Paylaş
İçindekiler

PUBG Metro Royale Ne Zaman Gelecek? PUBG Modları Aralık 2021

Herkes PUBG Modları Aralık 2021 hakkında PUBG Şafağa kadar hayatta kal, PUBG Enfeksiyon, PUBG Yük 2.0 PUBG Runik Güç ve PUBG Metro Royale Ne Zaman Gelecek sorusu var. Biz de bu soruları tamamen temizlemek için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Yazımızda PUBG modları ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi yazacağız. Modları tarih sırasına göre dizdik. Bütün modları detaylıca inceleyebilirsiniz. Bu efsane PUBG Mobile Modlarını herkes heyecanla bekliyor!

PUBG Metro Royale Ne Zaman Gelecek
PUBG Metro Royale Ne Zaman Gelecek

PUBG Metro Royale Ne Zaman Gelecek?

  • Tarih: 6 Aralık 2021
  • Haftalık Program: Süresiz

Her şeyi başlatmak, sürpriz hit Metro Royale’in dönüşü. Başlangıçta Metro 2033 serisiyle ortak bir çalışma olarak piyasaya sürülen oyun, kısa sürede hayranların favorisi haline geldi ve oyuncular, son birkaç yılda oyuna gelen diğer EvoGround modları gibi ortadan kalktığında sonuçta pek memnun olmadılar.

Yine geri dönmeye hazır ve ünlü Erangel kavgasından sonra, şüphesiz oyunun en önemli unsuru olacak. Bu PvPvE modu, mangaları tamamen yeni bir konuma taşır ve onlara lobide büyük miktarlarda Metro Cash için son ürünleri temizleme görevini verir. Kazanılan para silahlar, eklentiler ve sıra dışı yeni mühimmat türleri satın almak için kullanılabilir. Ama böyle hisseden tek kişi sen değilsin. Diğer oyuncu takımları, siz büyük liglere ulaşana kadar bir üsse baskın yapmaya çalışırken eşyalarınızı çalmakla tehdit ederek ortalıkta dolanacak. Ölüm halinde ekipman kaybedildiğinden, takip eden koşuları daha da zorlaştıran bu işte riskler her zaman yüksektir. PUBG Metro Royale Ne Zaman Gelecek sorusunu tamamen cevaplamış olduk.

Daha Fazla Oku: PUBG Mobile Boşluklu Nick Nasıl Yapılır?

PUBG Şafağa Kadar Hayatta Kal Ne Zaman Gelecek
PUBG Şafağa Kadar Hayatta Kal Ne Zaman Gelecek

PUBG Şafağa Kadar Hayatta Kal Ne Zaman Gelecek?

  • Tarih: 9 Aralık 2021
  • Haftalık Program: Per, Cum, Cmt

Önde gelen PUBG Mobile zombi modu, oyunculara bir kez daha korku salmak için geri dönüyor. Noel temalı bir etkinlik olarak derece elde edemeyecek olsa da, bu sezonun ikinci en büyük yeni mod sürümü olacak – Metro Royale’in hemen arkasında. Bununla herhangi bir kuyruk sorunuyla karşılaşmayı beklemeyin.

Survive Till Dawn, oyuncuların ölümsüz ordularını savuşturmak için birlikte çalışmasını gerektirmek yerine, klasik zombi oyununu tipik Battle Royale formatı ile birleştirir. Hayranların favorisi olan bu modda her takım kendi başına. Sadece ölümsüzlerin dalgalarını değil, aynı zamanda diğer oyuncuları da kesmelisiniz.

Hedef, ayakta kalan son ekip olmaya devam ediyor, ancak tarlalarda dolaşan ayakları yere basan iblisler, dikkatinizi gerçek dövüşten uzaklaştırmak için oradalar. Bu sizin için çok fazlaysa, Payload 2.0’a dönün. Aksi takdirde, içeri girin ve hayatta kalma korku bilginizi getirin. PUBG Şafağa Kadar Hayatta Kal Ne Zaman Gelecek sorusu artık kafanızı karıştırmasın.

PUBG Enfeksiyon Modu Ne Zaman Gelecek
PUBG Enfeksiyon Modu Ne Zaman Gelecek

PUBG Enfeksiyon Modu Ne Zaman Gelecek?

