Ana SayfaOyunPokemon Unite Dereceli Listesi (Tier)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Pokemon Unite Dereceli Listesi (Tier)

Bu yazımızda sizler için Pokemon Unite Dereceli Listesindeki bütün Pokemonları sırlayacağız. Tier listesi, Ağustos 2021 itibariyle dünya çapında en iyi 20 Master Cup oyuncusuna dayanmaktadır. Bu aşağıda gördüğünüz bütün Pokemonlar S den başlayarak C Tier’ e kadar gitmektedir. Pokemon Unite Dereceli Listesi yazımız devam ediyor.

S Tier

Burada Pokemon Unite Dereceli Listesi S Tier pokemonlarını sıralıyacağız.

Lucario

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Çok Yönlü

Tür: Yakın dövüş

Sinnoh’un favorisi, Master Cup’ta en çok kullanılan Pokemonlardan biri olarak hızla zirveye yükseldi. Extreme Speed ​​veya Power-Up Punch ve Bone Rush ile zincirleme kombinasyonları, göz açıp kapayıncaya kadar ileri geri hareket eden karaktere sahiptir. Pokemon Unite Dereceli Listesi listesinde birinci sırayı almayı fazlasıyla hak ediyor.

Karakter sadece sert vurmakla kalmıyor, aynı zamanda tekrarlanan hızlı saldırılar, onlara neyin çarptığını bile anlamadan rekabeti mahvediyor.

Cinderace

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Saldırgan

Tür: Menzilli

Bir Ağustos yamasında sinirli olmasına rağmen, Galar Ateş Başlatıcı rakipleri eritmeye devam etti. Cinderace, MOBA’daki en iyi menzilli temel saldırılardan birine kolayca sahip. Pokemon Unite Dereceli Listesinde 2. sırayı bu menzilli Pokemona verdik.

Feint, Zeraora gibi Speedster Pokemon’un kanatlardan kaçmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda güçlü Pyro Ball yeteneği de kaçmaya çalışan düşmanları bombalayacaktır. Mon saldırısı bir kez güçlendirildiğinde, durdurulamaz hale gelir.

Eldegoss

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Destekçi

Tür: Menzilli

Dünyanın en iyi 20 Pokemon Unite oyuncusu arasında Eldegoss sürekli olarak en iyi Destekçi “mon” olarak en üstte yer aldı. Polen Puff ve Cotton Guard kombinasyonu, takımlara ekstra sağlık sağlarken hasarı azaltır. Pokemon Unite Dereceli Listesinde bir destekçi Pokemon olmasaydı haksızlık yapmış olurduk.

Sevimli Galar ‘mon, Antrenörlere rakiplere karşı üstünlük sağlamak için bir zorunluluktur. Leaf Tornado ayrıca, takım arkadaşlarının, kelimenin tam anlamıyla bir maçı belirleyebilen Zapdos’un yanı sıra gol atmasına izin verir.

A Tier

Pokemon Unite Dereceli Listesi A Tier Pokemonları’na burada göz atabilirsiniz.

Cramorant

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Saldırgan

Tür: Menzilli

İlginç tasarımının sizi yanıltmasına izin vermeyin, Galar’ın yeni üyesi, oyunun temmuz ayında piyasaya sürülmesinden bu yana oyuncularda korku uyandırıyor. İlk yeteneği Whirlpool o kadar yıkıcıydı ki TiMi Studios onu sinirlendirmek zorunda kaldı. Değişikliklere rağmen Cramorant, kitle kontrolü yapabilen en güçlü karakterlerden biri olmaya devam ediyor.

Sörf yalnızca tarafsız düşman gruplarını yok etmekle kalmaz, aynı zamanda rakiplerinizi takım arkadaşlarınıza geri göndermeden önce onların sağlığını da eritir. Karakterin Hurricane hareketi oyundaki en iyi sersemletmelerden biridir ve Air Slash hem bir kaçış hem de kendi kendini iyileştirme işlevi görür.

