Ana SayfaOyunPokemon Legends Arceus Sistem Gereksinimleri Kaç GB?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Pokemon Legends Arceus Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Pokemon Legends Arceus Sistem Gereksinimleri yazımıza hoşgeldiniz. Pokémon Legends: Arceus, Game Freak tarafından geliştirilen ve Nintendo ve The Pokémon Company tarafından Nintendo Switch için yayınlanan, yaklaşmakta olan bir 2022 aksiyon rol yapma oyunudur. Pokémon video oyunu serisinin sekizinci neslinin bir parçasıdır ve 2006 Nintendo DS rol yapma video oyunları Pokémon Diamond ve Pearl’e bir prequel olarak hizmet eder. 28 Ocak 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyun, Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl ile birlikte Pokémon 25th Anniversary etkinliğinin bir parçası olarak duyuruldu.

Pokemon Legends Arceus Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Pokemon Legends Arceus sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Bellek (RAM) : 2 GB
  • İşlemci : Intel Core2 Duo 1.8GHz Or equivalent AMD Athlon64 x2.
  • Ekran Kartı : ATI Radeon X300/nVida GeForce 6200 veya daha iyisi
  • Depolama Alanı : 2 GB
  • İşletim Sistemi : Windows XP with service pack 3, Windows Vista, or 7
  • DirectX : Directx 9.0c

Pokemon Legends Arceus Kaç GB Ram İstiyor?

Pokemon Legends Arceus Sistem Gereksinimleri bu teknoloji çağına göre çok çok düşük seviyede bir ram isteği bulunuyor. Oyunun düzgün oynanabilmesi için 2 GB Ram sahibi olmalısınız.

Pokemon Legends Arceus Kaç GB Depolama Alanı İstiyor?

Pokemon Legends Arceus Sistem Gereksinimleri ortalamanın çok çok altında bir depolama alanı kaplıyor. Oyunun yüklenmesi için istenilen depolama alanı 2 GB yer kaplamaktadır.

Daha Fazla Oku: Pokemon GO Arkadaş Ekleme

Pokemon Legends Arceus Sistem Gereksinimleri

Pokemon Legends Arceys Oyununun Oynanabildiği Platformlar?

Pokemon Legends Arceus bir çok platformda oyuncuları ile buluşuyor. Eğer siz de oynamak isterseniz sahip olmanız gereken platformları aşağıda yayınlıyoruz. İşte Pokemon Legends Arceus hangi platformlarda çıkıyor sorusunun cevabı.

  • Microsoft Windows
  • Nintendo Switch

Pokemon Legends Arceus Nedir

Pokémon Legends: Arceus, Pokémon oyunlarının temel düzenlemesi için bir ilk olan bir aktivite taklit oyunudur. Bu farklılaşma ve ona eşlik eden ilerlemelerden bağımsız olarak, Legends: Arceus’un düzenlemedeki geçmiş pasajların merkezi etkileşimine saygı duyduğu söylenir.

Pokémon Sword and Shield’da sunulan Vahşi Alandaki yapıyı belirleyen bir açık dünyadan başka bir şey değil. Oyun, Pokémon Diamond ve Pearl olaylarından çok önce, Sinnoh bölgesinin deneyimlerinin eski bir döneminde geçiyor. Oyunun hedefinin Sinnoh’un ilk Pokédex’ini yapmak olduğu ifade edildi. Efsanevi Pokémon Arceus hikayede önemli bir rol oynayacak.

Oyuncular, Pokémon’u savaşa girmeden doğrudan dünya üzerinde yakalayabilir ve yakın zamanda yakaladıkları Pokémon’u vahşi bir Pokémon’a yakınlaştırarak savaşa katılabilirler. Bu dönemde Jab Balls, Pokémon alındığında tahtadan ve şişirilmiş buhardan yapılmıştır.

Oyunun başlangıcına doğru, üç başlangıç ​​Pokémon seçeneğine erişilebilir: Rowlet (Pokémon Sun and Moon’dan), Cyndaquil (Pokémon Gold ve Silver’dan) ve Oshawott (Pokémon Black and White’dan), onu vurgulanması gereken başlıca temel düzenleme oyunu yapıyor. üç farklı oyun çağından başlangıç ​​Pokémon.