak çökmeye neden olabilir.

PUBG Mobile oyununa girerken veya oyun içinde bir oyun başlatırken başlatma sorunu alıyorsanız, bunun neden olduğunu araştırdık. Aynı zamanda önceki sürümlerde ve zamanlarda oyunun çökme sorunu yaşayan oyuncularla iletişime geçerek sorunu nasıl çözdüklerini öğrendik. Doğru bilgi ve çözümleri aktarmaya çalışıyoruz.

PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu Çözümü Nedir?

PUBG mobile oyundan atma sorunu çözümü çok da zor değildir. Bu sorunla karşı karşıya kaldığınızda endişeye kapılmanıza gerek yoktur. Sizler için PUBG mobile oyundan atma sorunu çözümü seçeneklerini sıraladık;

  • Sorun internet hızının düşük olmasından kaynaklanıyor olabilir. Wi-Fi kullanırken, ağa bağlı diğer cihazların bağlantısını kesebilirsiniz. Dosya indiriyor veya uygulamalarınızı güncelliyorsanız bu işlemler tamamlandıktan sonra oyunu başlatmayı denemelisiniz. .
  • Oyununuz güncel değilse PUBG sizi oyundan çıkarabilir. Oyunun en son güncellemeye sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Oyun güncel değilse, lütfen güncelleyin.
  • Bazen cihazı yeniden başlatmak sorunu çözebilir.
  • Yukarıdaki yöntemler yine de sorunu çözmezse, oyunu silip yeniden yükleyebilirsiniz. Bunu yüklemek büyük olasılıkla sorunu çözecektir.

İlginizi Çekebilir: Bedava PUBG Mobile Hesapları 2022 (GÜNCEL)

Tüm bu adımlar hala sorununuzu çözmüyorsa, cihazınızın sistem özelliklerini PUBG sistem gereksinimleri ile karşılaştırmalısınız. Bilgisayarınızın özellikleri daha iyi ise sorun muhtemelen PUBG kaynaklıdır ve oyun yönetimine ticket göndererek sorununuza çözüm talep edebilirsiniz.