Snorlaks

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Savunmacı

Tür: Yakın dövüş

Uyuyan dev Pokemon, Unite’de hızla en iyi yarışmacı haline geldi. Kanto’nun favorisinin çılgın Blok yeteneği, yalnızca rakipleri bir hedef noktasından uzaklaştırmak için değil, aynı zamanda oyuncuların Zapdos’a saldırmasını durdurmak için de kullanılabilir. En sevilen Pokemon karakterlerinden birini Pokemon Unite Dereceli Listesinde 5. sıraya yerleştirdik.

Defansif ‘mon, agresif bir tank olarak da oynanabilir. İster Flail ister Heavy Slam olsun, Snorlax takımınızın en iyi kalkanı olarak hareket ederken yıkıcı hasar verebilir.

Charizard

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Çok Yönlü

Tür: Yakın dövüş

Başlangıçta o kadar popüler olmasa da, Charizard, Fire Punch ve Flare Blitz’deki bir güçlendirme sayesinde Dereceli modda hızla sağlam bir seçim haline geldi. Her iki hızlı saldırı da düşmanları yakabilir ve ateş püskürten temel saldırısıyla ‘mon, en güçlü karakterleri bile hızla eritebilir.

Yeteneği, yetenekli Eğitmenlerin bir takım savaşında rakiplerini bombalamalarına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda “mon’a kaçmaya çalışan düşmanları avlamak için inanılmaz hareketlilik” verir. Birçoğu onu üst veya alt koridorda kullanırken, Charizard inanılmaz bir ormancı olarak (takım kompozisyonu izin verdiğinde) kendisine bir isim yapıyor.

Alolan Nintetales

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Saldırgan

Tür: Menzilli

Kolayca en çok yönlü oyunlardan biri olan Alolan Ninetales, tamamen farklı iki şekilde oynanabilir. Buz tipi yetenekleri Avalanche ve Blizzard, düşmanları bir kar duvarına çarpmadan önce yavaşlatan acımasız bir kombinasyon oluşturur.

Aurora Veil hareketi yalnızca takım arkadaşlarının aldığı hasarı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda temel saldırılarını otomatik olarak artırır. Maçın başlangıcında, ilk evrimi Vulpix, pasif yeteneği Kar Uyarısı nedeniyle delicesine güçlüdür.

B Tier

B Tier Pokemon Unite Dereceli Listesi pokemonlarını da aşağıda listeledik.

Greninja

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Saldırgan

Tür: Menzilli

Greninja, topluluk tarafından sürekli olarak Unite’deki en kötü Pokemonlardan biri olarak derecelendirilse de, dünyanın en iyi oyuncuları aynı fikirde değil. Yanlış anlaşılan Attacker ‘mon, MOBA’nın Master Cup’ında kendine yer buldu ve profesyonel Antrenörler arasında favori haline geldi.

Karakter, rakiplerini şaşırtarak zıplarken temel saldırısını artırmak için Smokescreen yeteneğini kullanırken gerçekten parlıyor. Surf ayrıca, kaçan oyuncuları veya takım savaşlarını bitirmek için mükemmel olan daha düşük HP düşmanlarına ekstra hasar verir. Hepsinden iyisi, hareket, birini bayılttığında her seferinde sıfırlanır. Doğru kullanılırsa, tüm takımları yok edebilirsiniz.

Wigglytuff

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Destekçi

Tür: Yakın dövüş

Unite’ın Ağustos’taki ilk büyük yamasından bu yana Wigglytuff, HP’sine ve savunmasına onu mutlak bir tanka dönüştüren önemli bir güçlendirme aldı. Bir Defender Pokemon olmasa da, sevimli Jigglypuff evrimi artık bir veya üç yumruk atabilir. Pokemon Unite Dereceli Listesinde en sinir olunan Pokemon olabilir.

Bir Göz At: Pokémon GO Nasıl Arkadaş Eklenir

Sing yeteneği, en iyi oyuncuların düşman gruplarını uyutmak için takım arkadaşları kurmak için onları bombaladığını gördü. Double Slap ayrıca rakipleri taciz etmede inanılmaz derecede güçlüdür ve hatta Rollout bir duvara veya nesneye her çarptığında sıfırlanır.