  • Tarih: 9 Aralık 2021
  • Haftalık Program: Per, Cum, Cmt

Şafağa Kadar Hayatta Kalma ve sonsuza dek olmayan Darkest Night modunun yanındaki ikinci keman olarak kabul edilen Enfeksiyon Modu, daha uzun Battle Royale maçları arasında biraz zaman geçirmek için hala harika bir yoldur. Bu modda lobi iki takıma ayrılır: zombiler ve askerler. Zombiler tarafından öldürülen askerler saflarına katılır, özellikle güçlü zombiler daha yavaş hale gelir, maç devam ettikçe daha tanker süper zombiler olur.

Her iki taraftaki sayılar azalmaya devam ettikçe, madalyonun her iki tarafındaki süper insanlar arasında bir savaş haline gelir. Küçük bir kalede geçiyor ve her tur korkunç bir kedi ve fare senaryosu yaratıyor. Bu size çok fazla aktarılabilir Battle Royale deneyimi sağlamayacak, ancak klasik oyunun başka bir turuna hazırlanmanıza yardımcı olacak. İkinci olma fikrine dayanamıyorsanız, orijinal Enfeksiyon Modu eğitimimize göz atın. PUBG Enfeksiyon Modu Ne Zaman Gelecek diye sormanıza gerek yok.

PUBG Yük 2.0 Ne Zaman Gelecek?
PUBG Yük 2.0 Ne Zaman Gelecek?

PUBG Yük 2.0 Ne Zaman Gelecek?

  • Tarih: 13 Aralık 2021
  • Haftalık Program: Pzt, Cts, Paz

PUBG Mobile 1.7, oyunun Just Cause serisine verdiği yanıtı geri getiriyor. Burada süslü bir kanca olmasa da, bir metrik ton patlayıcı var. Helikopterler, RPG’ler, el bombası fırlatıcıları ve hatta bir oyuncunun yeniden doğma özelliği, Battle Royale formülüne bu tamamen kaotik bakış açısıyla giriş yaptı.

Bu oyunda en iyi silahı geliştirmek için Süper Silah Kasaları aramak isteyeceksiniz. İlk başta kolay olmayacak, ancak bu silahların çoğunun isteklerinize karşı savaşmak için kullandığı sallanma, geri tepme ve seyahat yaylarına alıştıkça, kısa sürede kuşları vuracaksınız. İyi bir önlem için, düşmeden önce PUBG Mobil Yük kılavuzumuzu okuyun. Modun ilk versiyonuna dayanmaktadır, ancak noktaların çoğu hala geçerlidir. PUBG Yük 2.0 Ne Zaman Gelecek sorusu akıllardan silindi.

PUBG Runik Güç Ne Zaman Gelecek
PUBG Runik Güç Ne Zaman Gelecek

PUBG Runik Güç Ne Zaman Gelecek?

  • Tarih: 14 Aralık
  • Haftalık Program: Sal, Çar, Cmt

Geçen yıl piyasaya sürülen birkaç süper güçle aşılanmış PUBG Mobile oyun modunun ilki olan Runic Power, bu Aralık ayında geri döndü. Gecikme aslında bunun için uygun görünüyor. Buz Duvarı becerisi oyuncuları Görünmez Adam’a dönüştürdüğünde başlangıçta kaldırıldığı bilinen, Noel için tam zamanında son geri dönen mod olması biraz şiirsel.

Serbest bırakıldıktan sonra zehrinizi girmeye ve seçmeye hazırlanın. Runic Power’da bir savaşın başlangıcında, üç element yüklü saldırı setinden birini seçebilirsiniz. Bölgeye ilk vardığınızda, bu normal Battle Royale deneyiminizdir, ancak ateş topları, buz duvarları ve rüzgar kalkanlarının tümü, tipik koş ve silahla etkinliğine ek bir strateji katmanı sunar. Yüz Ritim moduna geri döndüğünü görmek biraz hayal kırıklığı yaratıyor, ancak endişelenmeyecek kadar benzer. PUBG Runik Güç Ne Zaman Gelecek sorusunu cevaplamış olduk.

PUBG Metro Royale Ne Zaman Gelecek sorusunu ve bütün PUBG Modlarının ne zaman geleceğini sorgulayan yazımız burada sonlanmış bulunmaktadır. PUBG Modları Aralık 2021 hakkında aklınızda bir soru kalmadığını umuyoruz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Ağır Silah Modu 2021

İlginizi Çekebilir