Ana SayfaOyunPokemon Unite Ne Zaman Çıkacak Mobile?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Pokemon Unite Ne Zaman Çıkacak Mobile?

Pokemon Unite MOBA ve Nintendo Switch’te zaten başlatılmış olsa da, Pokemon Unite Ne Zaman Çıkacak Mobile sorusu hayarnları tarafından çok sorulur oldu. Oyun yakında iOS ve Android cihazlarda da yayınlanmaya hazırlanıyor. İşte Pokemon Unite, TiMi Studios’a göre mobile geldiği tarihi.

Aylarca süren beklentinin ardından Pokemon Unite nihayet Nintendo Switch’te çıkışını yaptı. Ne yazık ki mobil oyuncular için, başarılı MOBA’ya geliştirici TiMi Studios tarafından ikinci bir sürüm yapılacağı söylenmişti.

Mobile kullanıcıları Pokemon Unite Ne Zaman Çıkacak Mobile diye sorup dururken yapımcılardan açıklama geldi bile.

Oynaması ücretsiz oyun yakında diğer cihazlara da geleceği için bekleme neredeyse bitti. İşte iOS ve Android cihazlarda ne zaman başlayacağı hakkında bildiğimiz her şey.

Daha Fazla Oku: Pokemon Unite Dereceli Listesi

POKEMON UNİTE NE ZAMAN ÇIKACAK

Pokemon Unite Ne Zaman Çıkacak?

Pokemon Unite nihayet tanıtım tarihi verildiğinde, TiMi Studios, Nintendo Switch’te tamamen ayrı bir tanıtım yaparak piyasaya sürüleceğini açıkladığında hayranlarını şaşırttı.

Temmuz ayındaki bir blog gönderisinde Çinli geliştirici, mobil oyunculara oynaması ücretsiz MOBA’nın 22 Eylül 2021’de iOS ve Android platformlarında yayınlanacağını söyledi.

Duyuruda, “Pokemon UNITE, Eylül 2021’de mobil cihazlarda ve hem mobil cihazlarda hem de Nintendo Switch’te Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Almanca dil desteği de içerecek” dedi.

Pokemon Unite Mobilde Ne Zaman Çıkacak?

Pokemon Unite, 22 Eylül 2021’de mobil cihazlar için çıkacak ve iOS ve Google Play mağazalarında indirilebilir olacak.

Nintendo lansmanı genç MOBA için başarılı oldu ve artık mobil izleyiciler de Aeos Adası’na düşebilecek.

Timi, Pokemon Unite’ın potansiyeli için henüz yüzeye çıkmadı ve şimdi mobil oyuncular tüm yutturmacaların ne hakkında olduğunu görecekler.