Slowbro

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Savunmacı

Tür: Menzilli

Slowbro, TiMi Studios MOBA’daki en güçlü Savunuculardan biridir. Buna rağmen, Surf yeteneği, iki takım da çatışırken serbest bırakıldığında yıkıcıdır.

bir arada. Karakter ayrıca Scald ve Amnesia ile solo olarak da oynanabilir.

En gösterişli hareket olmasa da Telekinesis, Master Cup’ta hayati bir araç haline geldi. Kanto Su tipi, rakibi havaya kaldırabilir ve onu savaştan devre dışı bırakabilir. Takım arkadaşları, devre dışı bırakıldığında ‘mon’u nakavt etmek için içeri girmekle kalmaz, aynı zamanda rakip oyuncuları önemli anlardan uzaklaştırır.

C Tier

C Tier Pokemon Unite Dereceli Listesi pokemonlarını merak edenler yazıyı okumaya devam edebilir.

Bay Mim

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Destekçi

Tür: Yakın dövüş

Belki de Unite’da oynaması en zor Pokemonlardan biri olan Bay Mime, oyunun en yetenekli oyuncuları arasında favori haline geldi. Kargaşa patlaması, düşmanları duvarlara savurduğunda mutlak bir canavara dönüşür.

Rakip oyuncuların arkasına duvarlar kurmak için Bariyeri kullanan palyaço, daha fazla hasar için nesnelere vuran mutlak bir kabusa dönüşebilir. Üst düzey Antrenörler, düşmanların gol atmasını engellemek için anında hareketi kullanıyor.

Pikaçu

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Saldırgan

Tür: Menzilli

Serinin maskotu sevimli olabilir, ancak minik ‘mon’ büyük bir yumruk atıyor. Oyunun başlarında, düşmanlar Electro Ball tarafından tamamen yok edilebilir. Pikaçuuu Pokemon Unite Dereceli Listesinin yıldızı değil mi?

Daha Fazla Oku: Pokemon Legends Arceus Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Yetenekli eğitmenler, kaçmaya çalışanları avlamak için saldırıyı ısı güdümlü bir füze gibi gönderecekler. Thunderbolt sadece inanılmaz miktarda hasar vermekle kalmaz, aynı zamanda oyuncuları geçici olarak sersemletir.

Crustle

Pokemon Unite Dereceli Listesi

Rol: Savunmacı

Tür: Yakın dövüş

TiMi Studios’un Ağustos yaması kabukluları inanılmaz şekillerde güçlendirdiği için, önümüzdeki aylarda Crustle’ın hızla üst sıralara çıkacağına dair bir his var. X-Scissor artık Kritik hasar verdiği için karakter, Kapsam Lensi tutulan öğesini kullanırken rakip oyuncuları kelimenin tam anlamıyla eritebilir. Pokemon Unite Dereceli Listesinde kendisine 10. sırada yer buluyoru.

Yukarıdaki hamleyi yapmadan önce Shell Smash’i patlatmak, Melee’yi oyunun en iyi saldırganlarından biri yapar. Sonunda Unite’ın kilidini açtığında, hesaba katılması gereken mutlak bir güç haline gelir ve takım savaşlarını tamamen bozabilir.

Pokemon Unite’deki En İyi 5 Pokemom

Pokemon Unite Dereceli Listesini sıraladıktan sonra en iyi 5 Pokemonumuzu vermezsek olmazdı.

  • Lucario
  • Cinderace
  • Eldegoss
  • Cramorant
  • Snorlaks

Yukarıdaki liste, oyunu dengeleyen gelecekteki yamalar ile kesinlikle değişecektir. Ancak Ağustos 2021 itibariyle, bunlar MOBA’nın dünya çapındaki en iyi 20 oyuncusu tarafından en çok kullanılan ilk 5 Pokemondur.

İlginizi Çekebilir: Pokemon Unite Ne Zaman Çıkacak Mobile?

Eldegoss, Nerf’ine rağmen profesyonel Eğitmenler arasında favori olmaya devam ediyor. Ancak, Lucario ve Cinderace tamamen toplam maçlara dayanarak zirveye yükseldi. Pokemon Unite Dereceli Listesi yazımızın burada sonuna geldik. Umarım sizler için bilgilendirci bir yazı yazabilmişizdir.