Ana SayfaOyunPUBGPUBG Mobile Otomat Makinesi Nerede?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Mobile Otomat Makinesi Nerede?

Her geçen gün yeni geliştirmelere sahne olan PUBG Mobile otomat makinesi nerede oyuncuların en çok merak ettikleri arasındadır. Bunun en önemli nedeni ise otomat makinelerinin sahip olduğu önemdir. Eğer oyuncular, kolaylıkla bu makineleri bulursa ilaç ve enerji ihtiyacını karşılar.

Belirli bir aralıkta enerji içecekleri veren bu otomat makineleri şüphesiz ki oyunun kaderinde belirleyicidir. Bundan dolayı hemen her oyuncu için bu otomat makinelerinin nerede olduğu sorusu da son derece mühimdir.

PUBG Mobile Otomat Makinesi Bölgeleri

Onlarca oyuncu rotasının bulunduğu oyun, bilindiği gibi uçaktan inişle başlar. Sonrasında ise maceralar birbirini takip eder. Farklı bölgelerden alınan silahların kullanımıyla rakiplerle mücadele edilir. Bu süreçte ise temel amaç ölmemektir. Bunu sağlama adına enerji içecekleri ve ilaçların rolü büyüktür. Bunun için gerekli olan PUBG Mobile otomat makinesi nerede sorusunun tek bir cevabı yoktur. Kesin bir yeri olmamakla beraber değişebilir.

  • Ancak Miramar haritası genelinde bulunduğu bilinir.
  • En çok otomat makinesi ise Pecado olarak dikkat çeker.
  • Ayrıca Los Leones bölgesi de otomat makinesi arayanların uğrak yeridir.
  • Bu yerlerde otomat makinesi bularak çok daha iyi bir performans sergilenir.
  • Özellikle ilaç takviyesi alma noktasında önemli bir yardımcıdır.

Daha Fazla Oku: PUBG Mobile FPS Nereden Bakılır?

PUBG Mobile Otomat Makinesi Nerede?

Rastgele bölgelerde oyuncular şansını denemeye devam ediyor. Bir anda otomat makinesi ile karşılaşma ihtimali de yok değil. Ancak bu durum büyük bir zaman kaybını da beraberinde getirebilir. PUBG Mobile otomat makinesi nerede diyenler için bu seçenek büyük bir risktir.

Bunun yerine Mirimar bölgesi içerisinde arayışlarda bulunmak çok daha iyi sonuçlar verecektir. Pecado bakılması gereken ilk yer olurken Los Leones de en fazla otomat makinesi olanlar listesindedir. Bu bölgelerde iyi sonuçlar almak isteyenleri güzel sürprizler bekliyor.